Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

Helelwleele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana da hala cevap gelmedi
Screenshot_20201124-190722.jpg
bana en son bu geldi

Helelwleele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cevap olarak atılan maili 100 kez yanıtladım geri dönüş yapmiyolar dünya üzerinde aktif olarak kullanılan bir uygulamanın bu sorununu bu kadar uzun sürede çözümlemesi saçma bir durum

Pelops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AÇILDIIIIII 1 hafta sonra açıldı benim ki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201130-182658_Email.jpg
    Screenshot_20201130-182658_Email.jpg
    63.3 KB · Görüntüleme: 329

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben arkalı önlü kimliğimi çekip halletmiştim bu durumu bu durumun bende olmasının sebebi ise yanlış girdiğim doğum tarihimi düzeltmemdi. Ama şuan bir sorun yok kimliğimi gönderdim hesabım açıldı.

Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar aynı sorun yüzünden benim de hesabım kilitlendi... 2 gün önce yaşı tutan birinin kimliğini attım ama hala dönüş olmadı acaba kimliğin iki yüzünü de atmam şart mıdır ?

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
arkadaşlar aynı sorun yüzünden benim de hesabım kilitlendi... 2 gün önce yaşı tutan birinin kimliğini attım ama hala dönüş olmadı acaba kimliğin iki yüzünü de atmam şart mıdır ?
Yaşınız 13 altı mı? Eğer 13 üstü ise kendi kimliğinizi arkalı önlü atmanızı öneririm. Başka bir kişinin kimliğini paylaşmak hesabınızı açmaya yardımcı olamayabilir.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5
Yaşınız 13 altı mı? Eğer 13 üstü ise kendi kimliğinizi arkalı önlü atmanızı öneririm. Başka bir kişinin kimliğini paylaşmak hesabınızı açmaya yardımcı olamayabilir.
Yaşım 13 üstü. Bu konudaki tüm sayfaları inceledim. Yaşı 13 üstü olanlar kendi kimliklerini gönderdiklerinde sonuç alamamışlar fakat hesap açıldığında 13 yaşından büyük olan bir kişinin kimliğini gönderenlerin hesabı açılmış.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Yaşım 13 üstü. Bu konudaki tüm sayfaları inceledim. Yaşı 13 üstü olanlar kendi kimliklerini gönderdiklerinde sonuç alamamışlar fakat hesap açıldığında 13 yaşından büyük olan bir kişinin kimliğini gönderenlerin hesabı açılmış.
Ben sonuç aldım düzgün bir şekilde kimliğiniz paylaştığınız da hesabınız açılıyor bizzat kendim kimliğimi gönderip hesabımı açtırdım.

Reaksiyon puanı
5
Ben sonuç aldım düzgün bir şekilde kimliğiniz paylaştığınız da hesabınız açılıyor bizzat kendim kimliğimi gönderip hesabımı açtırdım.
2020 yılında genelde 1 haftada sonuç almışlar biraz daha bekleyeceğim . doğum tarihi ve ismin olduğu kısmı attım sadece yeterli diye düşündüm ama iki taraflı atan da olmuş. siz nasıl yaptınız ? ve ne kadar sürdü?

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
2020 yılında genelde 1 haftada sonuç almışlar biraz daha bekleyeceğim . doğum tarihi ve ismin olduğu kısmı attım sadece yeterli diye düşündüm ama iki taraflı atan da olmuş. siz nasıl yaptınız ?
Kimliği 2 taraflı olarak attım hiçbir bilgiyi silmeden. Sonra kimliğim hesabımla bağdaştırılıp kontrol edildi ve sadece yıllar önce attığım bir twitin silinmesi istendi sildim hesabım açıldı. Bu arada bu olay bu yıl içinde gerçekleşti.

Reaksiyon puanı
5
Kimliği 2 taraflı olarak attım hiçbir bilgiyi silmeden. Sonra kimliğim hesabımla bağdaştırılıp kontrol edildi ve sadece yıllar önce attığım bir twitin silinmesi istendi sildim hesabım açıldı. Bu arada bu olay bu yıl içinde gerçekleşti.
1 hafta bekleyip geri dönüş olmazsa böyle deneyeceğim teşekkür ederim

Fatma12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
twitter hesabımı 2013te açmıştım o zaman 11 yaşındaydım şimdi 18 yaşındayım ve doğum günüm yaklaştığı için hesabıma doğum tarihimi ekledim 01.01.2002
sonra hesap beni direk attı ve kimlik fotosu falan istedi
bunlar 4 gün önce oldu ve kimlik olarak annemin kimliğinin SADECE ÖNÜNÜ 2-3 kere yolladım ama hala geri dönüş olmadı
hesabını açan biri lütfen beni bilgilendirebilir mi hesabımı geri istiyorum çok mutsuzum
siz kaç gün içinde yanıt aldınız veya farklı herhangi bir şey yaptınız mı

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Twitter hesabım kilitlendi, sebebi ise 13 yaşın altında olmammış. Eğer yanlış yaptığımızı düşünüyorsanız kimlik-ehliyet vb. yükleyip yollayın dediler. kimliğimde seri no yu ve TC no nun bir kısmını gizleyip yolladım isim-soyad-d.tarihi görünüyordu ama reddettiler 13 yaşın altındasınız dediler. Yaşım 18 nasıl ulaşırım ben Twittere mail ile?
Demekki 12 yaşındasın

Reaksiyon puanı
5
Kimliği iki taraflı nasıl atmam gerekiyor 2 fotoğraf eklenebiliyor mu yoksa kolaj mı yapmalıyım?

egegrimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar benim de hesabım kapandı. hesabı sanırım 13 üme girmeden birkaç gün önce açmışım. 14 ocak doğum günüm ve 2019 ocakta açmışım hesabı 14 ocaktan önce açtıysam yaş 12 oluyor. eğer bikaç günden dolayı falan hesap giderse ağlarım. şuan 15 yaşındayım eğer hesabı 13 yaşına girmeden bikaç gün önce açtığımdan dolayı hesap gider mi ? veya 13 yaştan önce attığım tweetler mi silinir ?(13 yaştan önce hiç tweet atmamıştım :d) yani hesap açılır mı kimlik bilgilerimi hiçbir şey karalamadan gönderdim. cevap bekliyorum şuan bi gelişme olursa yazarım. 6-7 gün önce yaşandı sanırım bu olay. cevap verirseniz de sevinirim açılır mı açılmaz mı bilgisi olan biri var ise.

Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar benim de hesabım kapandı. hesabı sanırım 13 üme girmeden birkaç gün önce açmışım. 14 ocak doğum günüm ve 2019 ocakta açmışım hesabı 14 ocaktan önce açtıysam yaş 12 oluyor. eğer bikaç günden dolayı falan hesap giderse ağlarım. şuan 15 yaşındayım eğer hesabı 13 yaşına girmeden bikaç gün önce açtığımdan dolayı hesap gider mi ? veya 13 yaştan önce attığım tweetler mi silinir ?(13 yaştan önce hiç tweet atmamıştım :d) yani hesap açılır mı kimlik bilgilerimi hiçbir şey karalamadan gönderdim. cevap bekliyorum şuan bi gelişme olursa yazarım. 6-7 gün önce yaşandı sanırım bu olay. cevap verirseniz de sevinirim açılır mı açılmaz mı bilgisi olan biri var ise.
Ben hesap açıldığında 13 yaşından büyük olan birinin kimliğini gönderdim 10 günde açıldı, kendi kimliğini gönderip açılan da olmuş açılmayan da. Ama büyük birinin kimliğini atarsan kesin açılır

egegrimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aga ben ilk başta 1998 doğum tarihli olduğumu belirterek açtım hesabı. sonra dedim nolucak gerçek doğum günümü yazayım. yazdım 2006 işte hesabı da 2019 ocakta açmışım. doğum tarihim de ocakta yani hesabı açtığımda ya 12 ya 13 yaşındayım ama ikisi de bikaç günle kaçabiliyor. şuan 15 yaşındayım hesap silinir mi yoksa şuan 13 den büyük olduğum için açılır mı ?