Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 21 Nisandan gününden sonra bugün mail geldi şunu çevirebilecek arkadaşlar aranıyor 3C518237-CC53-4AF8-B563-33FB80858F92.png

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kurtarma yaptığın hesabına giriş yapman gerek yazıyor. Direkt Twitter'a giriş yap.
Giriş yaptım fakat hâlâ “hesabın kilitlidir” ibaresi görüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben hesabımı uzun bekleyiş sonucu açtırdım yardımcı olan herkese teşekkür ederim umarım sizinkiler de açılmış olur. Yaklaşık 23 gün sonra açıldı AF0E2510-B136-4384-8A19-2B880D280615.jpeg

Son düzenleme:

Twitterhesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşlar ben hesabımı uzun bekleyiş sonucu açtırdım yardımcı olan herkese teşekkür ederim umarım sizinkiler de açılmış olur. Yaklaşık 23 gün sonra açıldıEkli dosyayı görüntüle 98708
Merhaba hesabınız açıldığı için sevindim. Ben de bu konuda çok üzgünüm ve önce kendi sonra da annemin kimliğini attım siz de mi 2 kere kimlik attınız? Yani bu şekilde açılır mı?

Arkadaşlar ben hesabımı uzun bekleyiş sonucu açtırdım yardımcı olan herkese teşekkür ederim umarım sizinkiler de açılmış olur. Yaklaşık 23 gün sonra açıldıEkli dosyayı görüntüle 98708
Ve bir diğer sorum ben ilk kimliği attığımda hesabınızı açtığınızda 13 yaşından küçük olduğunuz tespit edildi yazısı geldi. Size de öyle mi oldu yoksa o yazı gelmeden direkt 2. Kimliği mi attınız?

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba hesabınız açıldığı için sevindim. Ben de bu konuda çok üzgünüm ve önce kendi sonra da annemin kimliğini attım siz de mi 2 kere kimlik attınız? Yani bu şekilde açılır mı?

Ve bir diğer sorum ben ilk kimliği attığımda hesabınızı açtığınızda 13 yaşından küçük olduğunuz tespit edildi yazısı geldi. Size de öyle mi oldu yoksa o yazı gelmeden direkt 2. Kimliği mi attınız?
Öncelikle benim hesabım 21 Nisanda kapatıldı ve ben direk o gün kimliğimi yolladım aradan 11 gün sonra tekrar form doldurdum fakat bu sefer İnceleme yerine Babamın ismini ve kimliğini yolladım ayrıyeten orda e posta da istiyor farklı bi eposta yazdım. 8 mayıs günü kimliğinizi onaylayamadık daha görünür şekilde atar mısınız diye bir mail geldi ve ben kendi kimliğimi tekrardan daha net ve okunur şekilde yolladım ardından bugün gelen mail ile hesabım açıldı.

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya başka yolu yok mu bu hesap açmak için? Arasam falan? Numaraları var mı? Hesabımı istiyorum ben

Öncelikle benim hesabım 21 Nisanda kapatıldı ve ben direk o gün kimliğimi yolladım aradan 11 gün sonra tekrar form doldurdum fakat bu sefer İnceleme yerine Babamın ismini ve kimliğini yolladım ayrıyeten orda e posta da istiyor farklı bi eposta yazdım. 8 mayıs günü kimliğinizi onaylayamadık daha görünür şekilde atar mısınız diye bir mail geldi ve ben kendi kimliğimi tekrardan daha net ve okunur şekilde yolladım ardından bugün gelen mail ile hesabım açıldı.
Kimlikte fotoğrafimi ve tc mi karşılamıştım ben. Siz de karaladınız mı?

Tc ve fotoğrafımı KARALAMIŞTIM***

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya başka yolu yok mu bu hesap açmak için? Arasam falan? Numaraları var mı? Hesabımı istiyorum ben

Kimlikte fotoğrafimi ve tc mi karşılamıştım ben. Siz de karaladınız mı?

Tc ve fotoğrafımı KARALAMIŞTIM***
Hayır herhangi bi numaraları yok ayrıyeten karalamadım ve malesef ki beklemekten başka çareniz yok.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Beklemelisiniz coronodan dolayı çok yavaş çalışıyorlar ve öncellikleri farklı bildirimlere vermekteler. Ancak öyle böyle sonuç alırsınız merak etmeyin.

sahinnDarknes54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır herhangi bi numaraları yok ayrıyeten karalamadım ve malesef ki beklemekten başka çareniz yok.
Arkadaşlar bende 5Mayıs günü 2012 lik hesabımı aynı şekilde kilitlendiğini fark ettim hemen 5 Mayıs günü kimlik attım sabir ettim biraz bu gece mail geldi isminiz gözükmüyor diye bulanık çekmiştim bilerek çünkü upload en fazla 3mb tı sonrasında bu gece mesaj geldi okunmuyor diye bu sefer hemen net bir şekilde attım 5mb ti bu sefer upload ardından hemen bir mesaj daha geldi
“Thanks for finishing up our earlier request regarding parental consent on Twitter. We appreciate your help as we get closer to restoring your account.

You’re almost done! The next step is for you to log back into Twitter, where you’ll be prompted to start your account restoration. Once that’s complete, your profile will be active, and you’ll be able to use Twitter again.

Please note that it can take up to 24 hours for the restoration tool to be available to you. The tool will remain available to you for 30 days after receiving this notice. After the 30 days, you’ll no longer be able to regain access to your account.”
Diye aynı pro arkadaşın gibi fakat sizlere söylüyorum lütfen sabredin biraz ve sadece kendi kimliğinizi atın adamlar ehliyet bile yeter diyor gidip anne babanızı niye atıyorsunuz tek diyeceğim biraz sabır etmeniz adamlar zaten yazıcak bu bana bu senenin bayram hediyesi oldu bu arada buradan herkesin bayramı kutlu olsun saygılar

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şöyle bir msj geldi kimliği tekrar yolladım ama artık cvp gelmedi artık?

Ekli dosyalar

• IMG_20200527_115003_918.JPG
    IMG_20200527_115003_918.JPG
    75.9 KB · Görüntüleme: 422

charioteer6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir msj geldi kimliği tekrar yolladım ama artık cvp gelmedi artık?
Bu epostanın aynısını bana da gönderdiler. 2 hafta kadar önce tekrar kimlik gönderdim bir daha cevap gelmedi. Bugün tekrar gönderdim " invalid or archived case " yani " geçersiz yada arşivlenmiş vaka" şeklinde uyarı veriyor gönderemiyorum fotoğrafı.

16 Nisan tarihinden beri uğraşıyorum. Hesabımı 2011 de açmıştım ama unuttum gitti çocukken. 2018'den beri aktif kullanıyordum. Ya silsinler 13 yaş öncesi herşeyi bişey yok ki zaten. Uğraştırıp duruyolar 2 aydır bi espostaya 5 gün sonra dönüyorlar

Son düzenleme:

luckyaegean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba, foruma sırf bu cevabı yazabilmek için üye oldum. Hesabımı Mayıs 2012'de 12 yaşındayken açmıştım. 24 Haziran'da doğum tarihimi 18 yaşında olduğum için 2000 olarak değiştirmiştim. Ve hesabı 13 yaşından küçükken açmış olmam sebebiyle kilitlendi. Kendi kimliğimi göndermem işe yaramadı çünkü hesabımı 13 yaşından küçükken açmıştım. O günden bu güne yaklaşık 3 aydır haber beklememe, iletişim kurmaya çalışmama ve rapor gönderme sayfasını (şu 'teşekkür ederiz' yazan yer) sürekli ziyaret etmeme rağmen bir gelişme olmamıştı. Yabancı kaynaklı sitelerde yaptığım araştırma sonucu sorunu çözüme kavuşturmayı başardım. Öncelikle tarayıcıdan twitter a giriş yapın ve hesabınızın kilitli olduğu yazısını görün. Daha sonra aşağıya eklediğim linke girin ve aile veya akrabalarınızdan, hesabınızı açtığınızda 13 yaşından büyük olan birisinin adını soyadını yazın ve o kişinin kimliğini yükleyin. Yani siz olmak zorunda değilsiniz. Soyisme dikkat edip etmediklerini bilmiyorum. Ben abimin kimliğini kullandım. Bugün saat 19:09'da yükledim ve gönderdim. 21:29'da hesabımın açıldığı maili geldi ve herşey eskisi gibi. Tek fark mailde belirtildiği üzere "...takip ettiğiniz hesapların ve takipçilerinizin sayılarının geri gelmesi bir saat kadar sürebilir." Bu da sorun değil, takip ettiklerim durmakta ve takipçilerim beni hala takip etmekte. Sadece profilde 0 yazıyor. Bunun da 1 saate kadar düzeldiği belirtilmiş.
Bu arada unutmadan söyleyeyim, hesabınızın doğum tarihi bilgisi, göndereceğiniz kimlikteki doğum tarihiyle değişiyor. Bırakın kalsın öyle :)

Link: Twitter'dan Giriş yap

Bunu yaptım hatta önce 2 farklı eposta ile sadece kimlik attım okunan bir şekilde cevap vermediler üstüne kimlik+sürücü belgesi attım hala olumlu ya da olumsuz geri dönüş yok (Kimlik ve sürücü belgesi twitter açıldığında 13 yaşından büyüktü)

luckyaegean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
son görürmesi 2018 olan adama yaziyon düzgün kas mesajını
Adamın cevap verip vermemesi benim umrumda değil buraya bu hatayı alıp gelen insanlar elbet olacaktır onun şuanda işe yaramadığını göstermek için bu mesajı yazmadım asıl senin niyetin mesaj kasma bu sebeple buraya yazmışsın belli

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Adamın cevap verip vermemesi benim umrumda değil buraya bu hatayı alıp gelen insanlar elbet olacaktır onun şuanda işe yaramadığını göstermek için bu mesajı yazmadım asıl senin niyetin mesaj kasma bu sebeple buraya yazmışsın belli
konularıma bakta gel 1340 mesajı boş beleş mi kasmisim

luckyaegean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
konularıma bakta gel 1340 mesajı boş beleş mi kasmisim
Banane senin hesabından mesajlarımdan bu dünya da uğraşacağım en son şey böyle forum sitelerinde puan kasmak. Benim buraya geliş amacım bu konu üzerine anlaşılan senin bu konuya geliş amacın ise mesaj kasıp boş yapmak anlaşıldı

Hadi eyvallah git başka yerde puanını kasta ihtiyacı olan insanlar boş mesajları okumasın

Faruk155

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde bugün kilitlendi yaşım 29 sıkıntı yok yaş konusunda forumdan girdim kimliğimi çektim attım bugün ‘
Zaman ayırıp kimliğinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Ekibimiz, hesabınız oluşturulduğu sırada hesabınızı yönetmek için minimum yaş şartını karşıladığınızı onaylamak üzere bu kimliği kullanacak. Bu işlem tamamlandıktan sonra sıradaki adımlar hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Teşekkürler, şeklinde mesaj geldi bekliyorum sizde kaç günde geldi twiter? Teşekkür ederim şimdiden

Helelwleele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dun gece yaşımi degistirirken hesabim bi anda kilitlendi kimlik vs. attiktan sonra en son gelen bildirim bu.Hesabimin acilmasi icin baska ne yapmam gerek ya da sizinki nasil acildi yardımcı olur musunuz?? ?
Screenshot_20201124-190722.jpg

Benimde bugün kilitlendi yaşım 29 sıkıntı yok yaş konusunda forumdan girdim kimliğimi çektim attım bugün ‘
Zaman ayırıp kimliğinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Ekibimiz, hesabınız oluşturulduğu sırada hesabınızı yönetmek için minimum yaş şartını karşıladığınızı onaylamak üzere bu kimliği kullanacak. Bu işlem tamamlandıktan sonra sıradaki adımlar hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Teşekkürler, şeklinde mesaj geldi bekliyorum sizde kaç günde geldi twiter? Teşekkür ederim şimdiden
Acildi mi hesabiniz?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Giden gitti ben geri alamadım. Geçmiş olsun herkese.

Helelwleele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayır uğraşmadım, kendi kimliğimi atmıştım.
Ailemden birinin kimligini atsam alma şansim olur mu bir bilginiz var mi

Nasıl yaptınız benim ki cumartesi saat 23 te kapandı ablamın kimliğini attım ve dün postayı değiştirip tekrar kimlik yolladım hala açılmadı
Bende anneminkini attim size onay mesaji kac saat sonra geldi

Son düzenleme: