Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Istenilen belgeleri atarsanız sorun çıkmaması gerekir.

Son düzenleyen moderatör:

Furkanbuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olan,cevap veren herkese teşekkürler.Yaklaşık 4-5 saatte açılır diye bekliyodum o yüzden telaşlandım.Sorunu yaşayan arkadaş olursa ailesinden birinin kimlik fotosunu atması yeterli ?

Reaksiyon puanı
2
Kurtarmak için çok çabaladığım Twitter hesabımı 1 ay önce kendi isteğimle kapattım. Birileriyle paylaşmak istedim bu konuyu, bu yüzden yazıyorum. Hayat çok garip.

deathfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hesabı açtığımda 12 yaşındaydım şu an 19 yaşındayım. Doğum tarihimi güncellerken twitter hesabımı kitledi. Kimliğimi çekip attığımda "Hesabınızı eski hale getiremeyeceğiz" diye cevap verdiler. 7 yıldır kullandığım bir hesaptı, hesabı açmanın bir yolu var mı ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

furkan.ekici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben başka e mail adresinden kimlik göndermeme rağmen hayla cevap gelmedi 2 hafta oldu . Yaş problemi olmaması için ailemden birinin kimliğini göndermeme rağmen cevap gelmedi . Siz nasıl çözdünüz bi taktik verebilir misiniz ?

Twitterhesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var. İlk kimliği attım.açtığım tarihde 13 yaşından küçük olduğum için twittera girince 13 yaşından küçük olduğunuzu tespit ettik yazdı. Şimdi tekrar başka bir kimlik attım açtığım tarihde 13 yaşından büyük olan henüz bir geri dönüş olmadı aynı durumu yaşayıp hesabı açılan var mı acaba? Yardımcı olursanız çokk sevinirim

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlr ben 20 nisan günü doğum yılımı düzeltim dedim ve hesabım kitlendi 21 nisanda bu mail geldi ve 1 hafta olmasına rağmen bir gelişme olmadı yardımcı olacak biri var mı acaba? 81738175-9A87-4A8F-A6CE-5D742BBFBFF7.png

furkan.ekici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı maili banada attılar ama 2 hafta oldum bir geri dönüş olmadı

furkan.ekici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben büyük birinin kimliğini bile attım farklı mailden 5 gündür ondanda cevap yok

Twitterhesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük birisinin kimliğini gönderdin ve onun adını soyadını yazdıysan bir de e mail e değiştirdiysen garanti veriyorum açılır
Sizin hesabınız açıldı mı?
Arkadaslar bende bu durumdan magdurum bir defa kimlik gönderdim onaylamadı ancak su sekilde mail geldi. Ne yapmak gerek?
açıldı mı hesabınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlr ben 20 nisan günü doğum yılımı düzeltim dedim ve hesabım kitlendi 21 nisanda bu mail geldi ve 1 hafta olmasına rağmen bir gelişme olmadı yardımcı olacak biri var mı acaba?Ekli dosyayı görüntüle 95705
Aynısı bana geldi ve hesabımı açınca da buna benzer bir yazı çıkıyor. Yazı geldikten 1 gün sonra daha büyük birinin kimliğini attım hala geri dönüş yok umarım açılır :(

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizin hesabınız açıldı mı?

açıldı mı hesabınız?

Aynısı bana geldi ve hesabımı açınca da buna benzer bir yazı çıkıyor. Yazı geldikten 1 gün sonra daha büyük birinin kimliğini attım hala geri dönüş yok umarım açılır :(
Hâlâ bir gelişme yok malesef mail beklemekteyim..

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben hesabımı zaten 20 yaşındayken açtım şuan 21 yaşındayım. Dün yanlışkla doğum tarihimi gizleyim derken 2020 doğumlu diye işaretlemişim doğum tarihime :( farkında olmadan kayd ederken son an da fark ettim ama hesap kitlendi 13 yaşından küçük olduğunuz için falan yazdı.. Kimliğimi yolladım tam 3 defa ve bana şu mail geldi ama kaç saattir haber yok bundan baska nolcak?

Ekli dosyalar

• IMG_20200508_144234_894.JPG
    IMG_20200508_144234_894.JPG
    37.9 KB · Görüntüleme: 256

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben hesabımı zaten 20 yaşındayken açtım şuan 21 yaşındayım. Dün yanlışkla doğum tarihimi gizleyim derken 2020 doğumlu diye işaretlemişim doğum tarihime :( farkında olmadan kayd ederken son an da fark ettim ama hesap kitlendi 13 yaşından küçük olduğunuz için falan yazdı.. Kimliğimi yolladım tam 3 defa ve bana şu mail geldi ama kaç saattir haber yok bundan baska nolcak?
Keşke 3 defa yollamasaydınız maksimum 20 günde cevap veriyorlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aynı şeyi ben de Google hesabımda yapmıştım. Kimliği gönderdiysen açılır sorun yok.

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LÜTFEN YARDIMCI OLUN. YAŞIM TUTUYOR ZATEN DÜZELİR Mİ? BEKLESEM Mİ YOKSA BABAMIN ANNEMİN KİMLİĞİYLE Mİ AÇSAM? Ama benim yaşım tutuyor hesabı zaten 20 yaşımda açtm

Aynı şeyi ben de Google hesabımda yapmıştım. Kimliği gönderdiysen açılır sorun yok.
Teşekkür ederim cvp için ??

Keşke 3 defa yollamasaydınız maksimum 20 günde cevap veriyorlar
Yolladım valla belki daha etkili olur diye :( umarım hemen dönerler yaa teşekkür ederim cvp için ??

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
LÜTFEN YARDIMCI OLUN. YAŞIM TUTUYOR ZATEN DÜZELİR Mİ? BEKLESEM Mİ YOKSA BABAMIN ANNEMİN KİMLİĞİYLE Mİ AÇSAM? Ama benim yaşım tutuyor hesabı zaten 20 yaşımda açtm

Teşekkür ederim cvp için ??
Bendeki olay yaşandığında babamın ehliyetini atmıştım :D.
Ancak sen 20 yaşında açtın, mail de attın. Babanınkini göndermen yanlış olur.

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün başka bir gmail hesabımdan kimlik fotoğrafimi yolladim ama tc mi resmimi ve seri no yu gizledim karaladim üstünü birşey olmaz değil mi?

Bugün başka bir gmail hesabımdan kimlik fotoğrafimi yolladim ama tc mi resmimi ve seri no yu gizledim karaladim üstünü birşey olmaz değil mi?
Cvp verir misiniz lütfen ??

Bendeki olay yaşandığında babamın ehliyetini atmıştım :D.
Ancak sen 20 yaşında açtın, mail de attın. Babanınkini göndermen yanlış olur.

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

Zaten öyle olması gerekiyor. Fotoyu ve tc'yi karalasanız da bir şey olmaz.

Hayalperestttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zaten öyle olması gerekiyor. Fotoyu ve tc'yi karalasanız da bir şey olmaz.

Aynı gmail hesabımla kimliğimi bugün tekrar yolladım bu msj geldi? Hesabım neden açılmıyor yaa yaşım da tutuyor tutmasa neyse ama :(

Ekli dosyalar

• IMG_20200511_152926_276.JPG
    IMG_20200511_152926_276.JPG
    37.2 KB · Görüntüleme: 267

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı gmail hesabımla kimliğimi bugün tekrar yolladım bu msj geldi? Hesabım neden açılmıyor yaa yaşım da tutuyor tutmasa neyse ama :(
Dostum beklemekten başka çare yok sana tavsiyem twitter a sürekli mail atma hesabını tamamem kaybedebilirsin