TVBOX ile zoom açmak ne kadar mantıklı

Bu konuyu okuyanlar

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
tvbox ile zooma girmek istiyorum alttaki ürünler ne kadar mantıklı

amacım hdmı lı tv mde hem netflix gibi mecralara girebilme hemde zoom ve ebayı kullanabilme scroll kanalında baya araştırdım zoom baya çalıştırıyor oyun falan oynanmıyacak asphalt 8 bile açmam ders olunca girilip çıkılacak cihaz hem hiremco cihazının yanında gelen kalolar uzun olduğu için klavye mause kolay kullanılır
hiremconun şuanki fiyatı 500 tl ve ikinci el mik dahil bir kamera almayı düşünüyorum max 100 tl
ikinci el usb çoklayıcı 3 veya 4 portlu pazarlıkla beraber max 50 tl ikinci el almamın nedeni tv box a uyup uymamasını denmek isteyişim
klavye platoon pl-070 şuan kullandığım klavyedir sıfırı 35 tl ikinci el 20 tl ye bulabilirim şuan kullandığım klavye olduğu için emin olduğum klavye
mause everest sm-g62 (alıcağım mause fiyatı 24tl ikinci el olarak) 15 tl ye bulabilirim oyuncu mause falan değil yanlızca cihazla uyumlu olsun yeter
böyle bir sistem kullanmak ne kadar mantıklı
fiyatı 680 yuvarlama yaparsak 650 olabilir
hem ne kadar mantıklı olduğunu hemde neleri değiştirebileceğimi söylerseniz çok iyi olur hem yanlız zoom a falan girmek isteyen kişiler varsa bu yazıdan bilgilenebilirler şimdiden teşekkürler

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
netflix youtube kullananlar tvboxları televizyon smart tv olsun diye alıyorlar da o yüzden
ama yine de yapabilirsin.
haklısınız tv zaten dahili uydu alıcılı smart değil yani ve izlediğim yaklaşık 5 inceleme izledim cihaz zoom için gayet ideal gözüküyor ama bu fiyata başka seçeneğim yok gibi zaten