Turknova.net Kapandı!!

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Uzun yıllardır kullanmakta olduğum bir siteydi, eskiden daha iyiydi ancak itiraf etmek gerekir ki son 1-2 yıldır pek içeriğe ağırlık verilemiyordu. Arena-tr, leechturkten sonra turknova da gitti. Üzdü ama yapacak bir şey yok.

Capture.PNG

CapScroLL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Hobi veya zevk amaçlı açılmış bir site host ve domain masraflarını karşılamıyorsa fişi çekilir, telif vb. durumlar söz konusu değilse trafik bayağı düşmüş olmalı. Benim domaine 1 ay kaldı adı .xyz domain ama .com'dan daha pahalı, müşteri geldi onu da başkası çekti bu gidişle ben de fişini çekeceğim gibi :)

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hobi veya zevk amaçlı açılmış bir site host ve domain masraflarını karşılamıyorsa fişi çekilir, telif vb. durumlar söz konusu değilse trafik bayağı düşmüş olmalı. Benim domaine 1 ay kaldı adı .xyz domain ama .com'dan daha pahalı, müşteri geldi onu da başkası çekti bu gidişle ben de fişini çekeceğim gibi :)

Geçen haftadan belliydi aslında kapanacağı, dediğin gibi host ve domain masraflarını karşılayamıyorlardı. Vip üyelik ile destek olun diyordu geçenlerde ama görünen o ki pek karşılık bulmamış.

CapScroLL

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Geçen haftadan belliydi aslında kapanacağı, dediğin gibi host ve domain masraflarını karşılayamıyorlardı. Vip üyelik ile destek olun diyordu geçenlerde ama görünen o ki pek karşılık bulmamış.
Adettendir, olacağı varmış olmuş geçmiş olsun diyelim :)

darkstar

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483
Her ne kadar bir ara saadet zinciri pazarlamaya çalışsalar da, bazı modlarını sevmesem de Türkçe kaynak için iyi bir siteydi.

geçmiş olsun hepimize

anilk91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar bir ara saadet zinciri pazarlamaya çalışsalar da, bazı modlarını sevmesem de Türkçe kaynak için iyi bir siteydi.

geçmiş olsun hepimize
Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama hangi modlarını sevmiyordun bakkiiim :D