türknete başvurdum ne yapmam lazım?

Bu konuyu okuyanlar

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
arkadaşlar herkese merhaba türknete başvurdum kimlik bilgilerini yükledim belgeleri göndermem lazım galiba ama başta abonelik belgelerimin kargo ile iletilmesi seceneğini sectim bu günlerde ugrasmamak için fakat benim belge göndermem neden lazım ve sectiğim bu secenek ne işe yarar üstelik 30 tl ücreti var
ve sorum şu belgeyi gönderdikten sonra ne kadar sürede dönüş alırım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-08 at 16.00.50.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-08 at 16.00.50.jpeg
    50.2 KB · Görüntüleme: 79

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Tüm istenen belgeleri eksiksiz olarak TurkNet'e ulaştırmak durumundasınız.

Şu sayfayı ve özellikle "Aklınıza Takılabilecek Sorular" kısmını gözden geçirmenizi öneririm.

TurkNet kullanmıyorum ama eğer tecrübe edinmiş üyelerimiz varsa, daha açıklayıcı bilgiler verebilirler. Kolay gelsin.

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Tüm istenen belgeleri eksiksiz olarak TurkNet'e ulaştırmak durumundasınız.

Şu sayfayı ve özellikle "Aklınıza Takılabilecek Sorular" kısmını gözden geçirmenizi öneririm.

TurkNet kullanmıyorum ama eğer tecrübe edinmiş üyelerimiz varsa, daha açıklayıcı bilgiler verebilirler. Kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Çok teşekkür ederim
O 29 Tllik ücret özel kurye ile evinizden alınırsa, öbür türlü MNG Kargo şubelerinden 309177497 müşteri numarasını vererek evraklarını ücretsiz bir şekilde gönderebilirsin.
Türknet'in sitesinden aldığım ekran görüntüsü de şu şekilde;

Ekran Resmi 2020-04-08 18.17.18.png

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
O 29 Tllik ücret özel kurye ile evinizden alınırsa, öbür türlü MNG Kargo şubelerinden 309177497 müşteri numarasını vererek evraklarını ücretsiz bir şekilde gönderebilirsin.
Türknet'in sitesinden aldığım ekran görüntüsü de şu şekilde;

Ekli dosyayı görüntüle 92520
Hocam ben şimdi belgeleri çıkardım doldurdum 29 tl lik ücret verdim ve kargo ne zaman gelecektir ?
Fotoğrafta 2-3 tl diyor ama 29 tl gözüküyor anlamadım özelden konuşabilir miyiz ?

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Hocam ben şimdi belgeleri çıkardım doldurdum 29 tl lik ücret verdim ve kargo ne zaman gelecektir ?
Fotoğrafta 2-3 tl diyor ama 29 tl gözüküyor anlamadım özelden konuşabilir miyiz ?
2-3 Tl diye bahsi geçen kargo firmalarının kurye hizmeti, 29 Tl olan ise Türknet'in özel kurye hizmeti. Yani 2-3 Tl diye kastedilen hizmette sen yine evraklarını hazır edip kargoya veriyorsun ama kargo şubesine gitmiyorsun da kargo firmasının kuryesi gelip evinden alıp kargoluyor evrakları. Öbür 29 Tl olan da ise sen bir evrak hazırlamıyorsun, Türknet'in kuryesi imzalaman gereken evrakları getirip sana imzalatıyor. Olay bundan ibaret, ne zaman gelecekleri hakkında bir fikrim yok.