Soru Turknet & NetSpeed kullananların düşünceleri

Bu konuyu okuyanlar

Technopat kullanıyorum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Ne kullanıyorsunuz, düşünceleriniz neler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babama göstereceğim :D

@Fakehero

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,975
Diğer firmalara karşın daha ucuza daha hızlı internet sunuyorlar fiber altyapı varsa tercih edilmesini gereken firmalar.

Reaksiyon puanı
1,768
Bence alın reis bir Turknetli sizi davet ederse bi ay beleş kullanıyorsunuz bizde Turknetliyiz şimdilik bir sorun çıkmadı şu internet kesilmeleri de olmasa tadından yenmez :(

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Altyapısı sağlam bir mahallede yaşıyorsanız kesinlikle Turknet'i kullanıcısı olarak öneririm.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
75'lik altyapı mevcut.
Tamam işte ne güzel. Alabileceğiniz en düşük ping gecikme değeriyle ve download hızıyla 100 TL'ye bir hizmet alacaksınız. İlerleyen zamanlarda fiber altyapısı gelirse ücretsiz yükseltme yapacaklar ve fiber kullanıcıları da aynı fiyattan yararlanıyor.

Technopat kullanıyorum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Tamam işte ne güzel. Alabileceğiniz en düşük ping gecikme değeriyle ve download hızıyla 100 TL'ye bir hizmet alacaksınız. İlerleyen zamanlarda fiber altyapısı gelirse ücretsiz yükseltme yapacaklar ve fiber kullanıcıları da aynı fiyattan yararlanıyor.
İstanbul Fatih Zeyrek'te oturduğum için geleceğini düşünmüyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İkisi arasında bende Turknet'i seçerdim.

Bir ara Turknet'e geçmeyi baya baya düşünmüştüm. Hatta tam geçeceğim sırada bizim mahallede Kablonet olduğunu öğrendim de Kablonet'e geçtim. Yoksa Turknet fiyatına göre güzel internet sunuyor. Sikayetlerden ve kullananlardan anladığım tek sıkıntı ilk bağlanma süreci , ilk bağlanırken bekletme flan deniyor sonrasında sorunsuz bağlanırsa internet söyledikleri hızlara yakın interneti gayet sorunsuz verdiği söyleniyor. Birde bu birini kodu ile gidiyorsun ilk ay ücretsiz flan sistemi güzel.

Technopat kullanıyorum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
İkisi arasında bende Turknet'i seçerdim.

Bir ara Turknet'e geçmeyi baya baya düşünmüştüm. Hattam tam geçeceğim sırada bizim mahallede Kablonet olduğunu öğrendimde Kablonet'e geçtim. Yoksa Turknet fiyatına göre güzel internet sunuyor. Sikayetlerden ve kullananlardan anladığım tek sıkıntı ilk bağlanma süreci sorunsuz bağlanırsa internet söyledikleri hızlara yakın interneti gayet sorunsuz verdiği söyleniyor. Birde bu birini kodu ile gidiyorsun ilk ay ücretsiz flan sistemi güzel.
Evet geçersek @Fakehero'dan kod alacağım :) :D

Niye gelmesin ki asıl oraya gelir
Nüfus fazla olduğundan altyapıyı geliştirmeleri lazım sonuçta
VDSL altyapı var gerek duymazlar. Daha doğrusu bizim apartman hemen diğer sokak yanı olduğu için gelmez apartmana.

Son mesajlar