Türknet Millenicom karmaşası hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

asitsit

Üyecik
Şu konuda dürüst olacağım. Ben yaklaşık 4 senedir Türknet kullanıyorum. 3 sene ofiste 1 yıl da evde kullandım. Size yemin ederim bu süre zarfında 2 en fazla 3 kere destek talebinde bulundum.. Onda da max.2 saat içinde sorunlarım çözüldü.. Türkiye'nin sözüm ona en güvenilir firması TTNET'ide yıllarca kullandım. Yaşadığım sıkıntıları bi ben bi Allah bilir..

Bu firma ile ilk kez bu kadar sorun yaşıyorum. Ve canımdan bezdirdiler resmen.. Böylesine köklü bir forum sitesinde illaki Türknet yetkilileri vardır ve bu yorumları okuyordur..

Yıllarca Türkneti savundum, her ortamda övdüm. Benim sayemde 20 den fazla kişinin Türknetli olmasını sağladım ve bunların hiç birine referans kodu vermedim. Sırf bizimde katkımız bulunsun daha büyüsün altyapısını güçlendirsin diye..

Size tavsiyem Bir an önce teknik ekibinizi eğitmeli, müşterilerinize pratik çözüm odaklı yaklaşım içinde olmalarını sağlamalısınız.

Basit bir nakil işlemi için önce 60 TL bir kaç gün sonra da 99 TL istememelisiniz.

Bakın günü kurtarma değil uzun vadede kalıcı olmayı ilke edinmelisiniz. Tabiki para kazanacaksınız ama

Müşteri odaklı değil, para odaklı firmaların ömürleri asla ama asla uzun olmaz. Türkiye gibi ülkeler de hiç olmaz....

phradrel

Üyecik
Türk.nete bir kaç ay dayanabildim. 5 günden fazla internetim yoktu ve bilen bilir hiç bir şey öğrenemeden bekler durursunuz. Anında kapattım ttnet hipernete geçtim.
Sizinkisi talihsizlikten çok dikkatsizlik olmuş. Büyük ihtimalle bayinin birinin oltasına takıldınız, o da millenicom çıkmış.
Yerinizde olsam dilekçe yazar iletişim bilgilerimi verir faks çekerdim. İşinizi sağlama alın, artık uzun uzadıya sözleşmelere imza attırmıyorlar. Tabi bunun artısı eksisi nedir uzman değilim.

Bir de e-devlette abone olduğunuz tv, internet yayını veren kurumları gösteren bir sayfa var. Her türlü aboneliğiniz orada çıkar. Orayı da araştırın.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Velasıl kelam 2 saat sonra arayıp randevu talep ettiler.
Arayan numara Millenicom'a mı ait?
Millenicom iletişim sayfasında:
Çağrı Merkezi Bireysel: 0850 333 0 333 ve Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 433 04 03
telefon numaraları var.
Modem şifresi konusunda da milenicom zaten aboneliğin başlatılmadığını ve müşterileri olmadığımı söylüyor.
Yukarıdaki mesajda da yazdığı gibi e-devlet üzerinden abonelik sorgulaması yapabilirsin.

Meğerse adamlar ttnetin sitesini birebir kopyalayıp bir web sitesi oluşturmuşlar..
Söz konusu siteyi nasıl buldunuz?

asitsit

Üyecik
Türk.nete bir kaç ay dayanabildim. 5 günden fazla internetim yoktu ve bilen bilir hiç bir şey öğrenemeden bekler durursunuz. Anında kapattım ttnet hipernete geçtim.
Sizinkisi talihsizlikten çok dikkatsizlik olmuş. Büyük ihtimalle bayinin birinin oltasına takıldınız, o da millenicom çıkmış.
Yerinizde olsam dilekçe yazar iletişim bilgilerimi verir faks çekerdim. İşinizi sağlama alın, artık uzun uzadıya sözleşmelere imza attırmıyorlar. Tabi bunun artısı eksisi nedir uzman değilim.

Bir de e-devlette abone olduğunuz tv, internet yayını veren kurumları gösteren bir sayfa var. Her türlü aboneliğiniz orada çıkar. Orayı da araştırın.
Bu bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Baktım ve sadece Türknet'te aboneliğim görünüyor. Tabi ileride neler olabilir bilmiyorum. Bu arada nakil işlemim tamamlandı. Türknet aboneliğimin aktif olduğu söyleniyor şimdilik. Bu süreçte Milllenicom beni aradı ve akılları sıra tehdit ettiler. İşte Herhangi bir sözleşmeniz ve aboneliğiniz yok ama telefonda başvurunuz olduğu için yasal takibe düşersiniz bla bla bla.. İsterseniz işlemleriniz iptal etmeyin ilk fatura gelsin sonra iptal edersiniz yasal takibe düşmemek için diyor. Sanırım maksatları ellerinden kaçırmamak..
Ülkemiz bu hale geldiği için çok üzgünüm. Artık kimselere güven kalmadı. Herkes bir şekilde dolandırmak istiyor.. Yazık çok yazık...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayan numara Millenicom'a mı ait?
Millenicom iletişim sayfasında:
Çağrı Merkezi Bireysel: 0850 333 0 333 ve Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 433 04 03
telefon numaraları var.

Yukarıdaki mesajda da yazdığı gibi e-devlet üzerinden abonelik sorgulaması yapabilirsin.

Söz konusu siteyi nasıl buldunuz?
Yukarıda belirttiğim gibi türknete sinirimden googlada arama yapıp çıkan türk telekom sitesine tıkladım.. Tek tek kampanyaları okumuyum beni arasınlar diye aşağıdaki kutucuğa numaramı bıraktım... Normalde sertifikalara dikkat ederim ama bir anlık dalgınlık ve sinir işte.. Bakın ekte site birebir aynı... org. ile bitiyor ona dikkat edemedim malesef...

Ekli dosyalar

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Yukarıda belirttiğim gibi türknete sinirimden googlada arama yapıp çıkan türk telekom sitesine tıkladım.. Tek tek kampanyaları okumuyum beni arasınlar diye aşağıdaki kutucuğa numaramı bıraktım... Normalde sertifikalara dikkat ederim ama bir anlık dalgınlık ve sinir işte.. Bakın ekte site birebir aynı... org. ile bitiyor ona dikkat edemedim malesef...
Muhtemelen arama motoru üst sıralarında çıkan reklamlara tıklamış olmalısın. Mesela (tırnak işaretsiz) "superonline turkcell kampanya" aramasında pek çok alakasız site çıkıyor. TurkNet, Turk Telekom vesaire için de geçerli tabi.

stat counter