TurkNet İçin Modem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Teknolojik Onur

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bugün TurkNet internet başvurusunda bulundum. Elimdeki modem VDSL desteklemiyor. Şu an sitesinde gösterdikleri ZyXEL VMG8623-T50B, bu modem fiber desteklemiyor. "Fiber altyapısı olan eve taşındığımda ne olacak?" dedim. "Biz size ücret talep etmeden fiber modem vereceğiz" dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi. Zaten fiber altyapılı eve taşınma ihtimalim yok. Bu modemi aranızda kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Bu modemi TurkNet dışında başka satan yer bulamadım.

Teknolojik Onur

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bugün TurkNet internet başvurusunda bulundum. Elimdeki modem VDSL desteklemiyor. Şu an sitesinde gösterdikleri ZyXEL VMG8623-T50B, bu modem fiber desteklemiyor. "Fiber altyapısı olan eve taşındığımda ne olacak?" dedim. "Biz size ücret talep etmeden fiber modem vereceğiz" dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi. Zaten fiber altyapılı eve taşınma ihtimalim yok. Bu modemi aranızda kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Bu modemi TurkNet dışında başka satan yer bulamadım.

İkisinden birini alacağım. Çok kararsız kaldım.

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20

İkisinden birini alacağım. Çok kararsız kaldım.

Merhabalar Zyxel de wan portu var ve fiber destekler rahatlıkla kullanabilirsiniz ve turknetten telefon hizmeti de alırsanız voip özelliği de mevcut dslac51 de voip özelliği yok ve lan portu 2 adet olduğu için ilerleyen dönemde wan portu lazım olursa bu portları birini kullanmanız gerekir ve dez avantaj olur size .

Ayrıca Zyxel vmg3625-t20a modelini de kullanabilirsiniz

loucorei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende VMG3625 T20A modelni kullanıyorum çok memnum kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

fakasupi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende de bu modem ZyXEL VMG8623-T50B var ama özelliklerinde fiber destekliyor yazıyor. Ben şimdi Fiber internet kullanmak istediğimde çalışmayacak mı bu modemle?