TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Bu konuyu okuyanlar

Gs2006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet kodu: SVU33JC99IGT
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=SVU33JC99IGT
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: SVU33JC99IGT
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

ogzhngl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turknet'te ilk ayım ve bu benim ilk internet aboneliği deneyimim. Çevremdekiler 8-10mbps hız alırken ben 22 mbps download ve 4 mbps upload hızı alıyorum. Linkteki kodu abonelik kaydında kullanarak ikimizin de bedava internet kulanımını sağlayabilirsin. :)

turknet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KASIM 2019 GÜNCEL
SİZDE 1 AY FATURA ÖDEMEYİN!

TURKNET sitesinden veya telefonla (0850 288 80 81) başvurularınızda ENE48ND53RDE referans kodu ile 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET kullanma hakkı kazanın!

Referans/Promo Kodu: ENE48ND53RDE

Online Başvuru için: https://turk.net/p/ENE48ND53RDE/

Son düzenleyen moderatör:

KLite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kod kullanarak 1 aylık ücretsiz internet kazanabilirsiniz (sende bende kazanırız özelden iletişime geçebilirsiniz)

Davet kodu : LQI45AS85XFV

davet linki: Kodu kullan bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

Güncel kod : KASIM 2019

Ece Sevgi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet kodu : GCE25UJ25SHX

Aktif kullanımda ve düzenli olarak ödeniyor.

CR0SS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burdaki bi Arkadaşın kodu ile geçmiştim 2.ay fatura ödemedim geçecek olanlar için bende paylaşayım:

(0850 288 80 81) 'dan başvuru için verilecek kod : QEC14SX13QNS

İnternetten başvuru için link : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Bu arada bazı yorumlara aldanmayın hız ve ping değerleri gayet iyi

MorgenSterN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Nazdarovia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turknet davet kodu: VQY31DR81CYK
Her ayın 10 unda düzenli ödenir kullanmak isteyen çok büyük sevaba girer öğrenciyiz işte ne yapalım?

Zalim50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turknet-logo.png
Arkadaşınızı Getirin, Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazanın!

TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de, arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Arkadaşını Getir Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

- Bir arkadaşınızdan ya da sosyal medyadan davet kodu bulun.
- Bulduğunuz kodun linkine tıklayın ve TurkNet’e internet üzerinden abone olun
- Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilcimizle kodu paylaşın.
- İnternet hizmetiniz açılsın ve TurkNet kullanmaya başlayın.

Kampanya Şartları :
  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 31.01.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
Not : Söz konusu başlığımızda mesaj içeriğinizden sonra tekrar spam mesaj olmaması sebebi ile sadece sizin için yazıma kapanacaktır. Diğer konu üzerinde çok fazla kirlilik olması sebebi ile sistemimizden kaldırılmıştır. Bilgilerinize.
turknet-logo.png
Arkadaşınızı Getirin, Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazanın!

TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de, arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Arkadaşını Getir Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

- Bir arkadaşınızdan ya da sosyal medyadan davet kodu bulun.
- Bulduğunuz kodun linkine tıklayın ve TurkNet’e internet üzerinden abone olun
- Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilcimizle kodu paylaşın.
- İnternet hizmetiniz açılsın ve TurkNet kullanmaya başlayın.

Kampanya Şartları :
  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 31.01.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
Not : Söz konusu başlığımızda mesaj içeriğinizden sonra tekrar spam mesaj olmaması sebebi ile sadece sizin için yazıma kapanacaktır. Diğer konu üzerinde çok fazla kirlilik olması sebebi ile sistemimizden kaldırılmıştır. Bilgilerinize.
1 ay ücretsiz internet için Benim davet Kodumu kullanabilirsiniz:DNU81MK61FUG
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay ücretsiz internet için Benim davet Kodumu kullanabilirsiniz DNU81MK61FUG

Balaack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Otomatik ödeme talimatı bulunmaktadır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Verilen kod günceldir(22 Kasım 2019)

Müşteri hizmetleri(0850 288 80 80) ile kayıt için :URT41WS20SQD

bybektas05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turknet faturama Otomatik ödeme talimatı verdim, Bu kodu kullanırsanız mutlaka 1 aylık bedava internet kazanıyorsunuz
Benim Üyelik Kodu; BME69YF66NLP

Memur Bey de

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E93CB12B-DAD7-46B1-BAE6-744E5117ACDE.png
TURKNET DAVET KODU , 2019 Aralık -2020... arkadaşını getir kampanyası güncel davet kodu :​

EAF73IT39KWO

Kullanıcı : abdilbaki öter
Faturalarımı düzenli ödüyorum , otomatik ödeme tanımlı , memurum
Diğer kullanıcılar gibi ödüyorum diye yazıpda düzensiz ödemler ile bir aylık ücretsiz hediye kullanım hakkınızı ziyan etmiyorum
Çünkü bu kod ile hem size hem bana bir ay ücretsiz oluyor , yarın sizde üye olınca sizede verecekler bu kodu ve kodunuzu kullanan oldukça bir ay ücretsiz olarak devam edecek internetiniz , turkneti tavsiye ederim en azından türkiyenin interneti , tek sıkıntı bir sorunuz olduğunda müşteri temsilcisine mesaj yoluyla ulaşabiliyorsunuz onlar sizi arıyor maximum yani en geç 6-7 saat sonra ama sorununuzu çözüyorlar kesinlikle sıkıntı yok tavsiye ederim
E93CB12B-DAD7-46B1-BAE6-744E5117ACDE.png

zzkingf01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknet internet aldim memnunum.Ödememi otomatik ödemeye aldım. Arkadaşını getir davet kodum: UFE21OT71MIL
Gönül rahatlıgı ile kodu kullanabilirsiniz şimdiden Hayırlı olsun.

Selahattin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bağlantı Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Müşteri hizmetleri(0850 288 80 80) ile kayıt için kampanya kodu:MJK14VI29YXL

linkten veya Müşteri hizmetleri(0850 288 80 80) arayıp kampanya kodu ile abone olup
ilk kısmı ve tam ay faturalarınızı son ödeme tarihine kadar ödediğiniz taktirde bir ay bedava kazanacaksınız.

kamil5

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

burdan 1 ay bedava kayıt olarak kullanabilirsiniz arkadaşlar. Davet kodu otomatik olarak eklenmektedir.

Aklınıza takılan sorularınız olursa yardımcı olurumm.

turknet davet kodu 2019 turknet davet kodu 2020 türknet davet kodu alma turknet davet kodu nasıl alınır turknet davet kodu öğrenme türknet davet kodu ekşi sözlük turknet davet kodu kullanma

eyupar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler TJR28JN59POR bu kodu kullanabilirsiniz, otomatik ödeme talimatı ile ödüyorum faturamı

burki869

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan

davet kodu: LVR81TP72FBU

Günceldir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2020-01-11-23-02-05-296_com.android.chrome.jpg

ersinkacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WTK59TA80FIK karşılıklı kazanalım. Şimdiden kullanan kişiden allahrazı olsun :)

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
HTK98PA66KPE Müşteri Hizmetleri olmadığı için kimse yanaşmıyor. Zamlardan sonra her şey değişebilir.

baris turkmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1,5 aydır kullanıyorum türknet. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. TTnetten geçiş yaptım. Herşeyi hallettiler. Geçişte her basamakta çok iyi bilgilendirme yapılıyor. Müşteri hizmetleri yok vs diye muhabbet dönüyor ama bu çok büyük sıkıntı değil. Not bırakırsınız bir ilgilenilir. Sonuçta maliyeti düşürüyorlar ve bu sebeple daha ucuz.
Kod uygulamasıda Süper. Bilgilendirmelerde çok iyi. gerçekten fatura ödetmiyorlar. Kimin yararlandığı bilgisi vs paylaşılıyor. Benim kodumu kullanmak isteyenler için: txo96tq14jlo

mehmet.canpolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ben de bir TürkNet kullanıcısıyım. Faturalarım otomatik ödeme talimatındadır, ondan yana bir çekinceniz olmasın. Sizinle OCAK 2020 - GÜNCEL davet kodumu paylaşıyorum. Böyle bir imkan ve fırsat var. Herkes faydalansın karşılıklı olarak. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Davet kodu: UGU84IV92JKA

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Karahan1979

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TurkNet' e Yeni abone olacak arkadaşlar karşılıklı 1 ay İnterneti ücretsiz kullanmak için aşağıdaki davet kodu yada linki ile üye olabilirsiniz. Türknet Faturalarım Otomatik Ödeme Talimatı ile ödenmektedir.

Davet kodu: DVI24OF98WGQ

Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirterek bu kodu paylaşabilirsiniz: DVI24OF98WGQ

Ayrıntılar bu sayfada: TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

Space006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YFO72YK35HPV Referans numarasını kullanarak 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

ozyurt1964

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknet davet kodum linkim aşağıdadır faturalarım otomatik ödeme talimatındadır. Kullanan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim . 1 ay bedava kullanmama gibi bir durum söz konusu değildir
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: YFP39NY61TGG

Davet Kodu : YFP39NY61TGG

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Bende vereyim davet kodu: QUO88YI28HHD

Son mesajlar