Türkiye'nin en uzun tüneli yarın açılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
kanal d yi mi almış yoksa doğan medyayı mı almış ? bir de soru şu, madem o kadar çok değerli idi neden sattılar? zamanında kanaltürk de parayı görünce patronu tarafından hemen satılıvermişti :) bu işler böyle, muhalif kesimin paraya zaafı var :D
Aynen, muhalif kesim paraya bayılır. Yoksa elinde sopayla medyayı tek düzene sokmak isteyen bir iktidar yok zaten.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aynen, muhalif kesim paraya bayılır. Yoksa elinde sopayla medyayı tek düzene sokmak isteyen bir iktidar yok zaten.
yav he he :p bu kadar millet de zaten sopa görüp de aynen medyası gibi korkup oy kullanıyor ve 16 yıldır iktidara seçiyor değil mi ! hem 15 temmuzda da bu millet RTE den korktuğu için sokaklara döküldü, vatanını kurtardı değil mi ! sizin fikrinizin sınırı bu işte :D iktidar olamayanlar çatlasın ne diyeyim ...

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
yav he he :p bu kadar millet de zaten sopa görüp de aynen medyası gibi korkup oy kullanıyor ve 16 yıldır iktidara seçiyor değil mi ! hem 15 temmuzda da bu millet RTE den korktuğu için sokaklara döküldü, vatanını kurtardı değil mi ! sizin fikrinizin sınırı bu işte :D iktidar olamayanlar çatlasın ne diyeyim ...
Ben ne diyoruuummm, siz ne diyorsunuz. Neyse, iyi akşamlar.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Korkup oy kullanmıyor cahilce oy kullanıyor.Cahillik mutluluktur.Kafaları biraz çalışsaydı olabilecekleri,başlarına gelebileceklerini tahmin edip kimsenin kendilerini korkutmasına gerek kalmadan korkarlardı.Ayrıca bu millet RTE den korktuğu için değil onun pisliğini temizleyip ülkeyi kurtarmak için sokağa döküldüler.Sonuçta aralarında anlaşmazlık çıkana kadar gel özledik diyen ne istedilerse verdik diyen onların önünü açan yapılanmalarına en büyük desteği veren ben değildim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
15 Temmuz'da bu millet hükümetin sokağa attığı devletini sokaktan topladı. Hükümetin yıllarca beslettiği ve büyüttüğü, hocaefendi, muhterem insan diye sıfatlar koyduğu, devletin içine sızdırdığı FETÖ'nün azması sonucu başlattığı darbe adı altındaki işgal girişimini bastırdı bu millet. Öyle RTE diye değil merak etmeyin. Eninde sonunda gün gelecek sorumlular hesap verecek.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
konuyla alakasız kışkırtıcı mesajlar silincek tünel hayırlı uğurlu olsun deyin tamam...

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ben şahsen mapavrili denen arkadaşı artık ciddiye almayacağım. Diğer bir konuda Meral hanıma 15 temmuz üzerinden attığı iftirayı videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek sesi çıkmadı o mesaja karşı, aldırmamak lazım. Buldukları yerden saldırıyor, işine gelmediği yerdede lafı dolandırıyor malum arkadaşlar.

Ben şunuda söyleyeyim. Kendi şahsımca kimsenin arkasına körü körüne gitmem. Ne yaparsa yapsın desteklerim modunda olmam. Meral hanım fetöcüdür, değildir benim bunu tam olarak bilmem imkansız. Gördüğüm kadarını yorumlama şansına sahibim. Kadına 15 Temmuzda işler değişecek dedi diye bir iftira attınız, bende onun öyle olmadığını 15 mayısı kastettiğini size videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek oralı olmadınız. Ayrıca gittiği her yerde ''Benim fetöcü olduğumu ispatlamazsanız şerefsizsiniz.'' diyede belirtiyor, buda aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ben şahsen mapavrili denen arkadaşı artık ciddiye almayacağım. Diğer bir konuda Meral hanıma 15 temmuz üzerinden attığı iftirayı videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek sesi çıkmadı o mesaja karşı, aldırmamak lazım. Buldukları yerden saldırıyor, işine gelmediği yerdede lafı dolandırıyor malum arkadaşlar.

Ben şunuda söyleyeyim. Kendi şahsımca kimsenin arkasına körü körüne gitmem. Ne yaparsa yapsın desteklerim modunda olmam. Meral hanım fetöcüdür, değildir benim bunu tam olarak bilmem imkansız. Gördüğüm kadarını yorumlama şansına sahibim. Kadına 15 Temmuzda işler değişecek dedi diye bir iftira attınız, bende onun öyle olmadığını 15 mayısı kastettiğini size videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek oralı olmadınız. Ayrıca gittiği her yerde ''Benim fetöcü olduğumu ispatlamazsanız şerefsizsiniz.'' diyede belirtiyor, buda aklınızda bulunsun.
Evet bende Meral hanımın bu söylenenleri söylediğine dair bir kanıt bulamadım, meral hanım için "15 temmuzda başbakan olacağım" lafı teyit edilemediğinden bende lafımı geri alıyorum. Şunu da belirtmek isterim kimin için olursa olsun düzmece haber, çarpıtma haber yapmak ayıp ve yanlıştır.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Evet bende Meral hanımın bu söylenenleri söylediğine dair bir kanıt bulamadım, meral hanım için "15 temmuzda başbakan olacağım" lafı teyit edilemediğinden bende lafımı geri alıyorum. Şunu da belirtmek isterim kimin için olursa olsun düzmece haber, çarpıtma haber yapmak ayıp ve yanlıştır.
Katılıyorum, teşekkür ediyorum size öyleyse.

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Ovit tüneli ücretsiz arkadaşlar hiçbir ücret alınmıyor.Muhalefet olmak için bilmeden araştırmadan yorum yapmayınız.Devletin her yaptığı yatırımıda kötülemeyin.Birkerede Alah razı olsun demeyi bilin.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Katılıyorum, diriliş kafa yapmış herhalde.

O diriliş kafasıdır İstanbul'u fetheden. Hoş, sizinkiler de zulüm 1453'te başladı demişti değil mi :D :D
Onlar kimmiş? Bizimkilere bak sen hele! Neyse ki şehitlere "kelle", Öcalan'a "sayın" diyen bir liderimiz yok, onların haklarından gelmesini bilir. Ekonomi, eğitim, tarım, adalet mükemmel zaten, onlara hiç değinmeyeceğim bile. Elde avuçta ne varsa satmadı, mükemmel yahu!

Avrupa bizi kıskanıyor, dünya lideri reis!

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Onlar kimmiş? Bizimkilere bak sen hele! Neyse ki şehitlere "kelle", Öcalan'a "sayın" diyen bir liderimiz yok, onların haklarından gelmesini bilir. Ekonomi, eğitim, tarım, adalet mükemmel zaten, onlara hiç değinmeyeceğim bile. Elde avuçta ne varsa satmadı, mükemmel yahu!

Avrupa bizi kıskanıyor, dünya lideri reis!

Dünya lideridir, şunu bileydiniz :D