Türkiye'nin En Kötü Forumu

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Oyuna dışarıdan müdahele var ve bu suçtur, bildirin siteyi Cimer'e. Gerekeni yapsınlar.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Hilede virüs olmasa bile hile olduğu için onu virüs olarak algılar.
Algılar ama 75 antivirüsten 45 inde detect olmaz. Buradaki basbaya virüs. Ip traffic kısmına bakarsanız orda 443 portu üzerinden bir ipye bağlanıyor. Burdan zaten besbelli trojan olduğu resmen ben trojan'ım diye bağırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve ayriyetten içinde cryptorler adwareler kol geziyor

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Böyle kibirli yöneticilerin forumlarından hemen uzaklaşmak gerekir.
SDN Forum gayet temiz, sosyal mesafeye ve maske tarzında güvenliğe, saygıya son derece uyan bir forum sitesidir. ? Forum sitesi olarak en çok burda bulunurum genelde...

Bir de geçen forum tutkusu diye bi ardes vardı, ip adresinden adamlar saldırı yapıyolar üyelere ? Aynı chat sitelerindeki gibi, sitelerine bir kez bağlanan herkesin bilgilerini topluyolarmış... Aman diyeyim bir chate bir de böyle sitelere hiç girmeyin.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
SDN Forum güzelde ne kötü forumlar var be kardeş küfür falan yok güzel diyorsun. Al gir technopata bir nokta koymadığın için ban ye. Gıcıklık ya

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
SDN Forum güzelde ne kötü forumlar var be kardeş küfür falan yok güzel diyorsun. Al gir technopata bir nokta koymadığın için ban ye. Gıcıklık ya
Çok fena bir gıcıklık. Hatta bu alıntıyı onda yapayım, banı şak diye yerdim.

Umbre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bu yüzden sosyal adamdır.

Reaksiyon puanı
646
Galiba Türkiye'de en fazla üyesi olan forum bu diye biliyorum. Ama üye sayısı forumun iyi olduğu anlamına gelmiyor. Birazdan göstereceğim fotoğraflarda bunu gösterecektir. Dünde açmıştım ama modlar küfürleri sansürlemem gerektiğini söyledi. Bende sansürleyip tekrar açıyorum.

Forumun kurucuları oyunlara hile kodluyorlar. Hileler çalışıyor ama içinde virüs dolu kimsede fark etmiyor. Hilelerin içinde virüs olduğunu söyleyenlerin konusu kurucular tarafından sövülerek kapatılıyor. Ve işte hilenin virüs totali:
VirusTotal

Herkes bu virüs totali görmesine rağmen kurucular virüs olmadığını inkar ediyor. Zaten bu hileyi indirip açtığınızda pc'nin cpu kullanımının anormal şekilde arttığını göreceksiniz. Üyeler sorunlarını söyleyince de kurucular bu şekilde tersliyor:
Ekli dosyayı görüntüle 65096
Ekli dosyayı görüntüle 65097
Ekli dosyayı görüntüle 65098
Ekli dosyayı görüntüle 65099
Ekli dosyayı görüntüle 65100
Ekli dosyayı görüntüle 65101

Daha çok ss var. Hepsini atmaya çalışsam gün biter. :) Zaten forumu merak edip girerseniz göreceksinizdir. Youtube kanalında ettiği bir küfür vardı ağır çok ağır olduğu için atmıyorum. Zaten dün açtığım konuda gören görmüştür. Sansürlemediğim gözden kaçan bi yer varsa modlar konuyu silmeden resmi silerse sevinirim.

Forum: MemoryHackers

Forumun 1 milyon üyesi var ama hepsi bot.
2- Forumda genel ahlak/din kurallarına aykırı davranışlar yasaktır.
3- Forumda kişi/kurum/kuruluşlara hakaret veya aşağılayıcı davranışlar yasaktır. o forumun kuralları bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal iyi de öylesine takılmak için SDN iyi bea.
sosyalde olsak bea dediğin için raporlamamız gerekirdi

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Eee bu bilindik birşey zaten.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Konuya yorum yazanlardan birisi çaktırmadan orayı savunmuş. Attığı beğenilerden anlayabilirsiniz zaten, ilk harfi "S" :) Girdim siteye, uBlock kapattım, butona da tıkladım ama ne hikmetse sürekli adlock yönlendirmesine takılıyor. Eh, yöneticilerinin çöp olduğu kadar forumları da çöp.

Son düzenleyen moderatör:

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Online bir oyuna hile indirenler virüsü hak ediyor bence, diğerlerinin zevkini bozmaya hakları yok.

• Beğen
Reactions: 023

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Adamların suçu yok ki, zaten forum adında da belirtiyorlar. Bellek Hilecileri. Video Belleği Hilecileri.

(!)
Biri mesaj atsa da ben de 2. troll mesajımı atsam.