Türkiye'nin En Kötü Forumu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Assad Najjar

Doçent
Kesinlikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

içerik denetlenmiyor, CSGO genelinde hile satan var, Küfürler, hakaretler havada uçusuyor.
Bu sitede Crack dosya paylaşan birini şikayet ettim diye 365498 gün ban yedim. Bende buraya geçiş yaptım. Bakın ne kadar güzel, hiçkimse birbirine hakaret etmiyor, sevgi saygı içindeyiz.
Küfür neymiş ki? DH Forum'da af edersiniz; ama pedofilik mesaj atan, nekrofili resimleri paylaşan bile vardı. Bizzat kendi gözlerimle gördüm. Bunları yapan üyeler, tekrar tekrar milyon defa üyelik açan üyeler. Adminler çözüm bulamadı.

Son düzenleyen moderatör:

Craigdiizzeer

Asistan
Yasaklı
Küfür neymiş ki? DH Forum'da af edersiniz; ama pedofilik mesaj atan, nekrofili resimleri paylaşan bile vardı. Bizzat kendi gözlerimle gördüm. Bunları yapan üyeler, tekrar tekrar milyon defa üyelik açan üyeler. Adminler çözüm bulamadı.
Oranın adminleri de o gruptan çıkmaydı. 2015 te bir olay patlak vermişti. Hesaplar halen yerinde duruyor. Raporlamama rağmen işlem görmüyordu. Kötü bir deneyim oldu kendi açımdan. Zaten sonraki yıllar üye kaybına uğradı. Ziyaretçi sayısı dipleri gördü. Ders kitabı olarak basılıp okutulması gerekiyor bu durumun. İbret verici

CJ Bey

Doçent
Yasaklı
Oranın adminleri de o gruptan çıkmaydı. 2015 te bir olay patlak vermişti. Hesaplar halen yerinde duruyor. Raporlamama rağmen işlem görmüyordu. Kötü bir deneyim oldu kendi açımdan. Zaten sonraki yıllar üye kaybına uğradı. Ziyaretçi sayısı dipleri gördü. Ders kitabı olarak basılıp okutulması gerekiyor bu durumun. İbret verici
adı söyle olsun dh forum bilgisi

Son mesajlar