Türkiyede h55 yok

Bu konuyu okuyanlar

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iyi akşamlar ben sistem topluyorum elimde i7 6700 var onu satıp anakart ekran kartı ve işlemci almak istiyorum
internette dolaştım heryerde h55 ve x3440 kullanıyorlar eğer işlemciyi satabilirsem istediğim fiyata(1450-1200)
h55 ve x3440 ve gtx 970 alacaktım ekran kartını 800tl buldum hesapta 600 tl kalsa bu parayada h55 ve x3440 alacaktım fakat tr de h55 yok
olsada sağlamı 600 tl bunların yerine önerebileceğiniz anakart , işlemci yada ekran kartı varya yazarsanız çok sevinirim ve satacağım işleciye sizce fiyat fazlamı
şimdiden teşekkürler

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
iyi akşamlar ben sistem topluyorum elimde i7 6700 var onu satıp anakart ekran kartı ve işlemci almak istiyorum
internette dolaştım heryerde h55 ve x3440 kullanıyorlar eğer işlemciyi satabilirsem istediğim fiyata(1450-1200)
h55 ve x3440 ve gtx 970 alacaktım ekran kartını 800tl buldum hesapta 600 tl kalsa bu parayada h55 ve x3440 alacaktım fakat tr de h55 yok
olsada sağlamı 600 tl bunların yerine önerebileceğiniz anakart , işlemci yada ekran kartı varya yazarsanız çok sevinirim ve satacağım işleciye sizce fiyat fazlamı
şimdiden teşekkürler
Başlığı küçült yoksa konu kilitlenir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ben sadece adamın konusu kilitlenmesin istedim. Ne var ki bunda? Raporlasam kitlenecek.
3-) Daha önceden verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Raporla" butonunu kullanınız. Önceden verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
3-) Daha önceden verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Raporla" butonunu kullanınız. Önceden verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.
Peki neden bu şekilde bi uyarı yok mesela başlıkları büyük harflerle yazmayın şeklinde.REZALET BİR FORUMSUNUZ

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kuralları okumayı denediniz mi?

Peki neden bu şekilde bi uyarı yok mesela başlıkları büyük harflerle yazmayın şeklinde.REZALET BİR FORUMSUNUZ
6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

images (62).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Arkadaş kör olmuş yanlışlıkla Caps açık unutmuş. (!) Tamamen ironidir. Üstüne alınmasın konu sahibi.