Türkiye'de de Galaxy Note 7 Patladı!

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Artık Savunmassınız

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Samsung zaten güvensiz bir cihaz olduğunu kabul etti ve değişim verdi. Bunu bile bile kullanmak kendi canını riske atmaktır.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Ülkemiz insanı. "BİŞİ OLMAZ LEN"
Gerçi arkadaş başvurmuş pardon :D

Reaksiyon puanı
10,326
Artık Savunmassınız

Savunmazsınız, olacaktı :)
Savunmuyoruz, savunulacak bir tarafı da yok zaten.
Lakin, yeni çıkacak modelini alacağım inşaallah.
Yeni sürüm geldiğinde... Şöyle bir iki ay beklerim belki; böyle bir sorun yaşanmadığı anlaşıldığında tabii.
Bunun haricinde bugüne kadar yapılmış en iyi cihaz olduğunda kuşku yok. -Elma da dahil- :)

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Yeni sürüm geldiğinde... Şöyle bir iki ay beklerim belki; böyle bir sorun yaşanmadığı anlaşıldığında tabii.
Bunun haricinde bugüne kadar yapılmış en iyi cihaz olduğunda kuşku yok. -Elma da dahil- :)
O yüzden bomba gibi bir cihaz patır patır patlıyor :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
1200 liradan, 3 tane Honor 7 al abi. :)

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Komplo teorisi üretenler ne oldu?

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Arkadaş hala gülenler,dalga geçenler oluyor. Evet büyük bir açık,büyük bir hata. Ama insanlar yaralanıyor,maddi zarara uğruyorlar. Geçmiş olsun demekten başka bişey gelmiyor. Soğuk su tavsiye ederim arkadaşa. 1 Telefon sorunlu diye diğer telefonlar çöp diye birşey de yok. (Samsungu savunmuyorum ne güzelse onu savunurum.)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Honor değil de, Xiaomi'nin Note Mi2'si baya bir ilgimi çekmişti, bakalım... Yarına Allah kerim. :)
Dün inceleme fırsatım oldu detaylıca, gerçekten çok güzel cihaz. Arayüzüne zaten P9'dan aşinaydım ama Honor 7'nin bir kaç ekstrası var. P9 gibi bir amiralde bile daha az özellik olması da ayrı bir gariplik tabi. Android 6.0, EMUI 4.0 arayüzü var. 1200 liraya güzel bir f/p telefonu.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
1288489.gif

Reaksiyon puanı
10,326
Dün inceleme fırsatım oldu detaylıca, gerçekten çok güzel cihaz. Arayüzüne zaten P9'dan aşinaydım ama Honor 7'nin bir kaç ekstrası var. P9 gibi bir amiralde bile daha az özellik olması da ayrı bir gariplik tabi. Android 6.0, EMUI 4.0 arayüzü var. 1200 liraya güzel bir f/p telefonu.

Bloother, honor modellerin boyutu benim için küçük. Şu an note4 kullanıyorum, 5.7" ve nerdeyse küçük gelmeye başladı. Ama Huawei'in mate8 modeli 6" ve baya bir hoşuma gitti. İşlemci olarak sanırım kirin kullanıyorlar bu sıkıntı olur mu bilmem. Bir de piyasada bunları bulmak neredeyse imkansız, internet üzerinden de güvenemiyorum. Çinliler neden bi distribütör ile anlaşmaz anlayamıyorum.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
samsung güzel bir marka apple topluyo olsa ne güzel değiştiryo diyecek olanlar konuşmasın bence iphone kaç kez patladı daha önce samsungun üretimi hatalı da patlıyo iphone da ne vardı

Reaksiyon puanı
10,326
apple yaptı mı diyorsunuz mantıksız bence

Yok, yazdıklarımı iyi okumamışsın anlaşılan. Apple böyle birşey yapmaz. Bak şimdi sana şöyle anlatayım.

ABD malum dünyanın süper gücü ve aynı zamanda başbelası. Onu bugün ayakta tutan 4-5 tane küresel şirketidir.
Eskiden 3 General derlerdi Amerikayı ayakta tutan şirket olarak: General Motor, General Dynimicks, General Electrik.
Amerika onları aştı artık, şimdi Facebook, Yahoo, Apple, Microsoft, Google gibi her biri Türkiye Cumhuriyetinin bütçesinden daha fazla cirosu olan küresel şirketler onlar. Amerika velinimeti olan bu devasa şirketleri gözü gibi koruyor, korumak zorunda. Bakın şimdi İrlanda 13 milyar euro ceza kesti ya Apple'a, bu durum Apple'ın umurunda bile olmadı. Çünkü devreye Amerikan devleti girdi ve vaziyete anında müdahele etmeye başladı.

Bizim konuya gelirsek, farkındaysan son zamanlarda Samsung bütün dünyada olduğu gibi Amerikada bile Apple'ı sollamış, neredeyse ciro olarakta alt etmek üzereydi. Apple'ın bu süreçte trendinin sürekli aşağıya doğru gittiğini biliyoruz bu arada. Üstüne üstlük bir de şimdi note 7 gibi iphone imajını yerle bir eden bir şaheser piyasaya çıkınca Sam amcanın alarm zilleri yüksek perdeden ötmeye başladı kardeşcağız.

Nasıl yaptı bilemem ama yaptı. Ben buna halen inanıyorum ve fikrimden caymış değilim. Koca Amerika devleti bu, her yerde kolu olan ahtapot gibi bir dev bu. Çok ince ve sanatkârane hesaplamalarla ağlarını örüyor, nakış nakış işliyor ve suya sabuna dokunmadan hallediyor işini. Kendi şirketlerini koruyor, kurtarıyor ve adeta rakipsiz hale getiriyor yeniden. Kendi şirketleriyle rekabet edebilecek olanları adeta oyuyor içten içe, kimsenin ruhu bile duymadan. WV Amerikayı kuşatmıştı, kendi otomotiv şirketleri zora düşmek üzereyken... malum belalar açılıverdi başına bir anda.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Yok, yazdıklarımı iyi okumamışsın anlaşılan. Apple böyle birşey yapmaz. Bak şimdi sana şöyle anlatayım.

ABD malum dünyanın süper gücü ve aynı zamanda başbelası. Onu bugün ayakta tutan 4-5 tane küresel şirketidir.
Eskiden 3 General derlerdi Amerikayı ayakta tutan şirket olarak: General Motor, General Dynimicks, General Electrik.
Amerika onları aştı artık, şimdi Facebook, Yahoo, Apple, Microsoft, Google gibi her biri Türkiye Cumhuriyetinin bütçesinden daha fazla cirosu olan küresel şirketler onlar. Amerika velinimeti olan bu devasa şirketleri gözü gibi koruyor, korumak zorunda. Bakın şimdi İrlanda 13 milyar euro ceza kesti ya Apple'a, bu durum Apple'ın umurunda bile olmadı. Çünkü devreye Amerikan devleti girdi ve vaziyete anında müdahele etmeye başladı.

Bizim konuya gelirsek, farkındaysan son zamanlarda Samsung bütün dünyada olduğu gibi Amerikada bile Apple'ı sollamış, neredeyse ciro olarakta alt etmek üzereydi. Apple'ın bu süreçte trendinin sürekli aşağıya doğru gittiğini biliyoruz bu arada. Üstüne üstlük bir de şimdi note 7 gibi iphone imajını yerle bir eden bir şaheser piyasaya çıkınca Sam amcanın alarm zilleri yüksek perdeden ötmeye başladı kardeşcağız.

Nasıl yaptı bilemem ama yaptı. Ben buna halen inanıyorum ve fikrimden caymış değilim. Koca Amerika devleti bu, her yerde kolu olan ahtapot gibi bir dev bu. Çok ince ve sanatkârane hesaplamalarla ağlarını örüyor, nakış nakış işliyor ve suya sabuna dokunmadan hallediyor işini. Kendi şirketlerini koruyor, kurtarıyor ve adeta rakipsiz hale getiriyor yeniden. Kendi şirketleriyle rekabet edebilecek olanları adeta oyuyor içten içe, kimsenin ruhu bile duymadan. WV Amerikayı kuşatmıştı, kendi otomotiv şirketleri zora düşmek üzereyken... malum belalar açılıverdi başına bir anda.
komplo teorilerine pek inanmam ama bu teorinin gerçeklik payı var bence de

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
...

Hocam kısaca anlatmak gerekirse, diyorsunuz ki yani, Samsung'un içinde bir fetö yapılanması var. :)

Reaksiyon puanı
10,326
Hocam kısaca anlatmak gerekirse, diyorsunuz ki yani, Samsung'un içinde bir fetö yapılanması var. :)

Yok, o kadar da değil. Kritik noktalarda satın aldığın bir veya birkaç kişiyle suikast gerçekleştirmen mümkün. :)
Amerika adam bulma ve satın almada uzmandır.
Bi baksana bizde 40 yıl evvel başlamışlar, öyle birkaç tane de değil, devlet kurumlarındaki önemli ve kritik noktaların nerdeyse %80'den daha fazlasını bağlamış adamlar. Fetö vitrinde görünen kullanmalık bir maşa sadece.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bir arkadaş yazılım saldırısı diyordu, ulan ne güzel insanlar var.
Samsung becerememiş işte daha neyini savunuyorsunuz.