Turkcell'den Tablet Kampanyası

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1800 TL pahalı...
Tableti ev dışında da kullanmak isteyeceğinizi düşünürsek en azından 1 GB internet paketine ihtiyacınız olur, onun da fiyatı 29TL. Bunu fiyattan düşersek çok da pahalı değil bence. En azından Turk(?) Telekom'un Motorola Xoom kampanyasından daha iyi.

RqcTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her şeyi geçtim de şu 24 ay sözleşme olayını anlayamıyorum. Hangi cihazı 5 yıl kullanıyoruz ki? 1 yıl sonra hevesimiz geçiyor, kalan 1 yılı ödemek işkence gelir insana.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Her şeyi geçtim de şu 24 ay sözleşme olayını anlayamıyorum. Hangi cihazı 5 yıl kullanıyoruz ki? 1 yıl sonra hevesimiz geçiyor, kalan 1 yılı ödemek işkence gelir insana.

satış taktiği.normalde 1000 tl lik ürünü internet paketiyle 1800 e verip gözünü boyamaya çalışıyolar

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tableti ev dışında da kullanmak isteyeceğinizi düşünürsek en azından 1 GB internet paketine ihtiyacınız olur, onun da fiyatı 29TL. Bunu fiyattan düşersek çok da pahalı değil bence. En azından Turk(?) Telekom'un Motorola Xoom kampanyasından daha iyi.
Türk Telekom'un Xoom kampanyası tam bir soygun zaten.

1gb değil 250mb veriyor.
Şahsen Galaxy Tab'ı yurtdışından almayı tercih ederim, gümrükte kdv de eklensin, 1200 TL ye falan gelir en fazla.
Vodafone'dan 7 TL ye internet paketide alırım. Hem Turkcelldeki gibi kota aşma derdide yok.
2 sene boyunca aldığımı düşünürsek bana max 1300-1400 TL ye patlayacak yani. Sonuç olarak 400-500 TL kârdayım.