Turkcell t60 alınır mı ?

Turkcell t60 almalı mıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

bilaldogruoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler arkadaşlar . Telefonum kırıldığından dolayı yeni bir telefon almak istiyorum. Bunun için maksimum bin tl gibi bir bütçem var. Turkcell in yeni yıl kampanyası ile t60 model telefonu beşyüz tl gibi bir fiyata düştü.
Telefondan beklentim temel görüşme, instagram ve iki, üç küçük uygulama. Biraz da kamerası iyi olsun. Kalan paraylada aksiyon kamerası almak istiyorum. Bu telefon ihtiyacımı karşılar mı ? Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için iki gün içerisinde karar vermem lazım. O yüzden acil bir şekilde cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
İyi günler arkadaşlar . Telefonum kırıldığından dolayı yeni bir telefon almak istiyorum. Bunun için maksimum bin tl gibi bir bütçem var. Turkcell in yeni yıl kampanyası ile t60 model telefonu beşyüz tl gibi bir fiyata düştü.
Telefondan beklentim temel görüşme, instagram ve iki, üç küçük uygulama. Biraz da kamerası iyi olsun. Kalan paraylada aksiyon kamerası almak istiyorum. Bu telefon ihtiyacımı karşılar mı ? Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için iki gün içerisinde karar vermem lazım. O yüzden acil bir şekilde cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
İş görür bunlar için Dayım aldı fena değil kamerası. Ayrıca 8000 veya 10000 sarı puanın varsa 700₺ iken bu telefon 350₺ ye alınıyordu diye biliyorum.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Alma sakın pişman olursun kullanmışlığım var

bilaldogruoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
500 tl ye bunu alıp kalan 500 tl yede sjcam m20 aksiyon kamerasını almak gibi bir düşüncem vardı

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
500 tl ye bunu alıp kalan 500 tl yede sjcam m20 aksiyon kamerasını almak gibi bir düşüncem vardı
Ben illa Turkcell den Alma şartınız var diye düşünüp böyle yazmıştım Lumia 540 a bakın derim. Bu fiyatta en iyi deneyimi sunacak telefon. Tabii Windows phone kullanabilecek iseniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben illa Turkcell den Alma şartınız var diye düşünüp böyle yazmıştım Lumia 540 a bakın derim. Bu fiyatta en iyi deneyimi sunacak telefon. Tabii Windows phone kullanabilecek iseniz.
Gm4g gm5 varken lumia 540 en iyi deneyimi sunamaz. Hele snapdragon 200 ile asla

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Gm4g gm5 varken lumia 540 en iyi deneyimi sunamaz. Hele snapdragon 200 ile asla
Valla Windows phone un 512 mb ramli telefonları bile oyun oynatıyor. En azından bu fiyata kendi arayüzü olan telefon almaktan iyidir diye söyledim. Yoksa saf android li gm 4 çok iyi telefon.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla Windows phone un 512 mb ramli telefonları bile oyun oynatıyor. En azından bu fiyata kendi arayüzü olan telefon almaktan iyidir diye söyledim. Yoksa saf android li gm 4 çok iyi telefon.
Windows lumia arayüzü çok stabil olayı yalan
Lumia 535 var evde merak etme ondada snapdragon 200 var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Son güncellemeler ile stabilliği bozulmuştur :)
Hayır Windows 10 güncellemsi yüklü niye bozuluyor ?
Boş iş onlar o segmentte gm4gnin üzerine bir telefon yok.
Diyorum ya düşük donanımla büyük işler yasptığı bir yalan şuan lumia telefonlar kesinlikle alınmaz

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Benim arkadaşımda alacaktı engel oldum.:eek:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
GM5 Plus iyidir. Normal fiyatı 950 tl ama daha ucuza alabileceğin yerler vardır araştırmak lazım.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Saçmalık Xioami mi5i al geç
Arkadaşımız aksiyon kamerası almak istemiş telefon yüksek olsun istememiş.Neresi saçmalık bunun? Mesela bence gear S3 (Yanlış anlama gear S3 u kotulemiyorum sadece ona benzer anlatmak amaçlı)gibi akıllı saat gereksiz geliyor ama bazı insanların işine yarar.

bilaldogruoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyatı 500 tl olunca düşünmüştüm t60 ı yoksa düşünmüyordum. Şimdi zenfone 2 laser, Gm5, xiaomi mi4 arasındayım.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Fiyatı 500 tl olunca düşünmüştüm t60 ı yoksa düşünmüyordum. Şimdi zenfone 2 laser, Gm5, xiaomi mi4 arasındayım.
Mi 4 daha performanslı daha uzun ömürlü olur. Ancak tek kusuru var hızı aşırtılmış işlemci. Bunlar ağır yükün altında çok ısınabiliyor. Güncel işlemci kullansa daha İyi olurdu. Ancak çok fazla oyun oynamıyorsan çok sıkıntı olmaz. Mi 4 derim. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşımız aksiyon kamerası almak istemiş telefon yüksek olsun istememiş.Neresi saçmalık bunun? Mesela bence gear S3 (Yanlış anlama gear S3 u kotulemiyorum sadece ona benzer anlatmak amaçlı)gibi akıllı saat gereksiz geliyor ama bazı insanların işine yarar.
Gereksiz lüks görüp daha iyi telefon almasını istemiş mantıklı bence de :)

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
T50yi kuzenim kullanıyor gayet memnun bütçen 500se niye olmasım

bilaldogruoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok hocam oyunla işin olmaz bir instagram birde iki üç küçük uygulama. Kamerası da üzmesin yeter.