Turkcell T20 Sınıfı Geçebilecek mi?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Tahmin etmiyorum ki diğer modellerin ilerisine gideceğini, yine yerinde sayar..

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
çok iyi bir telefon olmasına gerek yok, teknolojiyi pek kullanmayan ama dokunmatik telefonum falan olsun isteyenlere rahatça satabilecekleri bir telefon işte

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu telefonu 300 TL civarı bir fiyattan satsalar "belki" düşünülebilirdi. ama 419 TL'Ye "aklı başında" kimse bu telefonu almaz. samsung galaksy serisinin eski modellerini almak daha mantıklı.

incelemede birşey dikkatimi çekti. Samsung Galasy S II video incelemede ekran parlaklığının yeterli olmadığını söylemiştiniz. ancak T20'nin ekran parlaklığı tatminklarmış... gerçekten ilginç. Galaksy S II'nin ekranını beğenmediniz ama T20'ninkini beğendiniz yani?

bu arada, yayınladığınız bu video, ikinci T20 videosu. tek bir video etkili olmadı galiba....

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Ürünleri kendi sınıfları içinde değerlendiriyoruz. T20'nin ekranı fiyatına göre gayet iyi.

Galaxy S II'nin parlaklığını ise aynı sınıftaki diğer ürünlere göre yetersiz bulduk.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Almayı düşünmedim desem yalan olur. :) Fiyatı cezbediyor...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Çıktığı tarihe bakarsanız tedavülden kalkma vakti yaklaşan ve bir çok özelliği aynı olan Vodafone 945'in hem RAMi iki katı hem de 90 Lira daha ucuz.

Turkcell T20, T10'a kıyasla çok daha gelişmiş bir model. T10 ilk çıktığında piyasadaki diğer modellerin de epey gerisindeydi, T20 ise öyle bir ürün değil.
Pek öyle durmuyor açıkçası.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Huawei IIdeos X5 varken bu telefonları almak hata.

Burakfrcsgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abim alcaktı Anadolu Yakası'nda ki TİM lerin hiçbirnde kalmamış 4 gün sonra gelecelmiş.. İyi tuttu heralde

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
mobeeler var turk maliymis diyolar bazi sitelerde :p onlarda daha fazla cesit ve ozellik var. ben illa ucuz bisey alicak olsam mobeelerden alirdim.
gercu butane var hersey guzel 1.2ghz 300~ lira fakat gps yok. :( bu da kotu bisey. neyse onlarda telefon ozelligi yoktu galiba :p
ancak 600mhz ustu ayni fiyatlara bayagi bi telefon var :turned:

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
huweinin döküntü beğenilmeyen mallarını türksel uygun fiyata anlaşıp burda kar ediyor olay bundan ibaret :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
çok iyi bir telefon olmasına gerek yok, teknolojiyi pek kullanmayan ama dokunmatik telefonum falan olsun isteyenlere rahatça satabilecekleri bir telefon işte

O düşüncedeki adam gitsin Nokia alsın!
Nokia'nın en baba telefonu ile en dandik yeşil ekran eski telefonları arasında fark yok!

T20 ise Android İşletim sistemine sahip bir cihaz!
teknolojiyi pek kullanmayan adam bu telefonu kullanamaz!

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
her sitedeki reklamları forumları almışlar. göstermeye çalışıyorlar telefonu ama bence tutulmaz

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
T10 da bi canım yandı telefonun ne sesi çıkıyor nede kamerası güzel çekiyor. T20minin incelemesine baktım kamera 5 MP miş hadi bunu bi daha yedik diyelim ama ses olayından hiç bahsetmemişler sesi nası çıkar nedir hiç bir bilgi yok o yüzden gider bi ericsson a1018 alırım genede bunu almam :)