Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
BiP uygualaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, ilgili lokasyonlara giden müşteriler hediyeleri topluyor !
Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.
Kampanya adı Sürpriz Nokta Kampanyasıdır. 4 Nisan 2018 ve 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.
Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.
Hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca kazanılabilecek hediye sayısı limiti 30 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık 10GB, Aylık 5GB, Aylık 1GB, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK.
Sürpriz Nokta Kampanyası

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
BiP uygualaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, ilgili lokasyonlara giden müşteriler hediyeleri topluyor !
Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.
Kampanya adı Sürpriz Nokta Kampanyasıdır. 4 Nisan 2018 ve 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.
Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.
Hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca kazanılabilecek hediye sayısı limiti 30 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık 10GB, Aylık 5GB, Aylık 1GB, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK.
Sürpriz Nokta Kampanyası
Bilgilendirme için çok sağol güzel bir kampanya.Yani demek istiyorlarki otur otur nereye kadar.Hep oturcağınız yerdenmi kampanyaya katılcanız.:D

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Üç sorum var
1 Fake konum nedir?
2 Fake konumla hediye toplanabilir mi?
3 Bende bip uygulamasında harita falan yok, harita nerde?

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Fake konum sizin bulunduğunuz yerden farklı bir yerde göstermesi örnek evdesiniz sizi bir mağazada olarak gösteriyor hediye toplama olayını iki üç kişi denedi olmamış toplayamamislar ben denemedim kesin birşey söyleyemem denemek lazım bip uygulamasında keşfet alanı var oradan sürpriz nokta yi takip etmeniz gerekiyor sonra oyna dediginizde harita geliyor

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Fake konum bunda olmaz heralde.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben bip üzerinden ilgili kanalı takip ettim hediye filan gelmedi.ayrıca oyun nasıl oynanıyor filn kanala başla,oyna gibi farklı farklı onlarca msj atmama rağmen suan yanıt vermiyorum sonra görüşürüz diyor.neresinde harita neresinde oyun siz nasıl oynadınız anlamadım

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Ben bip üzerinden ilgili kanalı takip ettim hediye filan gelmedi.ayrıca oyun nasıl oynanıyor filn kanala başla,oyna gibi farklı farklı onlarca msj atmama rağmen suan yanıt vermiyorum sonra görüşürüz diyor.neresinde harita neresinde oyun siz nasıl oynadınız anlamadım
Kampanyaya katıldıktan sonda mesaj gelicek heralde.Ondan sonra olacak harita ile gezmeler.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kampanyaya katıldıktan sonda mesaj gelicek heralde.Ondan sonra olacak harita ile gezmeler.
ben dün gece takip ettim bayada geçti üzerinden mesaj gelmedi.şuan takibi bıraktım sildim tekrar takip ettim yine mesaj gelmedi

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
ben dün gece takip ettim bayada geçti üzerinden mesaj gelmedi.şuan takibi bıraktım sildim tekrar takip ettim yine mesaj gelmedi
24 saat geçsin belki olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada 4.5g uyumlu mu ?Sim kartınız belki onla alakası vardır.

Son düzenleme:

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
24 saat geçsin belki olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada 4.5g uyumlu mu ?Sim kartınız belki onla alakası vardır.

Uygulamadan keşfet/diğer/takipet/kazan adımlarını geçtim. Mesaj sayfası çıktı. Turkcell faturasız hat, Simkart 4.5G, Samsung S7 cihaz 4.5G, konum ve mobil internet bağlantısı açık eksik olan şey hangi haritayı kullanacağız. Google haritalar uygulaması cihazda var. Bip'in kendi içinde harita varsa nasıl ulaşacağız. Sanırım kampanyayla ilgili bir sıkıntı var bu yüzden çalışmıyor.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Herhangi bir bug oluştu sanırım arkadaşlar bende de olmadı

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Uygulamadan keşfet/diğer/takipet/kazan adımlarını geçtim. Mesaj sayfası çıktı. Turkcell faturasız hat, Simkart 4.5G, Samsung S7 cihaz 4.5G, konum ve mobil internet bağlantısı açık eksik olan şey hangi haritayı kullanacağız. Google haritalar uygulaması cihazda var. Bip'in kendi içinde harita varsa nasıl ulaşacağız. Sanırım kampanyayla ilgili bir sıkıntı var bu yüzden çalışmıyor.
Kampanyayla ilgili bi sıkıntı olabilir.Herkes katılmaya bastıysa gecikme yaşanması normal.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Takip edeli 2 gün geçmesine rağmen hediye gelmedi ve kanala ilk takip et sonra kazana tıklayıp başla diye mesaj attığımda şuanda yanıt veremyorum sonra görüşürüz diye msj geliyor

BayMüdür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Takip ettiğim gibi 1gb hediye internet hattıma tanımlandı|:)

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Arkadaşlar bu yaanide25 arama yapıp net alan varmı ben yaptım olmadı

Emirhand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık 10GB, Aylık 5GB, Aylık 1GB, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell
Sürpriz Nokta Kampanyası
Arkadaslar fizynin turkcell aboneleri icin sundugu indirme paketlerini bir kez alip sarki indirirsek bir sonraki ay iptal edersek muzikler telefonda kaliyor mu yoksa spotify daki gibi ucretli uyelik bitince kullanilamiyor mu?

Ve de sarkilar mp3 olarak mi iniyor yoksa ayni spotifydaki gibi offline mi kaydediyor?