Turkcell Rahat Paket Kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
arkadaşlar şimdi kullandığım turkcell faturasız paket var. 17 gb 1000 dk 1000 sms aylık 60 lira + 3,10 lira tkü ile bana 63,10 liraya geliyor. dün turkcell müşteri hizmetleri aradı turkcell rahat pakete geçerseniz 20 gb 1000 dk 1000 sms tkü fiyata dahil olmak üzere 60 lira dedi. hem 3,10 lira daha ucuz hem 3 gb daha fazla internet var. rahat paketin faturasız gibi olduğunu söyledi yani sözleşme yok istediğin zaman paketi iptal edebilirsin ama faturalı öder gibi ödersin lira yüklemene paket yapmana gerek yok bunlar ile uğraşmıyorsun dedi. bende biraz süre istedim ve turkcell sitesine girip araştırdım ama paketin deyatlarında şöyle bir madde var;
Turkcell Rahat Tarifesine Hazır Kart’tan geçiş yoluyla gelen müşterilerimiz geçiş tarihi itibariyle 12 ay boyunca diledikleri zaman paketi alabilirler.
yani bu rahat pakette faturalı gibi olmasın maddede 12 ay boyunca diyor biliyorsunuz faturalıda 12 ay sonra pakete zam yapıyorlar. ben bundan kurtulmak için turkcell faturasıza geçmiştim zaten. turkcell rahat paketlerde 12 ay sonra fiyat artışı oluyor mu? turkcell rahat pakatlerden birini 12 aydan fazla kullanan var mı?

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Kullanmıyorum ama mantıken süre sonunda zam yaparlar tekrar. Yaşınız uyuyorsa GNÇ paketleri öneririm. Her zaman diğer paketlere göre ucuz oluyor. Geçen sene 40tl 9gb alıyodum sözleşme yeniledim 52tl 14gb alıyorum.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Kullanmıyorum ama mantıken süre sonunda zam yaparlar tekrar. Yaşınız uyuyorsa GNÇ paketleri öneririm. Her zaman diğer paketlere göre ucuz oluyor. Geçen sene 40tl 9gb alıyodum sözleşme yeniledim 52tl 14gb alıyorum.
6 ay sonra gnç üyeliğinden beni atacaklar :D bu yüzden rahat paket araştırması yapıyorum. eğer uygun bir şey bulamazsam bimcell 20 gb 750 dk 750 sms 42 liraya geçicem

Son düzenleme: