Turkcell mi ? Vodafone mu ?

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu an Turkcell kullanıyorum. Hizmet olarak çok memnunum fakat diğer operatörlere göre çok pahalı Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum fakat Turkcell gibi verim alabilecek miyim bilmiyorum. Önemli olan benim için internet hızı. Şu anda 500 DK 500 MB interneti 25 liraya kullanıyorum Vodafone'da 500 DK 1000 SMS 1 GB internet 19 lira. Ne yapayım geçeyim mi Vodfone'a yoksa Turkcell'de mi kalayım? Yardım lütfen. :cursing:

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hız ve çekim gücü sorunları eskide kaldı artık.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tarifelerde Avea çok iyi.

ikisi arasından ise Vodafone.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tam 1 sene önce Senin yaşadığın sorunların aynısını ben de yaşayıp, aynı soruları soruyordum, en sonunda az bi gayret edip Vodafone'a geçtim 1 senedir aynı fiyatı ödüyorum herhangi bir sıkıntısına görmedim.

ÇamurAbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu an Turkcell kullanıyorum. Hizmet olarak çok memnunum fakat diğer operatörlere göre çok pahalı Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum fakat Turkcell gibi verim alabilecek miyim bilmiyorum. Önemli olan benim için internet hızı. Şu anda 500 DK 500 MB interneti 25 liraya kullanıyorum Vodafone'da 500 DK 1000 SMS 1 GB internet 19 lira. Ne yapayım geçeyim mi Vodfone'a yoksa Turkcell'de mi kalayım? Yardım lütfen. :cursing:

nerde yaşadığın çok önemli,
eşin dostun arasında turkcell harici kullananlar varsa onlara sorman gerekli öncelikle.
iş arkadaşlarında güzel bilgi kaynağı olur.

arkadaşında söylediği gibi çekme sorunları baya bir geride kaldı çoğu yerde, işim gereği yeşilyurt-tuzla arası git-gel yapıyorum telefonumun hiç çekmediğ olmuyor. Avea kullanıyorum. Genelde Turkcell >> Vodafone >> Avea sıralaması yaparlar, bu manzaraya göre Vodafoneda yetecektir.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben yıllarca turkcell kullandım aşırı fiyatından başka hiçbir özelliğini görmedim.vodefonu sorduğumda çekmiyo interneti iyi değil diyolardı ama şeytanın bacağını kırdım vodefone geçtim 2 senedir kullanıyorum tek bir sorun görmedim çekmiyomuş interneti yavaşmış felan hepsi hikaye bana göre kalite olarak turkcell den hiçbir farkı yok ki fazlası olduğunu dahi düşünüyorum fiyat olarakta neredeyse yarı yarıya

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hepsinin taaaaaa diye başlamak isterdim ama inanın elimde olsa 1.sn durmaz kapatırım. Hepsi diğerinin laciverti kafalarına göre zam tarife değişikliği istedikleri herşeyi yapıyorlar. Malesef bunada devletimiz PEŞKEŞ çekiyor eğer bunun aksini ispat edebilecek 1 tane yetkili varsa saygı duyar elini öperim...
O yüzden nerede olduğun önemli değil ne kadar ödediğin önemli.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederim bende gecicem galiba oyle gozukuyor

somagiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tabi ne demezsiniz, 1ay önce turkcell den vodafone geçtim tamam daha hesaplı açık alanda da sorun yok ama Ankara'nın göbeğinde Atatürk hastanesinde servis yok,

iTune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende turkcellden vodafone'a geçenler arasındayım senin yazdığın tarife için. çekmediği yeri daha bulamadım istanbulda yaşıyorum. öğrenciyim, turkcell öğrenciye gelmez. adamlar iyi geçiriyo :D

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
4 senedir turkcell kullanıorum 10 tl ye mesaj yaparak elınde telefon sabahtan aksama kadar dolasanlardan deglım 20 tl yukluyorum konusma internet yetıo turkcell mesaj laşma haric diger tüm konularda gerek avea gerek vodafone dan iyidir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende turkcelle yeni gectim gayet memmunum 25 tl yüklüyorum heryöne 500 dakika 2 GB internet ve 1000 sms alıyorum bunun neresi pahalı arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yıllarca turkcell kullandım, şahsi hattım avea idi. şirket turkcell i vodafone a geçirdi, önce kızdık ama 4 yıldır vodafone dayız çok iyi hiç bir fark yok. internet gayet hızlı, paketler çok iyi ve uygun. özellikle yurtdışından dönünce turkcell de çok ciddi faturalarla karşılaşıyorduk. Vodafone olduktan sonra günlük 9 küsür lira ödüyoruz Türkiye' de nasıl kullanıyorsak aynı paketi konuşma-internet-sms v.s. yurtdışında da kullanıyoruz. Millet korka korka konuşurken Türkiye' de gibi elimden telefon düşmüyor. Şahsi hattımı Avea yı da Vodafone Red yaptırdım... Kesinlikle çok iyi....