Turkcell 50 gb bilgi

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Arkadaşlar şu paket hakkında bilgisi olan varmı acaba 50 GB Bilgisayardan İnternet Paketi benim sorum şu benim bulunduğum yerde 3g çekiyor 4.5g yok bu paketi 3g de kullanabiliyormuyuz ? bir tarihte 4.5g için 1gb hediye paket gelmişti onu 3g de kullanamamıştım müşteri hizmetlerini aradım onlarda bilmiyor bayiye gittim yine bilgi yok düzgün sattıkları şeyden haberleri yok bilen veya kullanan varsa yardım ederse sevinirim.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Eğer internet alacaksan türkcell'den alma derim.

super online dolandırıcılığı - Google'da Ara

Biraz oku, 50-60TL ay sonunda gelecek diye beklerken gb başı 10TL üzeri ödemeyi ve ay sonu sen farkedene kadar 100TL üzeri, uçuk rakamlarda faturayı kakalamalarını istiyorsan Turkcell senin servisin...

Son düzenleme:

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Eğer internet alacaksan türkcell'den alma derim.

super online dolandırıcılığı - Google'da Ara

Biraz oku, 50-60TL ay sonunda gelecek diye beklerken gb başı 10TL üzeri ödemeyi ve ay sonu sen farkedene kadar 100TL üzeri, uçuk rakamlarda faturayı kakalamalarını istiyorsan Turkcell senin servisin...

Kardeş benim bulunduğum yerde sadece 3g yani sinyal teknolojileri var yani birazda mecburiyet diyim şuan vodafone kullanıyorum 20 gb ayda 100 tl sonrasıda yok ve rezalet ping veriyor habire düşüyorum turkcell ise çok daha verilimli çalışıyor bizim burda ve paket gördüğün gibi 50 gb olmasına rağmen fiyat farkı yok dediğim gibi mecburi bir durum ancak işte 3g de çalışırmı bu emin olamıyorum paket 4.5g diye geçiyor.