TURKANTİ Virüs Pro

Bu konuyu okuyanlar

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
1923TURK Anti-Virüs & 1923-Turk-NET Degi Ortak Proje
Ar-Ge Grup Komutanlığı & Grafik Tasarım Grup Komutanlığı

Ortak Proje;

Ar-Ge Grup Komutanlığı:​

TURKANTİ Virüs Pro

turkantisplas.jpg

Özellikler:

TÜRK ANTİVİRÜS PRO” hızlı şekilde virüsü tespit eder, dosya taraması bitmeden veya siz tıklama gereği!! duymadan tespitedilen virüs'ü bloke etmektedir.

Bloke edilen virüs'ü otomatik olarak sisteminizden siler ve bu özellik sisteminizin daha sağlıklı çalışmasına olanak ve imkan tanımaktadır

Günümüz çağı ve internetin imkanlarının yanı sıra sıklıkla karşlaştığımız virüs programları ve kullanım zorluğunu ortadan kaldıran
TÜRK ANTİ VİRÜS PRO sizlere bu kolaylığı daha üst sevilerde sunmayı hedefliyor.

İncelemelerde bir çok antivirüs programının ve online anti-virüs sitelerinin göremediği zararlı yazılımları tesbit ettiği kullanıcılar ve editörler tarafından kanıtlanmıştır.

yetişkin ve ebeveyin kullanıcıları ve bilgisayar güvenliği için mükemmel bir virüs programıdır.

Çocugunuz veya bilgisayarınızı kullananlar güvenlik açıkları bakımından amatör sayılabilecek derecede bilgisayar kullanıcıları iseler virüs buldugunda panik ve endişeye yervermeden
TÜRK ANTİVİRÜS PRO'nun çalışma prensibi olan uyarı sistemi devre girecektir şayet hala dosyaya ulaşmaya çalışıyorsa veya yanlış bir yol izliyorsa bilgisayara reset''(yeniden başlatma) yolunu izletyerek sisteminizi bu kullanıcıdan korumaya başlar.

İkinci işletim sistemi gibi setup (Kurulum) yapan ve daha sonra kaldırılması zor olan diğer virüs yazılım programları gibi degildir.
Kurulum aşamasında programa ait ve çalışması için gerekli olan dosyalar, Kendi içinde barındırır;
böylece her noktada dosya kargaşası oluştumaz.
Programı silme işlemi tahmini olarak 2-3 dakika sürmektedir silme işlemi tamamlandığında bilgisayrınızda atık dosya ve artık nesne şeklinde
dosya bulunmayackatır bir sonraki virüs veya güncellme esnasında size daha kolay kurulum imkanı sağlayacaktır.

Önemli 5 Faktör

1- Anlık Koruma Nedir ? Bilgisayarınızda virüs tespit edildiği anda uyarı şeklinde sizi bilgilendirir.

2- “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” kullanıcılarına anında destek sağlayıp, virüsler hakkında kısa bilgiler ve 24 saat canlı destek vermektedir.

3- "Türk Antivirüs Pro" Nasıl Çalışır ? Program bilgisayarınızı hiç yormaz, bilgisayarınızda herhangi bir yavaşlatma tespit ettiğinde anlık korumayı durdurur ve uyarı verir.

4- “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” nun tam sürümü Türk Halkı için ücretsiz sunulmaktadır.

5- SİZDE!!! “TÜRK ANTİVİRÜS PRO” Kullanın Türkiye'nin Yazılımlarına Sahip Çıkın.

Win98 / WinNT / WinXP / Winvista / Win7 Uyumludur

antiy.png

Grafik Tasarım grup Komutanlığı:

1923TURK-NET Dergi;

2 Haziran çarşamba günü çıkacak olan dergi 1923-TURK'ü bilişimde anlatıyor teknoloji dergisi ve sanal ortamda yayın yapılacaktır.

Dergi ve Program aynı anda aynı ekden sunulucakdır.

Saygılarımızla;

Ar-Ge Grup Komutanlığı & Grafik Tasarım Grup Komutanlığı

(arkadaşlar link verildiği anda konu içeriği silinip programı burda yayınlayacam...)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
"programımız en iyi 1280 x 800 çözünürlüğünde çalışmaktadır" diyor programda.
netbook da kullanamazmıyım mesela

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Yüklemeyin sakın arkadaşlar daha neyin ne olduğunu bilmiyoruz Kaynağa bakarmısınız güvendinizmi :)

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
Yüklemeyin sakın arkadaşlar daha neyin ne olduğunu bilmiyoruz Kaynağa bakarmısınız güvendinizmi :)
daha lansmanı yapılmadı ki biz o sitede olduğumuz için bilgilendirildik.......

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Resimdeki yazıya koptum valla :D:D:D
Hacker saldırılarından koruyomuş :D Helal olsun ne diyeyim :D
Harbi kız iyi ki varsın sen olmasan beni kim güldürecekti böyle :D:D:D

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
sen de ne diyorsun ya...........

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yorumlarımıza dikkat edelim arkadaşlar.!

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Kusura bakmada lamerlerin yaptığı antileri nereye kadar kullanabiliriz.
1923Turk müş müş müş müş müş

pcmuratpc

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Hangi mantıkla çalışıyor virüs imzaları varmı nasıl, açıklama biraz daha olsa iyi olur. (Kendi sitesini kastediyorum orda da yok)

bortu2

Asistan
Reaksiyon puanı
7

siteye girip bi baksan lameri gorursunde bu konuda daha fazla uyarı almak istemiyorum onun için konusmucam sende kelimelerine dikkat et sonun yasin04 gibi olmasın ;D

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sabırsızlıkla bekliyorum. Başka güvenlik yazılımı geliştiricilerinede inceleme, yorum ve bilgi paylaşımı konusunda destek veren biri olarak böyle haberler beni çok sevindiriyor.

Ben aynı zamanda virüs avcısı projesinede katkıda bulunanlardanım. http://www.virusavcisi.com/ Ülke olarak acilen kendi antivirüsümüze kavuşmamız lazım.bu işi Tübitakın filanda yapacağı yok. bizim yapmamız lazım.

TURKANTİ Virüs Pro yu dörtgözle bekliyorum.

Helal Olsun Arkadaşlar..

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bilinen ve kaliteli o kadar prog. varken insanların bu ve benzer prog. ları tercih etmesi düşük bir ihtimal. Ama yine de eline sağlık.

pcmuratpc

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Sabırsızlıkla bekliyorum. Başka güvenlik yazılımı geliştiricilerinede inceleme, yorum ve bilgi paylaşımı konusunda destek veren biri olarak böyle haberler beni çok sevindiriyor.

Ben aynı zamanda virüs avcısı projesinede katkıda bulunanlardanım. http://www.virusavcisi.com/ Ülke olarak acilen kendi antivirüsümüze kavuşmamız lazım.bu işi Tübitakın filanda yapacağı yok. bizim yapmamız lazım.

TURKANTİ Virüs Pro yu dörtgözle bekliyorum.

Helal Olsun Arkadaşlar..

Virüsavcısı ne zman çıkacak?

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Henüz yayınlanmamış sadece duyurusu yapılmış bizden birinin/birilerinin çalışması için bu kadar önyargı fazla.

Baltalacayacağına bekle, çıksın, dene, açığını bul o zaman konuş.
Desteklemezsen bile eleştir ki daha iyileri yapılsın.

Ben şahsen konuyu okuyunca sevindim.

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Virüsavcısı ne zman çıkacak?

Virüs Avcısı projesini arf teknoloji, doctus.org ve cozumpark.com beraber geliştiriyor ve benim gibi bireysel katılım yapan arkadaşlar var. Gönüllülük temelinde yaapılan bir proje, herkes bilgisini, tecrübesini paylaşmaya çalışıyor. antivirüsün çekirdeği tamamlandı. yakında projeye katılmış olanlara virüs,malware tespiti, incelenmesi ve antilerinin geliştirilmesi konularında eğitim verilecek.

Ümit ediyorum fazla bir zaman almaz, ama alsa bile birçok kişiye eğitim sağlayacak bir proje. Bu programlar tamamlansın yada tamamlanmasın böyle işlerin daha çok yapılması gerekir diye düşünüyorum.

pcmuratpc

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Virüs Avcısı projesini arf teknoloji, doctus.org ve cozumpark.com beraber geliştiriyor ve benim gibi bireysel katılım yapan arkadaşlar var. Gönüllülük temelinde yaapılan bir proje, herkes bilgisini, tecrübesini paylaşmaya çalışıyor. antivirüsün çekirdeği tamamlandı. yakında projeye katılmış olanlara virüs,malware tespiti, incelenmesi ve antilerinin geliştirilmesi konularında eğitim verilecek.

Ümit ediyorum fazla bir zaman almaz, ama alsa bile birçok kişiye eğitim sağlayacak bir proje. Bu programlar tamamlansın yada tamamlanmasın böyle işlerin daha çok yapılması gerekir diye düşünüyorum.

Geç olsun güç olmasın şeytan 3 lüsünün birleşimi oldu zaten gerçekten çok farklı bişey olacak.

garfi

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gönülle olacak işler değil bunlar.ciddiyet ve takip ister.programı sanırım bir kişi yazıyor/geliştiriyor.bir günde piyasaya sürülen tehlikeli dosya sayısı forumdaki üye sayısından fazla olduğuna hiç süphe yok.o yüzden yetersiz kalabilir diye düşünüyorum.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
uzun zamandır deneniyor ......

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16

Adamlarda size yalvarmıyorlar indirin kurun diye. Karşısındakini lamerlikle suçlayan birinin ne iş ile uğraştığını merak ediyorum. Adamlar birşeyler yapmaya çalışıyorlar, belki şimdi çok iyi, iddialı olmıyacaktır. İlerki yıllarda ne olacağını kim bilebilir?

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Adamlarda size yalvarmıyorlar indirin kurun diye. Karşısındakini lamerlikle suçlayan birinin ne iş ile uğraştığını merak ediyorum. Adamlar birşeyler yapmaya çalışıyorlar, belki şimdi çok iyi, iddialı olmıyacaktır. İlerki yıllarda ne olacağını kim bilebilir?
Üniversite öğrencisiyim hoşuna gittimi.
İlerki yıllarda nemi olacak HÜSRAN...
Sen galiba öğrencide olmamışsın olmıyacaktır değil olmayacaktır

güiza23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
TURKANTİ Virüs Pro çok önemli bu herşeyi var.Çok iyi olacağız.Harbikız daha iyi olacağız.Hayırlı Olsun......

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu anivirüs bana asla güven vermez asla! Ne de olsa made in turkey

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Tanıtım yazısı amatörce olmuş. Yazılımdaki yazıların şekli de hoşuma gitmedi. Başlık atar gibi her kelime büyük harfle başlıyor. 1923TURK adı da karmaşık olmuş. TURKANTİ Virüs ismi standart olarak kullanılmalıydı. Pro ekinin getirilmesine anlam veremedim. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mü çıkacak?

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Enerjisini sadece eleştirmeye ayıranlardan kaybetti bu ülke her daim.. Made in Turkey demiş biri ne de olsa, güvenilmez diye :) Bin bir türlü şey, size hayır düşünmemiş yapan arkadaşlar, kullanacaklar için yapıyorlar.

Daha denemeden, bilmeden eleştrip de milletin asabını bozmayın. Her lafınız deli saçması, bir tane de düzgün eleştiriniz yok. Şu durumda eleştiri de yapamazsın zaten önce dene, ondan sonra konuş.

Biz Türk' üz, birşey yapamayız saçmalığından da kurtulun artık. Bugün hiç farkında olmadığınız bir çok hayat kurtaran ve işlevselliği olan buluşlara bizim soydaşlarımız imza atıyor. Pek tabii de bir yazılımı kendi alanında en iyi dedirtecek şekilde üretebilirler.

Biraz kitap okuyun, gazetelere bakın.