Türk telekom'un verdiği modemler nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Merhabalar

Türk telekom'un evde internet kullanıcılarına verdiği modemler nasıldır? Alt katlarda veya geniş evlerde modem iyi performans gösterebiliyor mu? Ben yeni 5.0ghz destekli modem almayı düşünüyorum tavsiyeniz ne olurdu? Teşekkürler

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhabalar

Türk telekom'un evde internet kullanıcılarına verdiği modemler nasıldır? Alt katlarda veya geniş evlerde modem iyi performans gösterebiliyor mu? Ben yeni 5.0ghz destekli modem almayı düşünüyorum tavsiyeniz ne olurdu? Teşekkürler
Genelde 2.4 GHz yayına sahip ve özellikleri kapatılmış versiyonları veriyorlar özellikten kasıt. Qos özelliği - hız kısıtlama - url-mac bloklama gibi özellikleri kapatıyorlar. Sadece internet versin yeter modda bir cihaz veriyorlar. Bu özellikleri zaten kullanmıyorsanız problem olmaz

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Geçen sene eski modem yanında bile zor çektiği için ücretsiz olarak ZTE ZXHN H298A modem verdiler. Şuana kadar hiç bir sıkıntı çekmedim. Ayrıca 5GHz destekliyor.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Hizmetleri için aynı şeyi söyleyemem ama modemlerinde problem yok.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
5 yıl önce tt de internete başvurmuştum yanında ttnet airties 5650 modem verdiler 4 yıl ev interneti kullandım şimdi kullansam halen çalışır