300 TL'ye kadar modem önerisi

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Herkese merhabalar. Evimize 35mbps VDSL internet bağlatmayı düşünüyoruz. Çekim kalitesi yüksek bir modem olması ilk tercihimiz. Tavisyeleriniz varmıdır? Teşekkürler

NOT: Vatan,Teknosa gibi teknoloji mağazalarında hemen bulabileceğim bir model olursa daha iyi olur. Eğer aralarında çok fazla fiyat veya performans farkı varsa internetten almayı düşünüyorum.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben Zyxel VMG1312-B10D kullanıyorum. Sakın alma hocam, bu fiyat bandında mutlaka bir öneren olur diye uyarmak istedim. Modem 90 m2 evde çekmiyor. Salona router koydum mecburen öyle söyleyeyim. Geri kalana kullanıcı deneyimine sahip arkadaşlar yardımcı olsun. :)

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Ben Zyxel VMG1312-B10D kullanıyorum. Sakın alma hocam, bu fiyat bandında mutlaka bir öneren olur diye uyarmak istedim. Modem 90 m2 evde çekmiyor. Salona router koydum mecburen öyle söyleyeyim. Geri kalana kullanıcı deneyimine sahip arkadaşlar yardımcı olsun. :)
Hocam geçmiş olsun :) Bizde 2 kat birden kullanmayı düşünüyoruz çekim gücü oldukça önemli. Olmadı router da alıcaz tabi ekstra

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hocam geçmiş olsun :) Bizde 2 kat birden kullanmayı düşünüyoruz çekim gücü oldukça önemli. Olmadı router da alıcaz tabi ekstra
Bu fiyatlara alınabilecek modem 2 kattada verimli çalışır mı bilemiyorum, bir router gerekecek gibi. Forumda bir kaç konuda Keenetic modemlerin iyi olduğu yorumlarını görmüştüm ama deneyimim yok, belki bakarsınız.
Türknet mi bağlatacaksınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyatlara alınabilecek modem 2 kattada verimli çalışır mı bilemiyorum, bir router gerekecek gibi. Forumda bir kaç konuda Keenetic modemlerin iyi olduğu yorumlarını görmüştüm ama deneyimim yok, belki bakarsınız.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Türknet çok cazip geldi. Yarın arayıp bağlatmayı düşünüyorum. Bayrama kadar yetişse çok iyi olacak ama hem modem hem işlemler yetişirmi bilmiyorum

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
2 kat için 300 TL düşük kalır [emoji3526] modem + ap yapman daha sağlıklı olacak

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Evet Türknet çok cazip geldi. Yarın arayıp bağlatmayı düşünüyorum. Bayrama kadar yetişse çok iyi olacak ama hem modem hem işlemler yetişirmi bilmiyorum
Bayrama kadar zor hocam, bayramdan sonraya kalır. Eğer bağlatacaksanız aradığınızda ya da internet başvurusunda referans kodundan yararlanırsanız ikimizde 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanacağız. İnterneti bağlattığınızda size de bir kod tahsis edilecek, siz de bu referans kodunu paylaşarak bedava hak kazanabilirsiniz. Referans kodum şu; RPA70SC15FBJ
Kullanıp kullanmamayı siz bilirsiniz ancak kullanmanın bir zararı yok, onlarda soruyor zaten referans numaranız var mı diye. Sormasalar bile siz söyleyebilirsiniz.
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bayrama kadar zor hocam, bayramdan sonraya kalır. Eğer bağlatacaksanız aradığınızda ya da internet başvurusunda referans kodundan yararlanırsanız ikimizde 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanacağız. İnterneti bağlattığınızda size de bir kod tahsis edilecek, siz de bu referans kodunu paylaşarak bedava hak kazanabilirsiniz. Referans kodum şu; RPA70SC15FBJ
Kullanıp kullanmamayı siz bilirsiniz ancak kullanmanın bir zararı yok, onlarda soruyor zaten referans numaranız var mı diye. Sormasalar bile siz söyleyebilirsiniz.
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız.

Hocam sağolun ama başka bir arkadaşın kodunu kullandım :) Modem olarak bütçeyi arttırıp şu modeli almayı düşünüyorum. 5ghz ve Wifi 802.11ac destekli çekim gücünün iyi olduğundan bahsediliyor.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hocam sağolun ama başka bir arkadaşın kodunu kullandım :) Modem olarak bütçeyi arttırıp şu modeli almayı düşünüyorum. 5ghz ve Wifi 802.11ac destekli çekim gücünün iyi olduğundan bahsediliyor.
Hayırlısı olsun. Hangi modemi düşündünüz? Mesajınızda görünmüyor.

empatiq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Başka arkadaşın sorusuna da cevap vermiştim.

16mbps ye kadar ttnet adsl kullaniyordum. Modemimde airteis idi. Arastirdim ve vdsl e gecmeye karar verdim. Sirketimde bilgi islemde calisan arkadasimin onerisiyle keenetic omni aldim. Hepsiburada da 278 TL fiyati vardi.
Eve modemi kurdum. Ttneti aradim ve 2 ile 7 gum arasinda gecis olur dediler. Ama mevcut interneti kullanmaya devam edebilirsiniz dediler. Telefonu kapadim ve internet gitti. Modemi vdsl e gecirdim. Ayrica aklinizda bulunsun vdsl numarasi istiyor modem. Oraya da 35 yazmalisiniz.

Veee 35 mbps limit olarak vdsl e gectim.
Suanda modemden de hizdan da cok memnunum. Gelen hiz 31mbps.

Bunu tavsiye edebilirim.

Donanımkralı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

ileriye yönelik 5ghz desteği olan bir modem.Tüm portları gigabit,1200 mbps veri aktarım hızı var ve şu anda bu fiyatta bu özellikte başka bir modem yok tavsiye ederim

meyveverenağaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zyxel Vmg3625 modelini tercih edebilirsin. Özelliklerine göre fiyatıda oldukça iyi bir modem.

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20

Merhaba zyxel vmg3625-t20a modelini tavsiye ederim başlıca farkları

Asus 750 mbps 2.4ghz i 300mbps - 5ghz i 433mbps - 2 port normal ethernet -usb port yok
Zyxel 1200 mbps 2.4ghz 300mbps - 5ghz i 867mbps - 4 port gigabit ethernet -usb port var

Zyxelde birde g vectoring özelliği mevcut

farklı VDSL hatları arasında karışma veya paraziti ortadan kaldıran g Vectoring teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji sayesinde daha stabil internet kullanımı sağlarsınız.
Zyxel bu fiyattaki cihazlara göre fiyat performas serisi
emoji106.png

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Asus AC750 modeli nasıldır sizce?

Fatih_10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bence asus ac750 alarak hata yapmışın o paraları verdikten sonra zyxel 3625 modelini alıp kullanman daha mantıklı olacaktı. performans olarak ve özellik olarak daha üstün bir cihaz.

Son mesajlar