Türk telekom

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bence de çok fazla aşırı yoruma kaçma. Malum forumda ki huzurun kaçmasın. ;) :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
aynen ben de ne zaman bakmak istesem göremiyorum sonra 10-15 gün sora bakıyorum kotayı geçmişim ??? pek de inandırıcı gelmiyor bana doğru dürüst bir şey de indirmiyorum anlamadım gitti :S

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
benim daha 1GB'lik kotam var isteyen var mı??????????
Dostlara duyurulur

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu kadar büyük bir şirketin sitesi nasıl böyle basit ve sıradan oluur yaa. İnsan grafik felanda koyar 2 3 tane tablo katmışlar... Bende genelde giremiyorum.

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
mehmet1101 dedi ki:
benim daha 1GB'lik kotam var isteyen var mı??????????
Dostlara duyurulur
Bende de limitsiz :D sen gel al bendn bi kablo atam sana :D

By_uck02 dedi ki:
bu kadar büyük bir şirketin sitesi nasıl böyle basit ve sıradan oluur yaa. İnsan grafik felanda koyar 2 3 tane tablo katmışlar... Bende genelde giremiyorum.
Yiyim onların büyüklüğünü arkadaş altyapı 0 hizmet 0. Sonra 20mbit yapcaz bilmemne ayakları. Daha olan sistemi düzgün işletemiyoki. Ağzımı bozmak istemiyorum...

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telekomunn sahtekarlığı oluyor bu arkadaşlar ay sonuna geldikçe kota sayfasına girilmezz oluyoo çünkü millet öğrenemesin geçsin kotayı bizde para kazanalımm diye...Arıyorm adamları niye sistem hatası diyor diyorm sistemde yenileştirme çalışmaları yapılmaktadır diyolar :D

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hele bi logosu var ilkokul 3cü sınıfa giden bi çocuk yapmış gibi.her hizmeti sıfır

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
eminoasit dedi ki:
dahi dedi ki:
hele bi logosu var ilkokul 3cü sınıfa giden bi çocuk yapmış gibi.her hizmeti sıfır
Bence hiç öyle değil.TTnet e-posta sı çok iyi ücretsiz ftp hizmeti var Bana verdiği kota progr

Katılıyorumsana siteleri 5 para etmez
TTnet epostası var ücretsiz ftp var,ücretsiz kendinin kota programı var.daha ne olsun...

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
TTnet ten adsl kullanan tüm kullanıcıların kota bilgileri adslkota.ttnet mi adresi tam hatırlamıyorum orada diğer programlar tamamen bütün bilgiyi burdan erişiyorlar.Ha bir ihtimal pc giren veri hesabı yapan programlar çok doğru olmasada tahmin yapabiliyorlar.12 saatte bir yenileniyor sayfa ben 3 gun aynı degerde bekledım 1 kb bile artmadı tek yaptıkları reklam yapmak.Hizmet verdim diyorsun ama biraz kaliteyi yükselt.

İki tip tuvalet vardır.Bir lüks restorantlarda yaldızlı kapıların arkasında çok modern döşenmiş lavabolar el kurutma cihazları ve hiç bir zaman boş bulunmayan tuvalet kağıdı ruloları.Ama bir diğer tuvalet vradır.Keskin bir NH3 kokusu vardır.İçeride 15 20 kısı vardır günde 1 kez temizlenir fakat bir fayda etmez.Üstelik küçük 500 büyük 750 dir.Farklı bir yerden bakayım dedim konuya :D

crazyfrog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ey dsl programını kurdum.Kotamı yine öğrenemiyorum.Önerebileceğiniz başka bir program,değişik bir yol veya Firefox 2.0.0.7'de çalışabilecek bir eklenti varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

By-KaoS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programlarda bir süre sonra gerçekleri göstermemeye başlıyo.bu sistem hataları ise bence kasıtlı yapılan şeyler ben son haftaya geldiğimde bakıyorum hani geçdiysem downloadı bir hafta ertelemek için ama son hafta açılmıyor yani ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ben fazla açmayayım konuşmamı..

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
air ties marka modemlerde kendiliğinden gelen kota sayacı var vede çokta güzel çalışıyo.bulabilirseniz tavsiye ederim...

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Eylül ayının 27 sinden itibaren bugun ayın 6 sı ben hala kotama dair hiç bir bilgiye ulaşamadım aştım mı onu bıle bılmıyorum.

! haftayı geçti hala sistem hatası! Kasıt resmen bu

SefimSiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Cok Ucuza Aylık 40 YTL 3 PC PC Basına 100.0 Mbps Baglantı Nasıl :)) Iste Kampanya Bu Ha Bu Arada ADSL degil Direk T1.. TURK TELEKOM YETERINCE KAZANMADIN MI ?

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
By-KaoS dedi ki:
programlarda bir süre sonra gerçekleri göstermemeye başlıyo.bu sistem hataları ise bence kasıtlı yapılan şeyler ben son haftaya geldiğimde bakıyorum hani geçdiysem downloadı bir hafta ertelemek için ama son hafta açılmıyor yani ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ben fazla açmayayım konuşmamı..

Aynen. Bu sorunu mail attığımda cevap vermiyorlardı 1 ay önce biraz argolu bir şekilde atınca cevap verdiler. Database'ye veriler giriliyormuş falan filan... Hayatları palavra. Limitsiz dsl geçtim aylık 49ytl 1 ayda 80gb download yapmışım. Öc böyle alınır...
:* :* :*

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
bende böyle bir konu açmıştım geçenlerde :D

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ya valla kotayı bende daha yenı gordum 4 gundur acmıo du :S

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Yav Bende Hiç Öğrenemiyorum Bu Tellcom u Superonline Bağladılar Artık Hiç Giremiyorum
Tellcomcular Siz Ne Diyonuz

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
kotamı geçmediğim tek ay tatilde olduğum ay. neden hala sınırsıza geçmiyorum onuda bilmiyorum:confused1::confused1: