Türk telekom

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
aynen ben de ne zaman bakmak istesem göremiyorum sonra 10-15 gün sora bakıyorum kotayı geçmişim ??? pek de inandırıcı gelmiyor bana doğru dürüst bir şey de indirmiyorum anlamadım gitti :S

mehmet

Profesör
Onursal Üye
benim daha 1GB'lik kotam var isteyen var mı??????????
Dostlara duyurulur

byuCk

Doçent
bu kadar büyük bir şirketin sitesi nasıl böyle basit ve sıradan oluur yaa. İnsan grafik felanda koyar 2 3 tane tablo katmışlar... Bende genelde giremiyorum.

mr.meseli

Doçent
mehmet1101 dedi ki:
benim daha 1GB'lik kotam var isteyen var mı??????????
Dostlara duyurulur
Bende de limitsiz :D sen gel al bendn bi kablo atam sana :D

By_uck02 dedi ki:
bu kadar büyük bir şirketin sitesi nasıl böyle basit ve sıradan oluur yaa. İnsan grafik felanda koyar 2 3 tane tablo katmışlar... Bende genelde giremiyorum.
Yiyim onların büyüklüğünü arkadaş altyapı 0 hizmet 0. Sonra 20mbit yapcaz bilmemne ayakları. Daha olan sistemi düzgün işletemiyoki. Ağzımı bozmak istemiyorum...

sinan_253

Asistan
telekomunn sahtekarlığı oluyor bu arkadaşlar ay sonuna geldikçe kota sayfasına girilmezz oluyoo çünkü millet öğrenemesin geçsin kotayı bizde para kazanalımm diye...Arıyorm adamları niye sistem hatası diyor diyorm sistemde yenileştirme çalışmaları yapılmaktadır diyolar :D

dahi

Asistan
hele bi logosu var ilkokul 3cü sınıfa giden bi çocuk yapmış gibi.her hizmeti sıfır

dragonfly

Asistan
Kotayı öğrenmek için siteye girmek istemiyorsan kota öğrenme programı Ey DSL! programını öneririm.
www.shenturk.com

tertunc

Dekan
Onursal Üye
eminoasit dedi ki:
dahi dedi ki:
hele bi logosu var ilkokul 3cü sınıfa giden bi çocuk yapmış gibi.her hizmeti sıfır
Bence hiç öyle değil.TTnet e-posta sı çok iyi ücretsiz ftp hizmeti var Bana verdiği kota progr

Katılıyorumsana siteleri 5 para etmez
TTnet epostası var ücretsiz ftp var,ücretsiz kendinin kota programı var.daha ne olsun...

Kriptograf

Profesör
TTnet ten adsl kullanan tüm kullanıcıların kota bilgileri adslkota.ttnet mi adresi tam hatırlamıyorum orada diğer programlar tamamen bütün bilgiyi burdan erişiyorlar.Ha bir ihtimal pc giren veri hesabı yapan programlar çok doğru olmasada tahmin yapabiliyorlar.12 saatte bir yenileniyor sayfa ben 3 gun aynı degerde bekledım 1 kb bile artmadı tek yaptıkları reklam yapmak.Hizmet verdim diyorsun ama biraz kaliteyi yükselt.

İki tip tuvalet vardır.Bir lüks restorantlarda yaldızlı kapıların arkasında çok modern döşenmiş lavabolar el kurutma cihazları ve hiç bir zaman boş bulunmayan tuvalet kağıdı ruloları.Ama bir diğer tuvalet vradır.Keskin bir NH3 kokusu vardır.İçeride 15 20 kısı vardır günde 1 kez temizlenir fakat bir fayda etmez.Üstelik küçük 500 büyük 750 dir.Farklı bir yerden bakayım dedim konuya :D

crazyfrog

Üyecik
Ey dsl programını kurdum.Kotamı yine öğrenemiyorum.Önerebileceğiniz başka bir program,değişik bir yol veya Firefox 2.0.0.7'de çalışabilecek bir eklenti varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

By-KaoS

Üyecik
programlarda bir süre sonra gerçekleri göstermemeye başlıyo.bu sistem hataları ise bence kasıtlı yapılan şeyler ben son haftaya geldiğimde bakıyorum hani geçdiysem downloadı bir hafta ertelemek için ama son hafta açılmıyor yani ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ben fazla açmayayım konuşmamı..

yer6

Profesör
air ties marka modemlerde kendiliğinden gelen kota sayacı var vede çokta güzel çalışıyo.bulabilirseniz tavsiye ederim...

Kriptograf

Profesör
Eylül ayının 27 sinden itibaren bugun ayın 6 sı ben hala kotama dair hiç bir bilgiye ulaşamadım aştım mı onu bıle bılmıyorum.

! haftayı geçti hala sistem hatası! Kasıt resmen bu

SefimSiz

Üyecik
Arkadaslar Cok Ucuza Aylık 40 YTL 3 PC PC Basına 100.0 Mbps Baglantı Nasıl :)) Iste Kampanya Bu Ha Bu Arada ADSL degil Direk T1.. TURK TELEKOM YETERINCE KAZANMADIN MI ?

mr.meseli

Doçent
By-KaoS dedi ki:
programlarda bir süre sonra gerçekleri göstermemeye başlıyo.bu sistem hataları ise bence kasıtlı yapılan şeyler ben son haftaya geldiğimde bakıyorum hani geçdiysem downloadı bir hafta ertelemek için ama son hafta açılmıyor yani ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ben fazla açmayayım konuşmamı..

Aynen. Bu sorunu mail attığımda cevap vermiyorlardı 1 ay önce biraz argolu bir şekilde atınca cevap verdiler. Database'ye veriler giriliyormuş falan filan... Hayatları palavra. Limitsiz dsl geçtim aylık 49ytl 1 ayda 80gb download yapmışım. Öc böyle alınır...
:* :* :*