TÜRK TELEKOM , TTNET,İN düzenbazlığı

Bu konuyu okuyanlar

selo reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s.a ii akşmlar arkadaşlar geçen gün ev intrneti almak için bazı intrnet servislerine sordum, türk telekoma sorduktan sonra bana açık işlemci die bişey yapmışlar.daha sonra tekrar başka net bayilerine sorunca şuan evinizde ntrnet var ama dedi. bende yok dedim sonra dediki başka görüştüğnüz yer açık işlemcili bir iş yapmış kapattırın dediler, aradım kapattırdm ve sonra tekrar aradım diğer netleri mesela vodafonu bu defa da altyapınız yok dedi.nasıl olur az önce vardı dedim,yani sistemde gözükmüyor dedi kısaca.. TÜRK telekom apt. da altyapı olmasına rağmen bnm dairenin portunu kapatmış ve altyapı yok diyor şmdi.. bende diğer intrnet servislerine de sordum altyapı yok dedi. peki aynı apartmanda ttnet interneti olan evleri söyledim baktılar ki sinyal var.. türk telekom böyle bi usulsüzlük yapıyor arkadşlar haberiniz olsun... bugün bana,yarın size de yaparlar haberiniz olsun.....

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Telekom benim gözümde kurumsallığını kaybetti. Özellikle son bir yıldır daha da kötü.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
superonline a geçtim hayatım kurtuldu.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bende kesinlikle Türk Telekom kullanmıyorum, bundan sonraki hayatımdada kullanmayı düşünmüyorum. Superonline kullanıyorum. İnternet kesilirse vs kesinlikle mağdur etmiyorlar. Türk Telekom gibi umursamaz değiller. Sizede tavsiye ederim.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Hocam gözlerim yoruldu bu nası yazıdır.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Haziran ayında TürkTelekom taahhütüm bitti ve Haziran ayında Superonline Fiber’e geçtim. Son derece memnunum. Müşteri hizmetleri de çok ilgili aradığımda yardımcı oluyorlar. Arada bir bilgisiz insanlara denk gelebiliyorsunuz ama genel anlamda çok iyi.