Türk Telekom Magnet 100 GB internet 99 tl

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba evimde internet altyapısı yok o yüzden kablosuz internet aramaya başladım redbox süperbox baktım ama adresime uyumlu değil vermediler ama mobil olarak çekiyor neyse onlar fiyatlarıda fahiş türk telekomda mobil wifi buldum birde türk telekom magnet i buldum
Mobil wifi herkese veriyor ama magnette 100gb 99 tl mobil wifi de ise modemli 50gb 95 tl
Magneti incelemek isteyen bakabilir Magnet Tarifeleri > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
Magnet bana daha mantıklı geldi üstelik taahhütsüz galiba sadece altyapı olmayan yere veriyorlar ben müşteri hizmetlerini aradım magnet ile bilgisi yoktu bana müdürlükleri felan dedi ben youtubeden araştırdığıma göre magnete bayilerdende başvurulabiliyormuş yarın gidip sorucam bununla ilgili biri olan varsa yardım edebilirmi

nicktatör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turkcell'in Superbox ve Vodafone Redbox hizmetinin aynısı sadece altyapısı olmayanlar alabiliyor. Ve genel müdürlükten alabiliyorsunuz.
Konumunuzda TT sağlam hız veriyorsa ve altyapınız yoksa alınır. Ama limitsiz paketi yok, eğer çıkarsa 15-20 mbps limitsiz 149.90 tarzında alınır.

Altyapınız yoksa alacağınız paketleri aşşağıya bırakıyorum. Almadan önce telefonunuzdan hız testi yapmayı unutmayın patates olursunuz.

Superbox : Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

Vodafone RedBox : RedBox Kampanyası

Türk Telekom Magnet : Magnet Tarifeleri > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom