Türk Telekom, Kaç Netbook Sattı?

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Telefon faturasına her ay 29,90 TL eklenerek sahip olanan minik dizüstü bilgisayar kampanyası tutmuş gibi görünüyor. İşte ilk haftanın sonuçları.

Türk Telekom, en son teknolojilerin avantajlarından müşterilerini yararlandırmak amacıyla başlattığı "NeTTbook" kampanyası yoğun ilgi ile karşılandı.

Kampanya kapsamında 24 ay boyunca, ayda 29,90 TL ödeyerek bir LG X110 model netbook bilgisayar sahibi olmak isteyenler 13 günde kampanya stoklarını tüketti ve 20 bin adet LG X110 model netbook bilgisayarı kullanıcılarına ulaştırdı.

Bu dizüstü bilgisayarın incelemesini
okumak için buraya tıklayın.

:: Türk Telekom'un bu kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

Pyrotoxin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acaba tekrardan devam edeceklermi.Tamda almayı düşünürken stoklar bitti.

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşım ilgileniyordu ama stoklar tükendiği için boşta kaldı

qumci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
3.gününde gittim bitmişti.Gelmesini bekliyoruz.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Nettbook ile dizüstü arasında çok fark var almadan önce bunu iyi düşünsün benim gibi acemiler:)

Ben .SDN incelemesini okuduktan sonra karar verdim netbook alacağıma biraz daha birikim yapıp sağlam bir laptop alırım.

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Evdeki masaüstü bilgisayarımın işlemlerimi yeteri kadar karşılayabilecek bir donanım yapısına sahip olması mobilite ihtiyacımı gidermek için beni uzun zamandır bu tarz bir cihaza yöneltmeye çalışıyordu.Kampanya sonrası cihaz incelemesini okudum ve gidip aldım çok memnunum tek bir sorunum var komşunun kablosuz modeminde şifre yok ikide bir bağlanıp duruyor :) Kim olduğunuda bulamadım söyleyeyim kapatsın diye
Belki site üyesidir. Atakent'ten airties rt 205 kullanıcısı modeminizi şifreleyin :)

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Diğer telekom şirketleri de bu olaya hızlıca başlayacaklar. Bekleyin derim.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ttnet'e bak 24 ayda 30 tl ve 24 ayda her 1 ay için tam 20 bin tane 30 tl paraya bak be şu ttnet her olaydan para kazanmayı iyi biliyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Bu arada ben çok ilginç bir şeye şahit oldum; Türkiye'deki teknoloji tutkunlarının çok ilginç satın alma deneyimleri var. Aynı ürün aynı fiyata birçok yerde varken, telefon faturama eklensin boşver diyerek bir anda abanıldı :) Telefon faturası ödemek daha mı kolay acaba? Hayırlısı ne ise olsun.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bu arada ben çok ilginç bir şeye şahit oldum; Türkiye'deki teknoloji tutkunlarının çok ilginç satın alma deneyimleri var. Aynı ürün aynı fiyata birçok yerde varken, telefon faturama eklensin boşver diyerek bir anda abanıldı :) Telefon faturası ödemek daha mı kolay acaba? Hayırlısı ne ise olsun.

Bir zamanlar kampanya adı altında satılan uyduruk diz üstü bilgisayarlar aklıma geldi. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
Reaksiyon puanı
2,161
Bu arada Haberturk'ün verdiği cihazı dizüstü bilgisayar alıyoruz diye bekleyenler var.

laplaplap.jpg

Gazete Habertürk 59 kupon biriktiren herkese lap-top verecek.
Eğitime yardımcı, LCD ekranlı Missie HP-82V Dizüstü Eğitim Seti sayesinde cocuğunuz; sayıları ve 4 işlemi, alfabeyi, Türkçe ve İngilizce kelimelerin yazılışları dışında telaffuzlarını da çok kolay ve en eğlenceli şekliyle öğrenecek. Bilgiyi en hızlı aldıkları çağda, sıkmadan, oyunlarla öğrenme sürecini teşvik eden Missie HP-82V Dizüstü Eğitim Seti; özel tasarımlarıyla da çocuklarınızın vazgeçilmezi olacak.
Gazete Habertürk okurları ürünü bayilerinde görüp kupon biriktirmeye başlamadan önce deneyebilecek.

Kaynak

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Sahtekarlıkta sınır yok. Adamlar özellikle lap-top yazmış. Lap-top ile ne gibi alakası varsa.

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ttnet'e bak 24 ayda 30 tl ve 24 ayda her 1 ay için tam 20 bin tane 30 tl paraya bak be şu ttnet her olaydan para kazanmayı iyi biliyor.

Stok sınırı koyma sebebleri bu yüzden. "20.000 tane var yetişen alır!" dediler çabuk sattılar bu sayede ayda 600.000 TL gibi 2 yıllık büyük kazanç elde ettiler.:euro:

Fakat troy'un dediği gibi aynı ürün aynı fiyata bir çok yerde yok. Türk Telekom ucuza veriyor. Yukarda da belirttiğim gibi stok koyup çabuk bitmesini salıyor bu sayede sürümden kazanıyor. fakat telefon faturasının gününü geçirirsen netbook'un parasını tek seferde alıyor!!