Blackberry Playbook 2.0 Türk Telekom aracığılıyla çok uygun fiyata bizlerle!

Bu konuyu okuyanlar

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
7nk32.jpg

Blackberry Playbook 2.0 Tablet,Türk Telekom aracığılıyla Ülkemizde ayda sadece, 19.90 tl'ye bizlere sunuluyor.

Blackberry Playbook Tablet'i ön inceleme olarak bu konuda inceleyebilirsiniz.

Kampanya'ya gelecek olursak;

Kampanya'ya sadece Türk Telekom üyeleri ve 6 ay ve üzeri aboneleri katılabilirler.
Kampanya kdv dahil 19.90 ve 24,90 tl olarak fiyatla sunuluyor.
19,90 tl'lik ücreti seçerseniz 36 ay taahhüt ile 24,90 tl'lik ücreti seçerseniz,24 ay taahhüt ile ödüyorsunuz.
Ücret faturanıza ekleniyor.
Kampanya'ya katılmak için Türk Telekom şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekiyor.
Daha önceden Türk Telekom'un sunduğu kampanyalardan yararlanmamış olmanız gerekiyor.(LG Eigen, Samsung OmniaLite, iPod touch, Exper Netbook, Nokia C5-03 ve Samsung B6520 Cep telefonu Motorola Xoom Tablet, iPad2 Tablet , Motorola Xoom2, Yeni iPad Tablet)
Ayrıca; Türk Telekom,kampanyaya dahil olan herkese ilk günden başlayarak 1 yıl sınırsız TTNET Wifi Kablosuz internet hediye ediyor.

Merak ettiğiniz şeyleri sorarak öğrenebilirsiniz.

Blackberry Playbook 2.0 Tablet'in Özellikleri:

• 7 inç LCD, 1024×600, WSVGA çoklu dokunuş destekleyen dokunmatik ekran
  • Simetrik çoklu işlemleri (multiprocessing) destekleyen BlackBerry Tablet işletim sistemi
  • Ultra ince ve taşınabilir: Ebatlar: 130 x 193 x 10 mm
  • 1 GHz çift çekirdekli işlemci
  • 1 GB RAM
  • Çift yüksek çözünürlüklü HD kamera (önde 3 MP, arkada 5 MP), 1080p HD video kayıt desteği
  • Video oynatma: 1080p HD Video, H.264, MPEG, DivX, WMV
  • Ses oynatma: MP3, AAC, WMA
  • HDMI video çıkışı
  • Wi-Fi -802.11 a/b/g/n
  • Bluetooth 2.1 + EDR

Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler 444 1 444 no'lu Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arıyabilirler.

Kampanyadan yararlanmak için;
Türk Telekom, bayi ve ofislerinden, 444 1 444müşteri hizmetlerinden veya www.turktelekom.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi:http://www.turktelekom.com.tr/tt/po...mdan-Ayda-19-90-TLye-Blackberry-Playbook-OS20

Benim aktaracağım bunlar,ayrıca bende bu tabletten nasipse alacağım güzel birşeye benziyor fiyatıda cüzi kaçırmamak gerek.

Herkese kolay gelsin.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iyi kampanya gibi ama laptop kampyansını kullandığımdan istesemde alamam..

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
BB Playbook'u bitirmişken bu ürünü satın almak mantıklı mı ki ? 3. Dünya ülkesi muamelesi yapıyor resmen bize. Cihaz piyasaya çıkalı 1.5 yıl, Türkiye'ye geleli 1 ay oldu ama üretimi durdurma kararı aldılar. BB'nin Türkiye'yi görmezden gelmesi ne kadar vizyon sahibi olduğunun göstergesi. Sözde kurucusu Türk asıllı Yunan. Pehhhh!

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
BB Playbook'u bitirmişken bu ürünü satın almak mantıklı mı ki ? 3. Dünya ülkesi muamelesi yapıyor resmen bize. Cihaz piyasaya çıkalı 1.5 yıl, Türkiye'ye geleli 1 ay oldu ama üretimi durdurma kararı aldılar. BB'nin Türkiye'yi görmezden gelmesi ne kadar vizyon sahibi olduğunun göstergesi. Sözde kurucusu Türk asıllı Yunan. Pehhhh!

Bu üretimin Türkiye'yi etkileyip etkilemediği belli değil.Türk Telekom bu kampanyayı yapmışsa gerekli olan herşeyi yapmıştır bu ürün stoklarla sınırlı zaten çoktan almış hazırda beklettiyordur aksi halde mecburen yaptıttıracak veya yerine yeni bir kampanya yapacaktır.

Blackberry'nin bu üretimi durdurması bizi etkiledimi bilinmez ama 16 gb'lık ürününü kaldırıp 32 Gb'lık ürününü önde tutmayı ve buna gelen yeni özelliklerle sunmayı hedefliyor bu kesin.Zaten İpad ve diğer tablet markalarıyla rekabet içindeler bu rekabetten dolayı böyle olmuş olabilir zaten böyleyse Türk Telekom'a vereceği stok adetini çoktan vermiş vermemişse hazırlamışdır,İnşaAllah :)

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu üretimin Türkiye'yi etkileyip etkilemediği belli değil.Türk Telekom bu kampanyayı yapmışsa gerekli olan herşeyi yapmıştır bu ürün stoklarla sınırlı zaten çoktan almış hazırda beklettiyordur aksi halde mecburen yaptıttıracak veya yerine yeni bir kampanya yapacaktır.

Blackberry'nin bu üretimi durdurması bizi etkiledimi bilinmez ama 16 gb'lık ürününü kaldırıp 32 Gb'lık ürününü önde tutmayı ve buna gelen yeni özelliklerle sunmayı hedefliyor bu kesin.Zaten İpad ve diğer tablet markalarıyla rekabet içindeler bu rekabetten dolayı böyle olmuş olabilir zaten böyleyse Türk Telekom'a vereceği stok adetini çoktan vermiş vermemişse hazırlamışdır,İnşaAllah :)
İyide benim belirtmek istediğim şey Türk Telekom'un ürün stoku değildi ki. Türk Telekom'un stokundan banane ayrıca. İstediği kadar alsın yada almasın. Neticede ürün arayana verilecek klasik cevap bariz; '' Yakın zamanda gelecek '' olacaktır. Benim irdelemeye çalıştığım şey, banttan indirilip üretimi durdurulmuş bir ürünü almanın doğru olup olmayacağıydı. Yoksa BB mutlaka ürüne yazılımsal destek verecektir. Üretim dursa da neticede kendi ürünü.

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İyide benim belirtmek istediğim şey Türk Telekom'un ürün stoku değildi ki. Türk Telekom'un stokundan banane ayrıca. İstediği kadar alsın yada almasın. Neticede ürün arayana verilecek klasik cevap bariz; '' Yakın zamanda gelecek '' olacaktır. Benim irdelemeye çalıştığım şey, banttan indirilip üretimi durdurulmuş bir ürünü almanın doğru olup olmayacağıydı. Yoksa BB mutlaka ürüne yazılımsal destek verecektir. Üretim dursa da neticede kendi ürünü.

Sende haklısın ama benim dediğim şeyde bu ürünleri çoktan almıştır bekletiyordur.Eğer bir sorun olsaydı geri toplattırırdı.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
BlackBerry çöküş aşamasında ama her an bir patlama ile irvede ismini gösterebilir gibi.