Haber Türk SİHA'ları Financial Timesda

OzkanK.

Dekan
Şu konuda herkes övgülerini dile getirirken işi siyasete taşımaya çalışan tek kişi ozkank.
Bunlar Türkiye gerçekleri. Yazdığımı söyleyen veya İHA SİHA gereksiz diyen isimler çıkmadı mı şu ülkede ?

Oldu olacak ne yazacağımı ne yorum yapacağımı bana özelden atın sizin istediğinizi yazayım ? Yeterki siz üzülmeyin... Türkiye Gündem madem burası Türkiye'de olanları yazıyorum ben SİYASİ birşey yazmadım.

Ben Ülkmede ki en ufak bir gelişmeden sevinebilecek durumdayım. Ama bak daha dün mal varlıklarına el konuldu diye yaygara koparılan Ultra tarafsız gazetecimizin attığı SİHA yorumu. Bu yokmuş gibi mi davranayım ? DAMAT diye dalga geçenleri görmezden mi geleyim.

1602166883231.png

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Bunlar Türkiye gerçekleri. Yazdığımı söyleyen veya İHA SİHA gereksiz diyen isimler çıkmadı mı şu ülkede ?

Oldu olacak ne yazacağımı ne yorum yapacağımı bana özelden atın sizin istediğinizi yazayım ? Yeterki siz üzülmeyin... Türkiye Gündem madem burası Türkiye'de olanları yazıyorum ben SİYASİ birşey yazmadım.

Ben Ülkmede ki en ufak bir gelişmeden sevinebilecek durumdayım. Ama bak daha dün mal varlıklarına el konuldu diye yaygara koparılan Ultra tarafsız gazetecimizin attığı SİHA yorumu. Bu yokmuş gibi mi davranayım ? DAMAT diye dalga geçenleri görmezden mi geleyim.

Ekli dosyayı görüntüle 119030
Yahu geç o zaman bu durumun konusunu aç. Orada ne konuşmak istiyorsan konuş. Ne diye her konuda birilerine laf sokma ihtiyacı hissediyorsun. Kim burda sihaya laf etmiş de buraya gelmiş alakasız mesaj yazıyorsun? Her yerde bir tartışma çıkarma ihtiyacı, her yerde birilerine laf sokma ihtiyacı. Tamam anladık kimse senin kadar milliyetçi değil. Kimse senden iyi bilmiyor. Kime ne kanıtlamak istiyorsan hepsini kanıtladın.

OzkanK.

Dekan
Yahu geç o zaman bu durumun konusunu aç. Orada ne konuşmak istiyorsan konuş. Ne diye her konuda birilerine laf sokma ihtiyacı hissediyorsun. Kim burda sihaya laf etmiş de buraya gelmiş alakasız mesaj yazıyorsun? Her yerde bir tartışma çıkarma ihtiyacı, her yerde birilerine laf sokma ihtiyacı. Tamam anladık kimse senin kadar milliyetçi değil. Kimse senden iyi bilmiyor. Kime ne kanıtlamak istiyorsan hepsini kanıtladın.

Benim anlamadığım siz neden ortaya söylediğim lafları üstünüze alınıyorsunuz ?

Size birşey desem mesajınızdan alıntı yaparım. Ben ortaya konuşuyorum Türkiye gerçeklerini söylüyorum. Siz zaten tarafsızsınız. Neden sizi rahatsız ediyor yazdıklarım anlamıyorum. Neden tartışma ortamı oluşsun ayrıca İHA- SİHA'ya karşı çıkan olmadığı sürece...

Not: İltifatların için teşekkürler bu arada senin kadar olmasa seviyoz işte bizde biraz...

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Benim anlamadığım siz neden ortaya söylediğim lafları üstünüze alınıyorsunuz ?

Size birşey desem mesajınızdan alıntı yaparım. Ben ortaya konuşuyorum Türkiye gerçeklerini söylüyorum. Siz zaten tarafsızsınız. Neden sizi rahatsız ediyor yazdıklarım anlamıyorum. Neden tartışma ortamı oluşsun ayrıca İHA- SİHA'ya karşı çıkan olmadığı sürece...

Not: İltifatların için teşekkürler bu arada senin kadar olmasa seviyoz işte bizde biraz...
Yaşınız umarım 20 den büyük değildir. 20 den büyükse sıkıntı daha da büyük. Daha cevap yok.

OzkanK.

Dekan
Yaşınız umarım 20 den büyük değildir. 20 den büyükse sıkıntı daha da büyük. Daha cevap yok.
Konuyu bireysel husumete mi getireceksiniz ? Derdiniz nedir gerçekten ?
Yaşım 20 den büyük.
Lütfen dahada cevap verme zaten. İHA-SİHA'ya karşı çıkan veya sayıp söven gereksiz diyen birisi yok karşında...

mapavrili

Profesör
Arkadaşlar burada ülkemiz adına güzel bir haber var, sizin gerçekten derdiniz ülke, vatan ve milletse bırakın bu güzel haberin tadını çıkaralım, yok bana ne böyle haberlerden benim tek derdim hükümete sallamak diyorsanız bunu da bilelim.

darkstar

Profesör
Siha lar ülkemiz adına gurur kaynağı elbette ama millet işsiz aç.
Bunlara çare arayacağınıza sihalar üzerinden propaganda yapmanın derdindesiniz.

mapavrili

Profesör
Sana lugatı açar öyle bir cevap yazarım bünyen kaldırmaz, terbiyesizliğin alemi yok.
Millet işsiz çoluk çocuğunun yüzüne bakamıyor utancından.
Ama sizde nerede o yüz nerede o utanç işiniz gücünüz millete saldırmak.
Bi düşün milletin yakasından artık tabii içinizde azıcık Allah korkusu varsa.
Baya donanımlısın yani küfür ve hakaret konusunda öyle mi, keşke daha olumlu yönde geliştirseydin yeteneklerini.

Son düzenleyen moderatör:

Constantin87

Profesör
Sihalar da kullanılan kameralar için kanada engelleme yapmış. Tez zamanda artık sihalar ile ilgili dışa bağımlılık sıfırlanmalı

darkstar

Profesör
Sihalar da kullanılan kameralar için kanada engelleme yapmış. Tez zamanda artık sihalar ile ilgili dışa bağımlılık sıfırlanmalı
Sihalar için Kanada engelleme yaptı,
F35 ler için Amerika engelleme yaptı,
Altay Tankı motorları için Almanya engelleme yaptı,

Ülkeyi yönetemezseniz elalemin elinde oyuncak edersiniz aynı Osmanlının son dönemlerinde olduğu gibi her koldan kıskaca alırlar Suriye, Libya, Yunanistan, Ermenistan aynı hataları tekrar tekrar yapmanın ülkemize hiçbir faydası yok.

Atatürk "Yurtta Sulh Cihanda Sulh" diye boşuna dememiş.
Atalarımızın da dediği gibi "Rüzgar eken fırtına biçer."

mapavrili

Profesör

Ülkeyi yönetemezseniz elalemin elinde oyuncak edersiniz aynı Osmanlının son dönemlerinde olduğu gibi her koldan kıskaca alırlar Suriye, Libya, Yunanistan, Ermenistan aynı hataları tekrar tekrar yapmanın ülkemize hiçbir faydası yok.

Eskiden gelene ağam gidene paşam dedikte dünyadan bu kadar geride kaldık, şimdi ise kendi kendimize yetmeye uğraşıyoruz buda onların işine gelmiyor.
Abd yanıbaşındaki teröristlere binlerce TIR silah hibe etsin biz sulh diye ses çıkarmayalım öylemi, yada doğu Akdeniz de bizi Antalya sahillerinde hapsetmeye çalışsınlar hakkımızı aramayalım öylemi.. O devir bitti gitti, şimdi büyük ve güçlü bir Türkiye var bunu herkes bilecek ve saygı duyacak.

_Zaur_

Dekan

Engellemelere üzüldüm. Çok önemli gelişmelerin önü kesilmiş.

darkstar

Profesör
Eskiden gelene ağam gidene paşam dedikte dünyadan bu kadar geride kaldık, şimdi ise kendi kendimize yetmeyen uğraşıyoruz buda onların işine gelmiyor.
Abd yanıbaşındaki teröristlere binlerce TIR silah hibe etsin biz sulh diye ses çıkarmayalım öylemi, yada doğu Akdeniz de bizi Antalya sahillerinde hapsetmeye çalışsınlar hakkımızı aramayalım öylemi.. O devir bitti gitti, şimdi büyük ve güçlü bir Türkiye var bunu herkes bilecek ve saygı duyacak.
İki soru soracağım bakalım nasıl cevap vereceksiniz.
1- Bugün terörist dediklerinizle neden Dolmabahçede mutabak imzaladınız?
2- Şehitlerimizin kemiklerini sızlata sızlata neden PKK lı teröristlere resmi geçit yaptırdınız?

mapavrili

Profesör
İki soru soracağım bakalım nasıl cevap vereceksiniz.
1- Bugün terörist dediklerinizle neden Dolmabahçede mutabak imzaladınız?
2- Şehitlerimizin kemiklerini sızlata sızlata neden PKK lı teröristlere resmi geçit yaptırdınız?
Onlara sebep olanlar ya hapiste yada mezarda.