TurboX pc alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliyasiny65

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,283
Asla alınmaz Turbox izoly vb. dünyanın en dandik markaları PSU desen Allah'a emanet her an patlayacak işlemci desen en eski 1. nesilleri kakalayıp i7 koyuyorlar ve çok iyi gibi gözüküyor ama çöp. ASLA ama asla önermem bu tür bilgisayarları. Onun yerine gidin bi telefon fln alın daha iyi olur.

Yeni çöp kutun hayırlı olsun ışıklı çöp kutusu. Hawlı duruyor çöp kutun artık. :D

Tom Hardy

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,376
Asla alınmaz Turbox izoly vb. dünyanın en dandik markaları PSU desen Allah'a emanet her an patlayacak işlemci desen en eski 1. nesilleri kakalayıp i7 koyuyorlar ve çok iyi gibi gözüküyor ama çöp. ASLA ama asla önermem bu tür bilgisayarları. Onun yerine gidin bi telefon fln alın daha iyi olur.

Yeni çöp kutun hayırlı olsun ışıklı çöp kutusu. Hawlı duruyor çöp kutun artık. :D
bence itopya'dan alsın

WindStone

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,651

Ben i3 9100f 1650 super bilgisayar aldım 4500 liraya işlemci 1 tık düşük ama ekran kartı 1 tık üstün ona rağmen daha kaliteli parçaları belli sıkıntısız yani resmen insan kazıklıyorlar.

aliyasiny65

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,283
bence itopya'dan alsın
Vay b adamın artık ışıklı çöp kutusu var. Bizim klavyemiz bile düz adamın çöp kutusu ışıklı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben i3 9100f 1650 super bilgisayar aldım 4500 liraya işlemci 1 tık düşük ama ekran kartı 1 tık üstün ona rağmen daha kaliteli parçaları belli sıkıntısız yani resmen insan kazıklıyorlar.
Aynen aga
1- Anakart markası çok dandik gibi birşeye benziyor hayatımda hiç duymadım.
2- SSD desen yine çöp bir marka gibi. 3-5 silme yazma işlemi sonrasında ömrünün dolma ihtimali var :D benim burada mahalle pccisi var 128 gb flash bellek 25 tl diye satıyordu bir keresinde sırf deneme amaçlı aldım. Çalışmayacağını biliyorum. Abi flash 128 gb ama 34 GB veri yazılabiliyor ve bu 34 GBninde 3 GBsi sağlam kalıyor gerisi bozuluyor uzantısı değişiyor açılmıyor vb.
3- Güç kaynağı dandik birde 80+ sertifikası var ? ? her an sisteme dengesiz voltaj verip bozma imkanı var.

WindStone

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,651
Vay b adamın artık ışıklı çöp kutusu var. Bizim klavyemiz bile düz adamın çöp kutusu ışıklı ?

Aynen aga
1- Anakart markası çok dandik gibi birşeye benziyor hayatımda hiç duymadım.
2- SSD desen yine çöp bir marka gibi. 3-5 silme yazma işlemi sonrasında ömrünün dolma ihtimali var :D benim burada mahalle pccisi var 128 gb flash bellek 25 tl diye satıyordu bir keresinde sırf deneme amaçlı aldım. Çalışmayacağını biliyorum. Abi flash 128 gb ama 34 GB veri yazılabiliyor ve bu 34 GBninde 3 GBsi sağlam kalıyor gerisi bozuluyor uzantısı değişiyor açılmıyor vb.
3- Güç kaynağı dandik birde 80+ sertifikası var ? ? her an sisteme dengesiz voltaj verip bozma imkanı var.
Asboard olarak geçiyorlar Asboard bildiğim kadarıyla izoly nin markaları yani sırf kendi markalarını satmak için yapıyorlar kalitesiz mal en fazla 3 yıl dayanır o bilgisayar bence 3 yıl belki zor bile. Tabi patlamazsa o zaman 1 yılı görmeyebilir :D

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Konunun troll olduğuna inanmak istiyorum ama arkadaş aldığına dair fotoğraf paylaşmış. ?

Turbox, izoly gibi markalar anca göz boyuyor. Yukarıdaki arkadaş haklı "ışıklı çöp kutusu". Keşke almadan önce buradan arkadaşlara sorsaydınız, size daha iyi tavsiyeler sunarlardı. Neyse, eğer aldıysanız hayırlı olsun diyeyim yine de.

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,827
meraba arkadaşlar sorum şu normalde izoli pc alacaktım ama dün arkadaşım bir turbox pc gösterdi linki bulursam atarım. Alınır mı?
Alınmaz. Net. i7 1. nesil aslında fena değil, iş görüyor ama PSU C4, SSD HDD hızında ve SATA2, kısacası çöp.

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Hayır sıkıntı bilgisayardan çok anlamayan birine de benziyor 1. nesil i7 ye iyi dedi.
Knk sen yanlış okudun galiba ben 1.nesil takıyorlar dedim kötü dedim anladın mı

Alınmaz. Net. i7 1. nesil aslında fena değil, iş görüyor ama PSU C4, SSD HDD hızında ve SATA2, kısacası çöp.
i7 1.nesil fena değil mi :D kankam bende i7 5.nesil var o bile zor oynatıyor oyunları birde buna Allah bilir kaçıncı el işlemci takmışlardır kardeşim bu arada ışıklı mışıklı çöp kutun hayırlı olsun kardeşim sizde nasıl bir kafa var ya bütün forum alınmaz diyor sen alıyorsun sana şimdiden söyliyim ne olacağını kurarsın bilgisayarı bilgisayar açılınca bi mavi ışık verir yarım saat ondan sonra düzelir fortnitemi valomu ne indireceksen indirirsin en düşük ayarlarda bile kasar hahahahhah :D benim eski pc ona bin basar

Son düzenleme:

HiçGüleceğimYoktu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,101

Çok iyiler. Mükemmeller hatta, iyi ki dinlemedin bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...