Turbobit Premium Pin kodları En Uygun Fiyat Garantisiyle! 6 Aylık Sadece 33 Lira...

Bu konuyu okuyanlar

msozen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2F814B13887FE74D00316A779B238736.png

NOT: R10'da 100 üzeri itraderimiz vardır (r10 nick; hnzl01) Sadece son 1 yılda bin üzeri premium satışı gerçekleştirdik.

ŞOK İNDİRİM !! ŞOK KAMPANYA !!!

Orjinal turbobit premium pin kodları 2 yıllık 109 lira, 1 yıllık 57 lira, 6 aylık sadece 33 lira.. Acele edin...

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE "orjinal voucher code" satışlarımız çok kısa bir süre daha devam edecek, stoklar tükeniyor!!! Kaçırmayın...

Kısa Süreliğine;

+ Stoklarla sınırlı

+ Bu fiyata başka yerde bulmanız imkansız

+ En uygun fiyat garantisi

+ %100 Orjinal premium erişim kodu

+ Kesinlikle kiralık değildir tamamen sizin olacak

6 Aylık turbobit premium voucher kod sadece 33 Lira

2 Yıllık turbobit premium voucher kod 109 Lira

1 Yıllık turbobit premium voucher kod 57 Lira

Ödeme Şekilleri: Ziraat, Enpara (Finansbank), Yapıkredi (Nuvo), Webmoney

Ödemeyi yaptım şimdi ne yapmalıyım?

* Ödemeyi yaptıktan sonra size premium pin kodunuzla birlikte bu kodu adım adım nasıl kullanacağınızı anlatan bir mesaj gönderiyoruz. Yani ilk defa premium alsanız dahi nasıl kullanacağınızı 2 dakika içerisinde ayrıntılı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

* Turbobit premium size ortalama 1dk-10dk arasında pin (erişim) kodu olarak gönderilecektir.

* Gün içerisinde 08:00 - 00:30 arasında işlem yapabiliriz (Yani gece 00:30'a kadar ortalama 10 dakikada sizde)

iletişim: skype ve mail adresimiz aynı: [email protected] veya pm (özel mesaj) ile iletişime geçebilirsiniz (Mail atarak da alım yapabilirsiniz.)

Turbobit premium hakkında her türlü soru ve sorunlarınızı konu altından yazın hemen cavaplayalım

Hakkımızda Ne Dediler;

Ufak bir sorunda bile 1 senelik aboneliğe +1 sene de ilave üyelik verecek kadar sorumlu ve ilgili bir satıcı. Bu sizden ikinci alışverişim (6 ay öncede sizden bir alışveriş yapmıştım) herkese tavsiye ederim.

10 dk içinde üyelik gönderilmiştir, çok hızlı geri dönüş için teşekkürler, 4-5 adet premium aldım. İlgili bir satıcı, anında iletişim kurması ve işi çözmeside ayrı bir güzellik.

Kendi hesabımı 6 ay uzattım. Hızlı ve güzel bir alışveriş oldu. Teşekkürler

Sitedeki en uygun fiyat gercekten cok tesekkurler

Hızlı, güvenilir ve mesajlara hızlı dönüş yapan iyi bir satıcı. Şiddetle tavsiye.

Sorunsuz, hızlı ve zahmetsiz bir alışveriş oldu. Satıcıya teşekkür ediyorum.

SELAMLAR GERÇEKTEN ÇOK HIZLI HİZMET VERDİĞ�İNİZ İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM SAYGILAR KERİM BİLGİCİ

Turbobit Premium Üyelik 1 Yıllık üyelik aldım çok uygun fiyata mutlaka kaçırmayın derim çok hızlı bir şekildede şifreyi hemen gönderiyor. Atılan mesajlara hızlı bir şekilde cevap veriyor Herşey için Teşekükkür ederim

Göndermiş oldugum mesajlara anınla ilgili, sorunu çözecek bir şekilde cevap veriyor..Yardımları için teşekkür ederim. hayırlı satışlar.

İletişimi mükemmel çok değerli dört dörtlük bir satıcı HIZLI ve KALİTELİ ürün isteyenler bu satıcıdan şaşmamalı başarılarının devamını diliyorum müşterilerini şaşırtmaya devam etmen dileğiyle hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim

Arkadaşlar her sorunuza yardımcı oluyor. Işık hızıyla şifrenizi alıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.Teşekkürler..

Şaka Gibi 00:29 ödeme yap 00:30 da gelsin...

Tekrar alışveriş yapmak güzeldi. Teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Yıllardır premium alırım bu kadar hızlı ve ucuzunu almamıştım tşkler

Elimde bol miktarda Türkçe dublaj HD film linki vardı. (Turbobit) Premium hesabımı aktive ettim. Son sürat download yapmaya başladım. Teşekkür ediyorum. Bu fiyata çok iyi.

arkadaş saolsun fazlasıyla ilgili davranıyor kendisine çok teşekkür ederim bir dahaki sefere görüşmek üzere hayırlı işler

Neden "çok olumlu" diye tercih hakkımız yok ki. Mesajlarıma dönüşü hızlı, kayıt hızlı, cevaplarından belli ki çok dürüst ve saygılı. Fiyat kalite değerlendirmesi için ne desem az. İyi ki alışveriş yaptım dememek imkansız. Şiddetle tavsiye ederim. Tşk.

Çok ilgili ve hızlı bir satıcı. Tavsiye ederim. Başlangıçta çekincelerim olmasına rağmen endişeye yer olmadığını anladım.