Tuncay Özkan'dan SKANDAL -

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tabiiki şok olacak olan bizler değil ulusalcı geçinenler olacak. Buyrun videoyu izleyin ve kimlerin peşinden gittiğinizi anlayın artık...

http://www.samanyoluhaber.com/haber-118320.html

Tunca Özkan:
Abdullah Öcalan'ın bugünkü açılımını ve yaklaşımını Türkiye değerlendiremezse çok yazık eder.

Abdullah Öcalan'ın bugünkü tutumu Türkiye'nin bütünlüğüne çok farklı açıdan yarar sağlar!

Emperyalizmin Türkiye'yi parçalama sorunu Abdullah Öcalan birlikte ile çözüme kavuşturulabilir.

hasal111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şeref.....
asıl terörist bunlar.
bebek katili öcalan falan yalan. bunlar ondan da tehlikeli

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ne samanyoluna ne de buna inanırım .....Hepsi aynı benim çin ne tayyip ne de bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil !!!!

Bu ülkeye sadece bir kere Mustafa Kemal geldi ... Bir daha gelmeyecek .

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya bunlar miting yaparken beraberlerindeki adamların tarihini yazdık burayada gene kar etmedi. Gözleri nasıl boyanmış bunların peşinden gidenlerin akıl karı değil.
Ulusalcıların mitinglerine katılanlara bakın;
Doğu Perinçek: Abdullah Öcalan'la sarmaş dolaş resimleri hepimizin malumu
Edip Akbayram: Mitingden 2 gün önce Avrupa'da PKK konserindeki görüntüleri. Bu hatırlatılınca savunmasını aynen şöyle yapmıştı! (Ben sanatımı her yerde yaparım).
Cumhuriyet: 80'lerde bu gazete yaptığı fillerle Pkk Devsola karşı yapılan askeri ve plis operasyonlarını barbarlıkla suçlardı ve o terörist gruplar lehine propaganda yapardı. Bugün birdenbire ülke sevdalısı oldular.
Daha buraya bir sürü yazabilirm ama nasıl olsa anlkamayack ve kabul etmeyecekler.. Gerçeklerle işi olmaz bunların...

Ne samanyoluna ne de buna inanırım .....Hepsi aynı benim çin ne tayyip ne de bu adam sütten çıkmış ak kaşık değil !!!!

Bu ülkeye sadece bir kere Mustafa Kemal geldi ... Bir daha gelmeyecek .

İyide kardeşim ne bağnazlık yapıyorsun. Samanyolumu çevirdi bu filmi!!! Adamlar Kanaltürk'tern alıntı yapmış. Ayrıca hiç bir zaman belgeszi haberleri yok. Ne zoruna gidiyor. Gerçekler bu kadar acıtıyormu. Bu kadar bağnaz olmaktan nasıl rahatsızlık duymazsınız..

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
İyide kardeşim ne bağnazlık yapıyorsun. Samanyolumu çevirdi bu filmi!!! Adamlar Kanaltürk'tern alıntı yapmış. Ayrıca hiç bir zaman belgeszi haberleri yok. Ne zoruna gidiyor. Gerçekler bu kadar acıtıyormu. Bu kadar bağnaz olmaktan nasıl rahatsızlık duymazsınız..

Ben bu gerçek değil mi mi dedim ki ???

Ne dediğimi önce iyi bir anla !!!

Benim için Tayyip Erdoğan apo'yu padişah ilan etmiş , bu övmüş hiiiç ama hiç önemli değil !!!! Ama tek bu adama inanıp herşeyi doğruymuş gibi bakmamak lazım.

Ben asla Tayyipçi olmayacağım. Hiç bi zaman da bu adamı tutmayacağım.

Bağnazlıkla bağnaz olmakla ne alakası var kii ?? Ben sanki tuncay denen adamı övdüm.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yani başlıktaki kadar şok olmaya falan gerek yok bu heriften her şey beklerim ayrıca filmi stv çevirmedi ben de sevmem stv-zaman furyasını ama burda da bu kadar kör olamayız artık ,ulusalcı geçinenler izlemişlerdir umarım hani bu ülkeyi tek seven onlarya.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Hapşuuuuuuuuu, hastayım ama buralardayım ben

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
eyvah amesfa, kaçıııınn okumam bile neme lazım :D

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Oda bişeymi habere bakın siz. 28 Şubatın mimarları fişleme yapmış .Parlayan Yıldız Kemal Kılıçdaroğluna . 28 Şubatı savunan arkadaşlarda vardı aramızda. Onlar bu habere inanacak mı ?

Kılıçdaroğlu'nun başkanlığı döneminde 10 bine yakın kişinin işe alındığına dikkat çekilirken, söz konusu şahısların tamamına yakınının 'Alevi - Kürt' olduğunun altı çiziliyor. Ayrıca 100'den fazla PKK ve TKLP terör örgütü mensubunun da kritik noktalara yerleştirildiği belgeleriyle ortaya konurken, "Haklarında kamu hizmetinden ömür boyu men kararı olan çok sayıda örgüt mensubu kritik noktalarda işe alınmıştır. SSK Ankara Başhekimi yapılan Dr. G.A'nın kuruma aldığı ambulans telsizleri kırsalda ölü ele geçirilen PKK militanlarının üzerinde çıkmıştır. İstihbarat kurumlarının uyarılarına rağmen çok sayıda örgüt mensubu Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki kurumlara yönetici olarak atanmıştır" uyarısı yapılıyor.

Kaynak

Bu ülkeden dinden çok Atatürk sömürüsü yapılıyor. Her Atatürkçüyüm diyenlerin peşinden gidiliyor.

Panther

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birileri sayın der , kelle der, dolandırır kimselerin umrunda olmaz. adamın biri birşey der skandal olur..

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Niye inanmıyorsun ki ? Adam kendi kanalında söylemiş. Haberin videosu var .Tıkla izle . Motajmı yoksam :D

faceoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu gerçek değil mi mi dedim ki ???

Ne dediğimi önce iyi bir anla !!!

Benim için Tayyip Erdoğan apo'yu padişah ilan etmiş , bu övmüş hiiiç ama hiç önemli değil !!!! Ama tek bu adama inanıp herşeyi doğruymuş gibi bakmamak lazım.

Ben asla Tayyipçi olmayacağım. Hiç bi zaman da bu adamı tutmayacağım.

Bağnazlıkla bağnaz olmakla ne alakası var kii ?? Ben sanki tuncay denen adamı övdüm.

Kardeş, arkadaş zaten dememiş ki Tayyip böyle söyledi, diye. Haber samayolunun, sen çıkmışsın Tayyip de Tayyip deyip durmuşsun. Ardından ben ona inanmıyorum öbürünede, diyorsun. Bence sen sapla samanı birbirine karıştırıyorsun.:euro:

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yahu siz bu konuşmadan asıl mesajı çıkaramıyor musnuz?ben size anlatsamda anlamicaksınz.hatta beni terörist ilan edeceksiniz.apodan yararlanılır.nasıl yararlanılır.tuncay o konuşmaları yaparken doğu illerinde kürt insanlar öldürülüyordu.bunları yapanda pkkydı.demek istenen şey şu.

"bakın bu adam sizi savunuyorum derken sizi öldürüyor.birlik beraberlik kurun.akıllı olun.Türk-kürt kardeştir."

bu lafı anlamayanlar olacak eminim.hatta bana "sen bizi kandırmak için söylüyon.Tuncay seni uyutmuş.uyumaya devam et bidibidibid" gibisinden şeyler söyliceksiniz ama umrumda değil.

hadi ben bunun açıklamasını yaptım.siz tayyib in "sayın" kelimesini nasıl açıklıyorsunuz?

şeref.....
asıl terörist bunlar.
bebek katili öcalan falan yalan. bunlar ondan da tehlikeli

sen ve senin gibi düşünenlerse herkesten daha tehlikeli.
öcalandan daha tehlileliymiş.yuh!

Panther

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bukadar basit yani..?

ben de onu diyorum arkadaşım bu kadar basit yani ?.. Hem laiklik hem müslümanlık olmaz, ya laiksindir ya da müslüman diyen bir başbakanımız var ve bunların hepsinin videosu var.. bu adam sayın derken bir şey yok ve başbakan .. ben sana sorayım bu kadar basit mi ?.. şehitlerimize "kelle" , çiftçimize öyle .. neyse ya içim karardı... :(

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçtiğimiz Yıl TV izliyordum.Tuncay Özkan Çağlayan meydanında bir platformun üzerinde kalabalığa sesleniyor. Aman Allahım bir edalar bir edalar… sanırsınız ki bir siyasi parti lideri.. Yada sivil toplum örgütü lideri..- “Bu kalabalığı gördüm ya ölsem de gam yemem.” Allah Allah ne oldu ki.. Sanırsınız düşman yurdumuzu işgal etmiş. Bu Tuncay Özkan. Kurtuluş savaşında İzmirli gazeteci Hasan Tahsin’e mi özendi?

Benim Ayşe teyzem, Alı amcam da dinlemekte.. O temiz kalpli kalabalığa bağımsız medya! ne anlatılmış yıllardır. “Cumhuriyet elden gidiyor”! Benim temiz kalpli halkım da, Şöyle düşünmüş olmalı. Bu vatan’ın Kurtuluş savaşında, analarımız kar kış demeden, cepheye kağnı arabaları ile cephane taşımışlarda sırtındaki bebesine rağmen, battaniye’yi cephaneye sarmışlar. Çanakkale’ de, yedi düvelin korkunç armadasına karşı iman dolu göğsünü siper ederek şehit olan, 253 bin gencecik vatan evladını hatırlayarak. Elindeki bayrağa daha bir sımsıkı sarılmışlardı!

Ah... Alı amca, Fatma teyze bunların gerçek, niyetlerini bir bilselerdi!..
Bu oynanan oyunun kirli bir sermaye paylaşımı ve iktidar savaşı oyunu olduğunu,
Rejimin tehlikede olduğu fikri’nin külliyen yalan olduğunu.Bir bilselerdi..

Kocaçınarım

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Niye inanmıyorsun ki ? Adam kendi kanalında söylemiş. Haberin videosu var .Tıkla izle . Motajmı yoksam :D

Montaj değil ama konuşmanın o kısmı mevcut videoda. Peki sen o programı baştan sona izledin mi? Ne amaçla bu lafları ettiğini biliyormusun? vs. vs. Her konuda al sana haber linki de var diyorsun. Peki siz bu haberi yapanların gösterdiği kaynağın aslını okudunuz mu da güveniyorsunuz? Bize diyorsunuz taraf tutan sizsiniz diye ama başbakanınıza toz kondurmuyorsunuz. Bu mudur?:wassat:

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
PKK-Ergenekon

Ergenekon iddianamesinde PKK-Ergenekon bağlantısının da yer aldığı basına yansıdı. Bu ilişkinin boyutunu iddianame ayrıntılı olarak açıklandığında öğrenebileceğiz.

Ergenekon yapılanmasının önde gelen taşeronu PKK'dır.

PKK, darbeci örgütün finans kaynakları arasındaydı.

Son dönemde ne oldu?

PKK'nın bitirilme süreci, terör örgütüne hayati darbeler vurmak suretiyle yaşanırken; eş zamanlı olarak da Ergenekon Operasyonu sürdürülüyor.

Öcalan'ın 1960'ların ikinci yarısından itibaren “derin bir saksı”da yetiştirilmiş olduğu gerçeğini; ABD-PKK ilişkisinin 24 yıldır Türkiye'ye kaybettirdiklerini; Ulusalcı Ergenekon örgütünün darbelerden fal tutmak üzere istihdam edildiğini… hatırladığımızda, “karanlık resim”deki parçaların hepsi yerli yerine oturmuş olur.
Kaynak

“APO ERGENEKON ÜYESİDİR”

Orakoğlu’nun en çarpıcı iddiası ise bölücü örgüt elebaşı Abdullah Öcalan’ın Ergenekon örgütü üyesi olduğu yönündeydi. Orakoğlu, Abdullah Öcalan’ın geçmişte pek çok kez kendisini devlet görevlisi olarak tanıtan kişilerle irtibata geçtiğini ifade ettiğine dikkat çekerek, kendisinin de tam olarak bilmediği bu yapılanmaya hizmet ettiğini ve Ergenekon örgütüne üye olduğunu söyleyemeyeceğini iddia etti. 28 Şubat aktörlerinin Avrupa’da PKK sorumlularıyla görüşmeler yaptığını savunan Orakoğlu, “PKK, Hizbullah, Dev-Sol ve Hizbuttahrir örgütleri Ergenekon yapılanmasının naylon örgütleridir” dedi. Orakoğlu, hükümetin ve TSK’nın Ergenekon yapılanmasının üzerine gitmek konusunda siyasi irade gösterdiğini vurgulayarak, Ergenekon’un gövdesine ulaşmak için kararlılık gösterilmesi gerektiğini, sadece kollarının budanmasının yetmeyeceğini söyledi.

Kaynak

Dağlıca Komutanından Şok itiraflar

O sabah sana demiştim ya, terörist ve dolu katırlar gördük bir şey yapamadık diye. Şerefsizler ellerini kollarını sallaya sallaya yüklerini boşaltıp geri döndüler. Ve biz yine bir şey yapmadık. Emir vermediler üstlerimiz. Yine 'gidelim' dedik, 'bırakın gitsinler' dediler. 'Başlarım böyle işe' dedik. Elimizi kolumuzu bağladık. Ne kadar saçma bir şey. Çıldırtık çaresizlikten. 10 tane adam vardı nereden baksan. Şerefsizleri paramparça ederdik. Manyak gibi durduk yerimizde."

Çukurca Alayı'yla aralarında yaşadıkları sorunlardan bahseden ses, şunları anlatıyor: "Biz ilişkileri normalleştirmeye çalıştık bu Çukurca Alayı'yla. Fakat normalleşecek bir hali yok. Karşı taraftan da saldırıyorlar bize bu sefer. Onların sınır taburu var, 3. Sınır taburu oradan da saldırıyorlar bize. Ben de bunların kendi aralarında ki esrar, uyuşturucu şebekesini ortaya çıkardım. Alay komutanının önüne koydum. Alay komutanı bi s... bunları, kendi jandarmalarını. Haaa öyle harç hurç dalmak yok bize yani. Biz de ısırırız arada bir durumu oldu."
Kaynak

Daglica Komutani Yarbay Onur Dirik Youtube videosu

Ergenekon - Terörist Başı - Tuncay Özkan al sana puzzle birleştir bakalım.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
şu soruştuma bitsede SDN de böyle haberlerden kurtulsa

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ben kurtarıcam SDN'yi kanat takıp :D

Panther

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaynaklara gel yenişafak ve türevleri.. kuponla cennetten arazi veren gazeteler değil mi bunlar :)

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah bir daha bu millete İstiklal marşı yazdırmasın. Lakin böyle bir tehlike ile karşılaşsak bile, cepheye yine biz koşacağız! Bu emperyalist erklerin işbirlikçileri, özel uçağına, helikopterine atladığı gibi soluğu yurt dışında alırlar. Avrupa bankalarına çıkarttıkları, yüklüce dolarlar ile sefa sürerler..Ah Yaren ah..

Gazi Mustafa Kemal bu sahtekarları bir görebilse nederdi?..
Bunlar, Atatürk’ün hedef gösterdiği muhasır medeniyet seviyesine çıkmak için yapay gündemlerle, ötekini dışlayarak, demokratikleşmeden korkarak politika üretemeye çalışırlar. Oysa Atatürkçülük böyle ucuz değildir. Atatürkçülük özveriyi, çabayı gerektirir.

Atatürkçü olabilmek için, ülkeye bir şeyler katmak, bu ülkede yaşayanlara bazı şeyler verebilmek coşkusu olmalıdır. Yaren Atatürk’ü anlamak; Atatürk’ün adını slogan yaparak, Ülkede kutuplaşma yaratacak söylem ve eylemlerde bulunmak mıdır?

Aslında o mitingleri düzenleyenlerde biliyorlardı Cumhuriyetin elden gitmediğini.. Belkide rantları, sermaye kavgaları, iktidar hırsları onlar için Cumhuriyet' ten çok daha önemliydi.

Kocaçınarım

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@Realist
2. alıntı iddia dan ibaret ve ayrıca ben burada Tuncay Özkan denen adam ile ilgili bir bağlantı göremedim. Siz istediğiniz belgelerden istediğiniz sonuçları çıkarıyorsunuz. Ayrıca kendiniz hariç biri başkası hakkında yorum yapınca hemen o kişiyi de onun taraftarı ilan edip saldırıyorsunuz. Siz bize-biz size aynı lafı söylüyoruz. Uyanın!

Ekleme: Ah! Keşke Bu olayı yaşatanlar Atamızın gerçek suretini görebilseler. O zaman ne yaparlardı?

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
amesfanın nefesini hissetim mi arkama bakmam :)

gruba üye felan dinlemez :D bu arada geçmiş olsun. burada ne alakaysa :S

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ergenekon'un kilit ismi Tuncay Güney, polise verdiği ifadede Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis ile Binbaşı Ersever'in, Ergenekon'un PKK'ya silah satışından haberdar oldukları için öldürüldüğünü öne sürdü. Veli Küçük ile Doğu Perinçek'in TSK'ya ait 24 bin silahı K. Irak'a götürüp Talabani, Barzani ve PKK'ya verdiklerini iddia eden Güney'e göre Kırıkkale'deki silah fabrikası da delilleri yok etmek için bombalandı.

KARŞI ÇIKAN ÖLDÜRÜLDÜ

Dönemin Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis ve JİTEM'in Doğu'yu kapsayan 4. bölgesinin komutanı Binbaşı Cem Ersever, Veli Küçük ile Ergenekon ekibinin kirli işlerini, Irak'a yapılan silah sevkıyatların çok iyi biliyorlar ve karşı çıkıyorlardı. Bu nedenle örgüt, Bitlis ve Ersever'i sevmiyordu. Daha sonra art arda ikisi de öldürüldü.

Bayık'a 6 bin silah verildi

JİTEM subaylarının konteynırlarında 24 bin silah olduğunu söylediklerini anlatan Güney, “12 bini Barzani'ye, 12 bini Talabani'ye verildi. Kuzey Irak yönetiminin başbakanı Kosret Resul, 'Silahların 6 binini biz aldık' dedi. Resul, geri kalan altı bin silahın PKK liderlerinden Cemil Bayık'a teslim edileceğini söyledi. Bayık silahları almaya, İran'dan geldi. Dağıtımı Binbaşı Tamer yapıyordu. Bayık silahların TSK'dan geldiğini, işi Perinçek'in organize ettiğini çok iyi biliyordu.

DOĞU PERİNÇEK REFERANS OLDU

“Burası Barzani bölgesiydi. Ziyaret görünüşte gazetecilerin Irak liderleriyle röportaj gezisiydi, Doğu Perinçek'in referansını kullanıyorlardı. Sonra Talabani bölgesine geçildi. Bir hafta sonra Erbil'e geçen ekipte bulunan gazeteci A., Tuncay Güney'le tartışarak Türkiye'ye geri döndü. JİTEM subayları, Tuncay Güney'e, konteynırlarda 24 bin silah olduğunu söylemişti. Silahların 12 bini Barzani'ye, 12 bini de Talabani'ye verildi. Kosret Resul, 'Silahların 6 binini biz aldık. Binbaşı T. 'yine' bizimle oynuyor' dedi. Kosret Resul, geri kalan altı bin silahın PKK'nın liderlerinden Cemil Bayık'a teslim edileceğini söyledi.”

Eşref Birlisi Ergenekon mu Öldürdü ??

Puzzle devam ediyor.

kaynaklara gel yenişafak ve türevleri.. kuponla cennetten arazi veren gazeteler değil mi bunlar :)

Youtube ne zaman yenişafağın türevi oldu ?

@Realist
2. alıntı iddia dan ibaret ve ayrıca ben burada Tuncay Özkan denen adam ile ilgili bir bağlantı göremedim.

Ergenekondan içeriye alınanlar listesine bak istersen. Daha 2 gün oldu. Bunlar iddadır. Ateş olmayan yerdende duman çıkmaz. İkiside ergenekonda birleşiyor. Birde söylediklerini işitince insan huylanıyor.