Tuncay Özkan'dan SKANDAL -

faceoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de onu diyorum arkadaşım bu kadar basit yani ?.. Hem laiklik hem müslümanlık olmaz, ya laiksindir ya da müslüman diyen bir başbakanımız var ve bunların hepsinin videosu var.. bu adam sayın derken bir şey yok ve başbakan .. ben sana sorayım bu kadar basit mi ?.. şehitlerimize "kelle" , çiftçimize öyle .. neyse ya içim karardı... :([/quote

insanlar hem laik hem müslüman olamazlar. müslümanlığın özünde zaten laikli vardır. kafirun süresinin sonunda "senin dinin sana benim dinim bana" der.
insalar ya ateisttir yada inançlıdır. Devletler laikdir yada değildir. Allah bir devleti niçin müslüman değildin diye yargılamaz. devleti işleten kurumlar laik ama kurumda çalışanlar inançlı yada inançsız olabilirler.

gelelim şehitlere kelle çifçiye ananı da al git meselesine.

Eskiden serden geçtiler vardı osmanlı ordusunda. Bunlar kelle koltukta savaşa en önde giderleridi. ser'in günümüzde ki manası kelle değil mi? koca devleti ahali şehit olmaya en önde gidene kelle demiş. siz polemik yapıyorsunuz. ben eminim ne tayyip erdeoğan nede erdoğan ve partisine oy verecek bir kişinin şehite saygıda kusur edeceğini.

senin o savunduğun çiftçinin aslında oraya provakatör olarak geldiğni kundakdaki bebek bile anladı. fakat ama ötekini vurmak olunca bazı şeyler görmemezlikten geliniyor tabi, değil mi?

bu ucuz siyaset laflarını bırakın. halk kime itimat edeceğini çok iyi biliyor.

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@Reallist

Fake haber. Nede olsa sizde diğer medyaların haberini doğru bulmuyorsunuz. Bana medyanın kaynaklarını değil asıl belgeleri göster de inanıyım. Siz size çalışmayan medyaları nasıl inandırıcı bulmuyorsanız bende hem sizinkini hemde diğer medyaların haberlerine inanmıyorum. Tabi arada çıkıyor 1-2 doğru haber...

Panther

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Realliste:
senin verdiğin kaynaklar arasında youtube mevcut değil .. kendin diyorsun ateş barut başbakanın demeçlerine cevap bile vermiyorsun geçiştiriyorsun..

kıssadan hisse müstehak ya bu millete az bile fener,ampül,florasan...

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
realist verdiğin linkte ilk sırada çıkan youtube videosunu referans alıyosan
bn sana benzerini yapayım akşama yollarım youtube videosunu ;)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Şooookk Şoooookk Gelişme !!!!

Konu Kilit Yedi !!!!!

Asıl skandal burda yahuuu şu 2 adamın yaptığı şeye bak milleti birbirine düşürmüşler !!!

Yazık günah yapmayın yaa ...

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
realist verdiğin linkte ilk sırada çıkan youtube videosunu referans alıyosan
bn sana benzerini yapayım akşama yollarım youtube videosunu ;)

Yalnız dikkat et içeriye almasınlar.Askerin isimlerini ayarla. Doldur boşattaki adamıda unutma.

Pardon unutmuşum . Gerçekleri yalan diyen bir zürriyete sahip olduğunuzu.

mnyk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok artık ya bu Samanyolu iyice zıvanadan çıktı. Bunu yine kanıtladı. Bir insanın sözleri ancak bu kadar çarptırılır. Videoyu izledim baştan sonra ama adamın Öcalanı öven bir tane sözüne rastlayamadım. Bırakın övmeyi falan "Sayın Öcalan"a benzeyen dahi bir lafı yok. Adam demiş ki bu adamdan ders alın, bu adamı değerlendirin. Terörü kurutmak için bu admı değerlendirin. Ama samanyolu ne yapmış? Akıl almaz bir haber. Videonun bir kısmını kesmiş. En çarptırılabilecek kısmını. Gerisi nerede? Videonun tamamı ya da bu konuyu içeren kısmının tamamını niye yayınlamıyorsunuz?