Tüm Zamanların En İyi 5 Hacker Filmi

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Zor ölüm mü ? :s

heroares

Asistan
Reaksiyon puanı
1
zor ölümde abd Bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale vardı

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
WarGames haricindekileri izledim. WarGames 1983 yapımı olması nedeniyle ilgimi çekmemişti. :D

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kevin Mitnick in hayatını konu alan TAKEDOWN diye bir film vardı tavsiye ederim :cool:

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Wargemes ve hackers'ı izlemedim. Ama hep garibime gider.. İllaki şifre çözerken/bulurken bütün verileri ekranda akıtması mı gerek. Yatay bir bant bile olabilir. :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
gamer varken bunları ancak komik bulabilirsiniz

Reaksiyon puanı
66
hepsini izlemişim ama hackers 1-2 yi izlemedim bügün izlicem:p
gamer, kevin ın hayatını konu alan takedown un olmaması çok kötü.kod adı kılıçbalığı benim için hiç iyi değildi hatta listedekilerin en kötüsü diyebilirim. en nefret ettiğim sahnesi 7 monitörlü pc lerin başında;

hadi hadii evet işte budur. hayır olamaz. işte budur bu tür saçma saçma konuşması filmi kötü filmler listeme eklememe yardımcı oldu.:p:)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Kevin Mitnick in hayatını konu alan TAKEDOWN diye bir film vardı tavsiye ederim :cool:

bu filmler iyi ama takedown'ı göremedim orda :D

hepsini izlemişim ama hackers 1-2 yi izlemedim bügün izlicem:p
gamer, kevin ın hayatını konu alan takedown un olmaması çok kötü.kod adı kılıçbalığı benim için hiç iyi değildi hatta listedekilerin en kötüsü diyebilirim. en nefret ettiğim sahnesi 7 monitörlü pc lerin başında;

hadi hadii evet işte budur. hayır olamaz. işte budur bu tür saçma saçma konuşması filmi kötü filmler listeme eklememe yardımcı oldu.:p:)

Yahu hepiniz takedown nasıl olmaz diyip durmuşsunuz ama Hackers 2'nin diğer adına takedown diyorlar, buna ne diyeceksiniz? :)

Daha bir sürü filmle bu liste uzatılabilirdi, hepiniz haklısınız ama 5 tanesi olarak bunları listeledik, belki bugün bir başka 5 daha listeleriz. :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Nedense bu 5 filmide hiç izlemedim. Korsan olduğu için izlemeyeyimde :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hakcerlarla ilgili bir film vardı böyle birisi virus yazıyordu virus insanların ruhunu emiyordu filan bu filmin adı neydi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bir film vardı hackerlıkla ilgili bir adam vardı yatalak fakat usta hacker tek eliyle sadece klavye kullanarak baya şeyler yapıyordu konuşamıyordu boğazına birşey takılı bir adamı hackleyip onu korumuşlardı adama yazı gönderek nasıl kurtulacağını falan şey yapıyorlar dı sonra en son o yatalak adamı kaçırmak için adam geldi yaşlı hacker adamda o yatalak yaşlı hackerin boğazındakini çıkarttı yani ölmesini sağladı o filmin adını bilen varsa söylerse sevinirm.