Tüm Zamanların En İyi 5 Hacker Filmi

heroares

Asistan
29 Ağustos 2008
139
1
18
zor ölümde abd Bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale vardı

Persona Grata

Profesör
Emektar
21 Aralık 2009
3,516
53
228
WarGames haricindekileri izledim. WarGames 1983 yapımı olması nedeniyle ilgimi çekmemişti. :D

intricate

Profesör
15 Aralık 2008
1,692
12
218
Wargemes ve hackers'ı izlemedim. Ama hep garibime gider.. İllaki şifre çözerken/bulurken bütün verileri ekranda akıtması mı gerek. Yatay bir bant bile olabilir. :)

11 Ağustos 2010
5,807
66
228
hepsini izlemişim ama hackers 1-2 yi izlemedim bügün izlicem:p
gamer, kevin ın hayatını konu alan takedown un olmaması çok kötü.kod adı kılıçbalığı benim için hiç iyi değildi hatta listedekilerin en kötüsü diyebilirim. en nefret ettiğim sahnesi 7 monitörlü pc lerin başında;

hadi hadii evet işte budur. hayır olamaz. işte budur bu tür saçma saçma konuşması filmi kötü filmler listeme eklememe yardımcı oldu.:p:)

keyloger

Rektör
4 Ocak 2008
13,268
235
243
Kevin Mitnick in hayatını konu alan TAKEDOWN diye bir film vardı tavsiye ederim :cool:

bu filmler iyi ama takedown'ı göremedim orda :D

hepsini izlemişim ama hackers 1-2 yi izlemedim bügün izlicem:p
gamer, kevin ın hayatını konu alan takedown un olmaması çok kötü.kod adı kılıçbalığı benim için hiç iyi değildi hatta listedekilerin en kötüsü diyebilirim. en nefret ettiğim sahnesi 7 monitörlü pc lerin başında;

hadi hadii evet işte budur. hayır olamaz. işte budur bu tür saçma saçma konuşması filmi kötü filmler listeme eklememe yardımcı oldu.:p:)

Yahu hepiniz takedown nasıl olmaz diyip durmuşsunuz ama Hackers 2'nin diğer adına takedown diyorlar, buna ne diyeceksiniz? :)

Daha bir sürü filmle bu liste uzatılabilirdi, hepiniz haklısınız ama 5 tanesi olarak bunları listeledik, belki bugün bir başka 5 daha listeleriz. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hakcerlarla ilgili bir film vardı böyle birisi virus yazıyordu virus insanların ruhunu emiyordu filan bu filmin adı neydi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bir film vardı hackerlıkla ilgili bir adam vardı yatalak fakat usta hacker tek eliyle sadece klavye kullanarak baya şeyler yapıyordu konuşamıyordu boğazına birşey takılı bir adamı hackleyip onu korumuşlardı adama yazı gönderek nasıl kurtulacağını falan şey yapıyorlar dı sonra en son o yatalak adamı kaçırmak için adam geldi yaşlı hacker adamda o yatalak yaşlı hackerin boğazındakini çıkarttı yani ölmesini sağladı o filmin adını bilen varsa söylerse sevinirm.