Tuborg Kırmızı

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
haşa kimsenin içkisine karışır gibi bir niyetimiz yok, karşındakini rahatsız etmediği sürece, sapıklık yapmadığı sürece, içkili araba kullanmadığı sürece sorun yok burda anlaştık değil mi.

Dostum bende onu soyluyorum zaten. icip icip ortaliga zarar veren kendini bilmezler icin demiyorum. O nedenle edebiyle ictigi surece problem olmaz. Ben demiyorum ki herkes icsin seyini cikarsin. Benim dedigim olay arkadas ortami olur birtek atarsin. Sarhos etmez seni kendinde olursun.

Benim karistigim nokta konu Tuborg kirmizinin tadi nasil diye soruluyor. Millet icmeyin bre zindiklar tarzinda cevaplar veriyor. Bende diyorum ki tamam siz icmeyin ama benim efendi gibi icmeme de karismayin.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Vay be bir kutu Tuborg Kırmızı neler yaptın böyle.
Turizm eğitimi nedeniyle daha yaşımın yetmediği zamanlardan beridir içki satarım, tadını da bilirim, nasıl içileceğini de ve nasıl içilmeyeceğini de. Tuborg Kırmızı ya gelince bira yı oldum olası sevemedim. En severek içtiğim Miller ve Corona var. Fakat kaliteli şaraplar, ithal votka ve Bacardi asıl tercihim.
Bu arada günde 1 duble Viski veya 2 kadeh şarap kalp hastalıklarını önemli ölçüde önlemektedir. Bilginize.
Her içki içmek sarhoş olup kendini kaybetmek demek değildir. Lütfen bu algınızdan vazgeçiniz. Haram helal kısmı ise bu topic'in konusu değil. Bence gereksiz yere bir tartışma başlatıyorsanız. İlla diyorsanız ki biz onu tartışıcaz açın bir topic "İçki haram mıdır?" diye tartışılsın dursun.
Herkese iyi akşamlar dilerim.

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kalbe iyi gelen bisürü yiyicek varkenneden içki buda ayrı bi saçmalık
haramı helal kılmak için uydurulmuş sözlerden biri daha neyse ne yaa bnane kim ne içerse içsin herkes
tuborg hakkında düşüncelrini herkes söyledi işte

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Dostum bende onu soyluyorum zaten. icip icip ortaliga zarar veren kendini bilmezler icin demiyorum. O nedenle edebiyle ictigi surece problem olmaz. Ben demiyorum ki herkes icsin seyini cikarsin. Benim dedigim olay arkadas ortami olur birtek atarsin. Sarhos etmez seni kendinde olursun.

Benim karistigim nokta konu Tuborg kirmizinin tadi nasil diye soruluyor. Millet icmeyin bre zindiklar tarzinda cevaplar veriyor. Bende diyorum ki tamam siz icmeyin ama benim efendi gibi icmeme de karismayin.

yok ben almıyayım :D altıma son model arabada verseler bir damlacık dair alkol almam buda benim görüşüm yani saygı duyarsınız. ;)

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
biz hergün ışık evinde maklubeyle birlikte içiyoruz süper oluyor , tavsiye ederim :)

2unze6w.jpg

Edit : Adam banlanmış :D Oh

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
yok ben almıyayım :D altıma son model arabada verseler bir damlacık dair alkol almam buda benim görüşüm yani saygı duyarsınız. ;)

Dostum ben sana zaten ic demiyorum icip icmemen beni ilgilendirmez. Senin gorusundur tabiki saygi duyarim yani sana garanti veriyorum seni kacirip zorla icki icirmeye calismayacam:lol:

Bende bana saygi duyulsun dedim iste bu yüzden.

zehir zıkkım olsun sana... allah senin belanı versin.. pis melun herif

Dostum biraz sakin ol banlandi zaten adam.

NOT: umarim icki icin degil yaptigi terbiyesizlik icin sayiyorsundur.

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
zehir zıkkım olsun sana... allah senin belanı versin.. pis melun herif
Sen büyüyünce, bu hızla konser falanda basarsın, tam yol ileri, hızını kesme.

Adamlar resmen forum baskısı yapıyorlar yaa, sonunda konu kilitlenecek.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
birayı bırakalı 1 yıl kadar oldu ama tuborg kırmızıdan çok T-beerleri çok severdim, ders çalşırken soğuk soğuk iyi gidiyordu.
sana önerim şarap, bide baileys le hare-kahve krema ;)
tequila da iyidir.. nette var siteleri çok güzel karışımlar var öneririm..

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu içki yüzünden eniştem ve dayılarımın nasıl kepaze olduğunu çoluğa çocuğa nasıl madara olduğunu el aleme bizi nasıl rezil ettiğini nasıl maymuna döndüklerini çoooook iyi bilirim. derler ya şişede durduğu gibi durmuyor.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
taglerde güzelmiş!!.. şişede durduğu gibi durmaz tabi, olayı abartmıycan.. yoksa bifteğin yanında bir kadeh şaraptan kimseye zarar dokunmaz ama oda tadından yenmez :D

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dostum ben sana zaten ic demiyorum icip icmemen beni ilgilendirmez. Senin gorusundur tabiki saygi duyarim yani sana garanti veriyorum seni kacirip zorla icki icirmeye calismayacam:lol:

Bende bana saygi duyulsun dedim iste bu yüzden.

Dostum biraz sakin ol banlandi zaten adam.

NOT: umarim icki icin degil yaptigi terbiyesizlik icin sayiyorsundur.

İçki için değil.. :) saygısızlığına karşı.. ahlaksız herif ne olacak.. bunların yüzünden internet kirleniyor :turned: