TTNET'ten nefret ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
4 kere, farklı günlerde aradım. 1.sinde 8dk de,2.sinde 7 dk de,3.sünde 17 dk bekledim ve kapattım,4.sünde 4 dk de bağlandım... ama hiçbirinde problemi çözümsüz bırakmadılar.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya merak ettim ttnet başlarda iyiydi ilk 2 yada 3 yıla kadar.Sonra yunanlı bir işadamı almış diye biliyorum ttneti sonra da...

Şöyle bir para olsa bilgisayar toplayıp şu ufo net yada biri mi ne deneyecem.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
hızım 1 megabit düşüklüğü yüzünden arıyorum 3e çıkartıyorlar bu sefer kopma oluyor sonra da kopmalar yüzünden arıyorum yine 1 e düşürüyorlar.birde şahan ttnetin hızına yetişmek için parmak egzersizi yapınca ben iyice sinir oluyorum

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
TTNET Adsl gerçekten rezalet ama Fiberi sorunsuz gerçekten. Her müşteri temsilcisinin birbirinden farklı konuşması olmasa birde dolandırıcı olmasalar iyi firma aslında. :D:D:D

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
2 dakikada bir internet kesilirdi.Babam TTNET'i aradı ve azarladı.Bir daha kesilmedi :D :D

cleiner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 mg kadar destekleyen bir internet paketi kullanıyorum. Adil kullanım kotasını aşar isek eğer 3mg düşeceği yazıyor. fakat ben zaten 3mg kullanamıyorum ki biraz yüklensek internet kopuyor, balkona geçip interneti geri getirme duası okuyoruz...

telefonu bağladıkları kutuya geçen gün baktım, akıllara zarar.. sokaktan kablo bulmuşlar bağlamışlar resmen yama yapmışlar tabiki kopar internett kendim direkt olarak kutudan modema kadar bir internet kablosu çekmeyi düşünüyorum büyük ihtimalle başarısız yapılan bağlantılardan kaynaklanıyordur... daha bugün geldiler fiziki olarak birşey yapamıyoruz diyor..

Bizans

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasıl oluyorsa bitane seveni yok ama %80 TTNET kullanıcısı ? Turkcell Superonline'ye geçin o zaman.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Nasıl oluyorsa bitane seveni yok ama %80 TTNET kullanıcısı ? Turkcell Superonline'ye geçin o zaman.
kapımıza kadar geldi turkcell superonline bilmem kaç megabit hız fiber internet ama olmayınca olmuyor 1 mbit hızla giriyorum okuldayken

cleiner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kapımızın önünde var da biz mi almadık...

yukarıda belirttiğim sorunu evdeki tessiatı iptal edip kendim evin önündeki kutudan sıfırdan bir 4 telefon kablosu ile cama kadar kablo çekerek çözdüm 6 mg gibi bağlanıyor. çevirmeli bağlantı yaptığımız zamanları düşünürsek çok şükür yeter.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
İletişime geçecekseniz direk basın kötü sözleri. O zaman açıyorlarmış.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tekelleşme her zaman kullanıcı için kötüdür, bu ttnet için de geçerli siyasi partiler için de geçerli. ttnet ten nefret eden kişilerin bazılarının başka konularda tekelleşme taraftarı olması ne kadar komik. Anlayana, anlamak isteyene.