Ttnetten Müjde

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sk71w.jpg

ttnettin yeni kampanyası kampanya 31 aralık 2013e kadar geçerlidir ayda 42 tlye 24 ay t nexus 10 durun 24 ay 42 tl ne kadar yapar diye hesaplamayın 1008 tl yapıyor arkadaşlar bakalım kimler alıcak tabletin özellikleri

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tt netten bıktım nerde görsem ayar oluyom 8 mbps parası ödüyorum limitsiz başka tarife yok bunu kullanacaksın diolar sonrada hattınız desteklemiyor deyip 4 e çekiyolar ama 8 mbps ödüyorum gene saçmalık

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adın cıkıcagına canın cıksın derler ya o hesap...

Adamların 8 MBPS net ini kullanıyom 7.63 cekiyo dl bence gayet iyi...

Kapmanyada bence iyi 24 ay taksit oldugunu dusunursek 1000 tl ıyı bır fıyat...

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tt netten bıktım nerde görsem ayar oluyom 8 mbps parası ödüyorum limitsiz başka tarife yok bunu kullanacaksın diolar sonrada hattınız desteklemiyor deyip 4 e çekiyolar ama 8 mbps ödüyorum gene saçmalık

8 Mbps Limitsizi Paket 119 TL dir.Eğer bu paketi kullanıyor ve hızın 4 Mbps ise bu paketi hızı veremediğiniz için kullanmak istemiyorum der TTNET müracat edebilirsin.Yanlız NETLİMİTSİZ paketi kullanıyorsan adamlar zaten o pakette 8 Mbps garantisi vermiyorlar hattının hızı bulunduğun lokasyondaki altyapı,modem,ev tesisatın,bölgendeki yoğunluk ,santral mesafen hepsi etkilediği için 1-8Mbps arasında veriyor.paketleri iyi araştırın isterseniz.Bilmiyorsanız sorun mutlaka bilen birileri yardımcı olurlar.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
ttnet'e sağlam bir rakip geldiği gün, gerçek bir müjde olur bu vatanın insanlarına.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
başlığı görünce bir an heyecanlandım fiyatlar yarı yarıya düştü zannettim

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Konuyu okurken dikkatimi çekti google bile yıllarca yapılan çalışmadan sonra bu hızı verebildiğini açıklamış kaç yıl olduğunu yazmamışlar biz çok bekleriz gibi.

Google 1998'de kuruldu.
2001'de lider oldu.

Bizim çok bekleme gibi bir durumumuz yok.
Biz öldüğümüzde bile o hız buralara bu fiyattan gelmez.

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Belirttiği hızları 2012 Kasım ayında vermeye başlamış ama.yaklaşık 15 sene felan çalışmış adamlar.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tamam 3-5 lira daha fazla verelim de upload hızını çoğaltsınlar bu nasıl upload hızı bari 2-3 mb olsu 0.6 nedir ya
Ha bu arada gerçek rakip super online var fibernette ama al birini vur ötekine.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ttnet , müjde , iyi haber ?
şimdi bişey derdim ama.....

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Belirttiği hızları 2012 Kasım ayında vermeye başlamış ama.yaklaşık 15 sene felan çalışmış adamlar.

Evet 1998'de kurulur kurulmaz dur şu şehre 700 mbitlik bağlantı yapalım dediler.
Kurulduğu günden beri bütün projeler aslında ikinci plandaydı, hep buna çalışıyorlardı !

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Evet 1998'de kurulur kurulmaz dur şu şehre 700 mbitlik bağlantı yapalım dediler.
Kurulduğu günden beri bütün projeler aslında ikinci plandaydı, hep buna çalışıyorlardı !

Google 1998 yılında kuruldu 2001 de lider oldu demişsiniz (hangi konuda lider olmuşdu?)yazdıklarınızda o hızı 3 yıl içinde verdiği şekilde bir izlenim veriyor oyüzden düzeltme ihtiyacı duymuşdum söylemek istediğimi anladığınıza sevindim.

Heyamula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet müjde falan deyince kalbime iniyordu yapmayın böyle şeyler :d

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Türkcell kendi alt yapısını kuruyor diye biliyorum

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Google 1998 yılında kuruldu 2001 de lider oldu demişsiniz (hangi konuda lider olmuşdu?)yazdıklarınızda o hızı 3 yıl içinde verdiği şekilde bir izlenim veriyor oyüzden düzeltme ihtiyacı duymuşdum söylemek istediğimi anladığınıza sevindim.

Orada vermek istediğim anlam Türk Telekom'un Google'dan daha eski bir şirket olduğu idi.
Google internet projesine 2007 yılında başladı.
4 yıl AR-GE sürdü, eyaletin altyapısı ise 1 yılda tamamlandı.
Google şu anda istediği eyaleti 1 yıl içerisinde altyapısını hazırlayacak güce sahip.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Ben hızım her düştüğünde önce müşteri hizmetlerini arıyorum, onlar sorunu birkaç günde çözemezlerse gidip Türk Telekom merkezinde çözdürüyorum. Kaç defa hızımı 6 mbps yaptılar, zorlayarak 8'e çıkarttım. Bu ay hiç uğraşmadan 8 mbps hız gördüm. Hayırlısı...

TTNet = Mağduriyet.

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 Mbps Limitsizi Paket 119 TL dir.Eğer bu paketi kullanıyor ve hızın 4 Mbps ise bu paketi hızı veremediğiniz için kullanmak istemiyorum der TTNET müracat edebilirsin.Yanlız NETLİMİTSİZ paketi kullanıyorsan adamlar zaten o pakette 8 Mbps garantisi vermiyorlar hattının hızı bulunduğun lokasyondaki altyapı,modem,ev tesisatın,bölgendeki yoğunluk ,santral mesafen hepsi etkilediği için 1-8Mbps arasında veriyor.paketleri iyi araştırın isterseniz.Bilmiyorsanız sorun mutlaka bilen birileri yardımcı olurlar.
şimdi bu netlimitsizde bi 8 e kadar olan var bide 8 olan var benımki 8 olan ama hat desteklemıyor deyip 4 e çektiler ama aynı ücreti ödüyom tarifeyi değiştirmeye kalkıncada akn varmış diğerlerınde oda olmuyor gene arayacam bakalım

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bu Saatten Sonra Fiber Şart Olduda Maalesef Bizim Buraya Henüz Gelmedi

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Dikkat ediniz, "8 Megabit internet" vaat etmiyor. "8 mbit'e kadar" vaat ediyor. 1 de olur 2 de olur 8 de olur, en fazla 8'e kadar bağlanırsın diyor. O yüzden yasal bir şey yapılamıyor... Sevmediğim 2 tekelden birisidir kendileri.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yesinler müjdeyi...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yaahu biriniz de kampanya hakkında yorum yapın arkadaşlar yazıktır günnahtır :D