TTNet'den Yılbaşı Şakası

Bu konuyu okuyanlar

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Az önce TTNet tarafından cep telefonuma yollanan iletiyi sizle paylaşmak istedim.

Acaba size de aynısı geldi mi?
Yoksa tek keriz ben miyim?

Bağlantı türüm, 8 Mbit'e kadar Netlimitsiz.

İleti de şu:

"1.1.2011'den itibaren ADSL paketinizin aylık standart ücreti 70.90 TL, adil kullanım sınırı 25GB, 25 GB'nin aşımı sonrası hızı 1 Mbps olacaktır.

Ben 60 TL ödüyorum da bu paket 49 TL olmayacak mıydı?
Bilgi : ttnet.com.tr
"

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Gecenin bir yarısı ne mesajıymış o öyle?

İlginç..hem netlimitsiz paket 55 tl oldu

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
2011 yılında zamları geliyor ttnet'e bir şey yok. :scared:

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ttnet bela okucamda neyse. Kapattırıyorum neti 8 mbe kadar net diyonuz 1 mb geliyor diyo şimdi kota düşünce 1 mb düşürcez. zaten ne geliyorda neyi düşürüyor. Siz anca Türk milletimi kazıklayın. Bu kadarda olmaz ya.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Düzenlemeden sonra yeni fiyatlar:

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aynı Mesaj Karşı Komsumada Geldi Ve Ttneti aradı doğruluk payı için ve ttnetde doğruladı

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
bende herhangi bir mail ya da mesaj yok. beklemedeyim...

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Oha 70.90 ne demek!!! Gel de küfretme. İlla isyan ettirtcekler adamı.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Konuyu anlamadım niye 60 TL ödüyordunuz, 49 TL idi Netlimitsiz tarifesi.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Konuyu anlamadım niye 60 TL ödüyordunuz, 49 TL idi Netlimitsiz tarifesi.

Konuyu okurken 70.90'ı görünce şok olup o kısma dikkat etmemiştim. 2. okuyuşumda ben de fark ettim.
60 neden ödüyordun? Paket zaten 49 liraydı. 54.90 olacak diye biliyorum.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
+20 de telefon üreti ekleyin o fiyatlara :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yok arkadaşlar yanlış anlamışsınız....
O netlimitsiz kotalı tarifeler için söz konusu yani ulaşabilecekleri son fiyatı söylüyorlar... Netlimitsizler için değil yani kotalı net tarifeler için...

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Fiyatlar ttnet anasayfasında güncellendiği anda smile, süperonline, biri, turknet gibi internet sağlayıcılara geçeceğim. Kalanlara sabır dileyeceğim.

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
netlimitsiz 54.90 diye mesaj geldi bana yuh artık.
en kısa zamanda boşanıyorum

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Fiyatlar ttnet anasayfasında güncellendiği anda smile, süperonline, biri, turknet gibi internet sağlayıcılara geçeceğim. Kalanlara sabır dileyeceğim.

Fiyatlar zaten değişmedi mi? Sitesinde 1 Ocak 2011'den itibaren geçerli geçerli tarifeler şeklinde duyurdular.
Smile'da bi hareket yok şimdilik. Bakalım o kazıklarını nasıl duyuracak...

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Fiyatlar zaten değişmedi mi? Sitesinde 1 Ocak 2011'den itibaren geçerli geçerli tarifeler şeklinde duyurdular.
Smile'da bi hareket yok şimdilik. Bakalım o kazıklarını nasıl duyuracak...

Smile müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir zam şuanda söz konusu değil dediler. Diğer operatörler zam yapmazsa ttnet kendi kuyusunu kendisi kazmış olur. Umarım diğer operatörler bir zam yapmaz da bende ttnet'ten kurtulmuş olurum.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Smile müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir zam şuanda söz konusu değil dediler. Diğer operatörler zam yapmazsa ttnet kendi kuyusunu kendisi kazmış olur. Umarım diğer operatörler bir zam yapmaz da bende ttnet'ten kurtulmuş olurum.

Diğerleri de yapmak zorunda çünkü TTNET'ten satın alıyorlar. Zam yapmazlarsa da kendi karlarını kısmaları gerekir ki malesef böyle bir dünya yok.

TTNET gibi bir tekel kolay kolay zor duruma düşmez...

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
adamlara bak ya düşürecekleri yerde fiyat arttırdılar 8 mbps yi göremeden 49 lira alıyorlardı kota motada yoktu şimdi sözde 25 gb ye çıkardık hızıda 2 katı arttırdık diyecekler söyleyecek birşey kalmadı artık bana bide 30 lira teklif etmişlerdi 7 ay kabul ettim ama görülüyor ki 1 mbps hıt 4 gb kotaya geri dönüş tivibuyu kapattıracam rezaletten başka bir şey değil süperonline gelsin görecem bunları

FIRTINA_SEM

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar forumun her yerine yazıyorum Uydunet'e geçin.

1Mb internet kullanıyorum aylık 30TL modem verdi ilk üç ay bedava. Evinde illa telefon bağlantısı gerekmiyor.
Hızı stabil internetten bir dosya indireceğim zaman 90kb/s ye inip sonra 100e çıkmıyor sabit olarak 120kb/s ile indiriyor.
Alın size şimdi yaptığım ekran görüntüsü hiç değişmiyor hız gayet memnunum.

Valla reklam yapmıyorum ama Uydunet'e geçin kafanız rahat etsin benden söylemesi.

Bütün forumu Uydunet'li yapıcam :D

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
superonline geliyor bir kaç aya kadar samsuna hemen geçecem.Diğer yandan da şöyle bir durum var biz sürekli devlet fazla vergi alıyor diyoz devlet vergileri %10 azalttı ttnet %10 hemen zam yaptı.vergi de hikaye ttnet kafasına göre borusunu öttürüyor Allah sonumuzu hayır etsin

FIRTINA_SEM

Asistan
Reaksiyon puanı
3

10 dakika sonra bir daha test yaptım ping 7 de hız 1,03 te :D

Valla konuşun bence Uydunet'e telefon açın eğer sizin bulunduğunuz bölgede talep olursa hizmet verirler.Sonuçta adamlar para kazanıyorlar bu işten talep gelirse niye yapmasınlar konuşmakta yarar var.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sevgili arkadaşlar,
biraz amiyane kaçtı ilk iletim kusuruma bakmayın ama TTNet tarafından resmen KERİZ yerine konulduğumu anlıyorum.
Bizzat ttnet.com.tr'de yani TTNet resmi web sitesinde, 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren uygulanacak tarifeler bağlantısına tıkladığınızda, OnLT dostumuzun zahmet edip, iletisine eklediği fiyatları görüyoruz.
Burada Netlimitsiz 54.90 TL deniyor ise, bana atılan iletideki 70.90 TL de nesi oluyor?
Hadi ben aptalım anlamıyorum, anlayan bir arkadaş izah edebilir mi?

Her halükarda, her ne olursa olsun, 03.01.2011 tarihi itibarıyla TTNet ile tüm ilişiğimi kesiyorum.

Bu konu ile ilgili başka iletilerde değindiğim gibi, TTNet adlı kuruma karşı gerekli yaptırımlara sizin de duyarlı olmanızı umuyorum.
Tavsiyem, üşenmeyin hakkınızı arayın.

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Biriyi Aradım Arkadaşlar Şuan Böyle Bir Zam Yok Fakat Yeni Hız Seçenekleride yok ayrıca8mbit tarifenin adil kullanımı hala 15 yani vasat bir durum

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Az önce TTNet tarafından cep telefonuma yollanan iletiyi sizle paylaşmak istedim.

Acaba size de aynısı geldi mi?
Yoksa tek keriz ben miyim?

Bağlantı türüm, 8 Mbit'e kadar Netlimitsiz.

İleti de şu:

"1.1.2011'den itibaren ADSL paketinizin aylık standart ücreti 70.90 TL, adil kullanım sınırı 25GB, 25 GB'nin aşımı sonrası hızı 1 Mbps olacaktır.

Ben 60 TL ödüyorum da bu paket 49 TL olmayacak mıydı?
Bilgi : ttnet.com.tr
"

Başka bir TTNet servisi kullanıyor musun? Belki o servisin aylık kullanım bedeliyle birlikte toplam tutardır 70 lira.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar forumun her yerine yazıyorum Uydunet'e geçin.

1Mb internet kullanıyorum aylık 30TL modem verdi ilk üç ay bedava. Evinde illa telefon bağlantısı gerekmiyor.
Hızı stabil internetten bir dosya indireceğim zaman 90kb/s ye inip sonra 100e çıkmıyor sabit olarak 120kb/s ile indiriyor.
Alın size şimdi yaptığım ekran görüntüsü hiç değişmiyor hız gayet memnunum.

Valla reklam yapmıyorum ama Uydunet'e geçin kafanız rahat etsin benden söylemesi.

Bütün forumu Uydunet'li yapıcam :D

uydu neti görürsen selam söyle bir ara Kastamonu'ya uğrasınlar :D Çay kahve ısmarlarım onlara :D

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
TTNet şaka yapmaz. Bu fiyat da yanlış. Netlimitsiz artık 55 tl oldu. Mutlaka diğer hizmetlerden dolayı fiyat artmıştır. Daha önce de yüksek ödüyormuşsunuz zaten.

sonercelix

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telekomun yılbaşı için akşam 7 sabah 7, her yöne ( cep telefonları dahil ) aramak ücretsiz yaptığını duyunca ilk defa bir kez iyi iş yaptılar dedim. Ama telekom KAZ GELECEK YERDEN TAVUK ESİRGENMEZ sözünü bir kez daha ispatladı... Zaten yeteri kadar pahalı olan internet erişimine zam yaptı. TEBRİK EDERİM kendilerini...

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Babamın telefonuna da kota aşıldığı taktirde (4 GB) fatura 27 TL'den 79 TL'ye çıkacak türünden bir mesaj gelmiş. Mesajı henüz okumadım. Akşam bakınca yazarım.