TTNet'den Yılbaşı Şakası

Fantoma

Profesör
Az önce TTNet tarafından cep telefonuma yollanan iletiyi sizle paylaşmak istedim.

Acaba size de aynısı geldi mi?
Yoksa tek keriz ben miyim?

Bağlantı türüm, 8 Mbit'e kadar Netlimitsiz.

İleti de şu:

"1.1.2011'den itibaren ADSL paketinizin aylık standart ücreti 70.90 TL, adil kullanım sınırı 25GB, 25 GB'nin aşımı sonrası hızı 1 Mbps olacaktır.

Ben 60 TL ödüyorum da bu paket 49 TL olmayacak mıydı?
Bilgi : ttnet.com.tr
"

needforspeed

Asistan
Ttnet bela okucamda neyse. Kapattırıyorum neti 8 mbe kadar net diyonuz 1 mb geliyor diyo şimdi kota düşünce 1 mb düşürcez. zaten ne geliyorda neyi düşürüyor. Siz anca Türk milletimi kazıklayın. Bu kadarda olmaz ya.

crewd0x

Profesör
Aynı Mesaj Karşı Komsumada Geldi Ve Ttneti aradı doğruluk payı için ve ttnetde doğruladı

muratflash

Rektör
Yok arkadaşlar yanlış anlamışsınız....
O netlimitsiz kotalı tarifeler için söz konusu yani ulaşabilecekleri son fiyatı söylüyorlar... Netlimitsizler için değil yani kotalı net tarifeler için...

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Fiyatlar ttnet anasayfasında güncellendiği anda smile, süperonline, biri, turknet gibi internet sağlayıcılara geçeceğim. Kalanlara sabır dileyeceğim.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Fiyatlar ttnet anasayfasında güncellendiği anda smile, süperonline, biri, turknet gibi internet sağlayıcılara geçeceğim. Kalanlara sabır dileyeceğim.

Fiyatlar zaten değişmedi mi? Sitesinde 1 Ocak 2011'den itibaren geçerli geçerli tarifeler şeklinde duyurdular.
Smile'da bi hareket yok şimdilik. Bakalım o kazıklarını nasıl duyuracak...

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Fiyatlar zaten değişmedi mi? Sitesinde 1 Ocak 2011'den itibaren geçerli geçerli tarifeler şeklinde duyurdular.
Smile'da bi hareket yok şimdilik. Bakalım o kazıklarını nasıl duyuracak...

Smile müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir zam şuanda söz konusu değil dediler. Diğer operatörler zam yapmazsa ttnet kendi kuyusunu kendisi kazmış olur. Umarım diğer operatörler bir zam yapmaz da bende ttnet'ten kurtulmuş olurum.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Smile müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir zam şuanda söz konusu değil dediler. Diğer operatörler zam yapmazsa ttnet kendi kuyusunu kendisi kazmış olur. Umarım diğer operatörler bir zam yapmaz da bende ttnet'ten kurtulmuş olurum.

Diğerleri de yapmak zorunda çünkü TTNET'ten satın alıyorlar. Zam yapmazlarsa da kendi karlarını kısmaları gerekir ki malesef böyle bir dünya yok.

TTNET gibi bir tekel kolay kolay zor duruma düşmez...

li10sKing

Profesör
adamlara bak ya düşürecekleri yerde fiyat arttırdılar 8 mbps yi göremeden 49 lira alıyorlardı kota motada yoktu şimdi sözde 25 gb ye çıkardık hızıda 2 katı arttırdık diyecekler söyleyecek birşey kalmadı artık bana bide 30 lira teklif etmişlerdi 7 ay kabul ettim ama görülüyor ki 1 mbps hıt 4 gb kotaya geri dönüş tivibuyu kapattıracam rezaletten başka bir şey değil süperonline gelsin görecem bunları

FIRTINA_SEM

Asistan
Arkadaşlar forumun her yerine yazıyorum Uydunet'e geçin.

1Mb internet kullanıyorum aylık 30TL modem verdi ilk üç ay bedava. Evinde illa telefon bağlantısı gerekmiyor.
Hızı stabil internetten bir dosya indireceğim zaman 90kb/s ye inip sonra 100e çıkmıyor sabit olarak 120kb/s ile indiriyor.
Alın size şimdi yaptığım ekran görüntüsü hiç değişmiyor hız gayet memnunum.

Valla reklam yapmıyorum ama Uydunet'e geçin kafanız rahat etsin benden söylemesi.

Bütün forumu Uydunet'li yapıcam :D