TTNET Yeni Üyelik

atakan16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,geçenlerde yeni üyelik yaptırdım ttnet 8mbit.Şöyle sorunum var,ağ bağlantılarından Durum'a tıkladığımda orada gelen ve giden sayısı çok yüksek oluyor.Modemin wireless i kapalı,benden başkası kullanmıyor.Sorun var mı yoksa normal mi anlamış değilim.Yardımlarınızı bekliyorum.:(
http://img829.imageshack.us/img829/5352/adszyfx.png resim de burda.

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
cidden fena yüksek de orasının tam olarak ne gösterdiğini bende bilmiyorum...

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Gayet normal hiç endişen olmasın, orada yazan giden gelen data byte cinsindendir o 525 milyon byte ı megabyte a çevirdiğinde 500 küsür megabyte eder, şu an benim alınan veri de kaç yazıyor dersin? 42 milyar byte :D bilgisayar 3 gündür açık olduğu için gayeeeet normal :D

atakan16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demnesia,sen ciddiysen çok mutluyum gerçekten:laugh: İnşallah dediğin gibidir yav sırf virüs vardır diye tam sistem taraması yaptım :w00t: He ayrıca SDN'ye girişte sorunlar yaşıyorum ya benden kaynaklanıyor ya SDN'den.Eğer öyle bir durum varsa yöneticilere duyrulur.:yes:

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Demnesia,sen ciddiysen çok mutluyum gerçekten:laugh: İnşallah dediğin gibidir yav sırf virüs vardır diye tam sistem taraması yaptım :w00t: He ayrıca SDN'ye girişte sorunlar yaşıyorum ya benden kaynaklanıyor ya SDN'den.Eğer öyle bir durum varsa yöneticilere duyrulur.:yes:
Zaman zaman herkes problemler yaşıyor sdn ye girmekte için rahat olsun şu sıralar çalışma var o yüzden :)

atakan16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlıyorum umarım düzelir ve sorun kalmaz, :)

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kablosuz internet bağlantını birinisinin kullandığından şüpheleniyorsan. modem sayfasına gir. Eğer Airties ise ve Wireless'ını birisi kullanıyor ise Modem arayüzünde soldaki KABLOSUZ'a tıkla. açılan sayfada wireless'ını kullanan biri olup olmadığını görebilirsin.

Eğer ben anlamam bu işlerden dersen: cmyip.com 'dan ip adresini öğren bana pm'den mesajla yolla ip adresini. ben internet üzerinden bakayım modeme.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
ben xp de böyle bir sorun yaşıyordum. onu internetten bulduğum bilgilerle halletmiştim. şimdi wi7 kullandığım için tam olarak hatırlayamıyorum. denetim masasının sağ tarafında ağ bağlantılarıyla ilgili bir bir link olacak oradan özelliklere gireceksiniz, orada bir şeyi iptal edeceksiniz. dediğim gibi tam hatırlayamıyorum.bir xp sistem kurcalama fırsatım olursa daha net bilgi verebilirim.

atakan16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,sorunum aslında sorun değilmiş.Online oyun oynadığım için öyle yüksek gözüküyor.Modemin kablosuz ayarları tamamen kapalı wireless olarak kullanılmıyor,başkasının girmesi mümkün değil gibi :) Sanırım halledildi SDN'ye girerken sorun yaşamıyorum,en azından ben.İlginiz için teşekkürler.