Ttnet Yandex Yönlendirmesi

Deleted-Name

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Ara sıra bir siteye girerken ttnet.yandex.com sitesine yönlendiriliyorum internetten baktım sorunu yaşayan tek kişi ben değilmişim neden böyle bir reklam yapıyorlar zaten para veriyoruz yine reklam görüyoruz ya!

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Ara sıra bir siteye girerken ttnet.yandex.com sitesine yönlendiriliyorum internetten baktım sorunu yaşayan tek kişi ben değilmişim neden böyle bir reklam yapıyorlar zaten para veriyoruz yine reklam görüyoruz ya!
Bendede oluyor ,Paraya doyamamşlar zaten kazığı atıyorlar nette birde reklam yapıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş adamlar150 kişi zaten ayda 100 tl ya gidiyor çoğunlukla gitmiyordur bile bu adamlara herkeze dağıtmaya kalksalar 1 tl bile düşmez adamlar açıklama yapmıştı zaten paralar cebimize girmiyor site masraflarında kullanılıyor diye,adamlar 1 oyunu türkçe oynayabilelim diye işlerinden güçlerinden fedakarlık yapıp aylarca 800 bin küsür kelime çeviriyorlar ayrıca yapmak zorundada değiller böyle bir hizmeti oyun yapımcıları bile bizlere sunmazken bu adamlar bize sunuyor böyle bir nimetin değerini çok ama çokk iyi bilin emeğe saygı gösterin 10 reklam çıksa 10 unada basarım.

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben de karşılaştım ve bir kaç aydır google aramaları da çakılıyor gel de karpuz kabuğunu düşünme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yahu kusura bakmayın ben bütünüyle başka siteye yorum yapıyordum ne ara buraya geldim haberim yok yukarıdaki yazının bu konuyla alakası yok haberiniz olsun silemedimde:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aciklama getireyim:
yurtdisindan geliyorum. 35 sene orada görmedigim sahtekarliklari 3 ayda burada gördüm. Rusya"nin devlet destekli yandex i kara parasini ttnet gibi kalitesiz kurumlara hem erisim sayisini arttirma hemde rakip oldugu google hizmetlerini kullandirmama gibi islerde kullanarak akliyor. ttnet genel müdürüne sormak lazim, ne kadar el altindan aldigini. Sadece bu degil sahtekarliklari, 16 mbs lik bir baglantigi hiz sinirlamasi koyarak 3-4 aboneye bölüyorlar limitsiz dsl kullaniyorum ayda 59 tl para aliyorlar hizim 2,5-3,5 mbs! insanlari biktirmak icin herseyi yapiyorlar.
Lanet olsun. baska bir sey demiyorum.

penguin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bence devlet ttnet ve sahip olduğu tüm internet altyapısına el koymalı. Tekelleşme zaten yasal bir olay değil. Daha sonra şirketi en az 5 parçaya bölüp rekabet amacıyla özel şirketlere satmalı. Ya da el koymadan, onu satışa zorlamalı. Devlet bu amaçla var. Ama nedendir bilinmez, bizdeki devlet öylece seyrediyor vatandaşına atılan kazığı. Yurtdışında ki ülkelere bakarsanız işlerin bu şekilde yürüdüğünü görürsünüz.

What The Hell

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ara sıra bendede oluyor TTNET Fiber kullanıyorum. Birde sürekli Google'da SSL hatası alıyorum bilerek yandex'e yönlendiriyorlar !?

neskalii

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bende daha yeni olmaya başladı :thumbdown:

engerex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Bir iki kez bende karşılaştım. Google SSL hatası almayan var mı?

7.43

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Saydığınız her türlü sorun bende de var.

HYuksel

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
22
bende de var. ama dns ayarlarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. dns ayarlarını değiştirmediği halde ssl hatası alan var mı

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ben size daha sinir bozucu olanından bahsedeyim. Bugün abime gittim. Yanlışlıkla modemi resetlemiş. Neyse modeme girdim, kullanıcı adı ve şifresini girerek bağlantı sağladım. Exploreri açıyorum, Chrome vs indirip yüklemek için. Ama ne mümkün. Her sekme açılışında otomatik olarak Ttnet Çubuk denen toolbar sitesine yönlendiriyor. İlgilenmiyorum u tıklıyorum. Ttnet anasayfaya gidiyor. Google yazıyorum, Bing ile şansımı deniyorum yok. Hiçbir sayfayı açtırmadı. Ben de inadına kurmadım. Kurmak zorunda bırakıyorlar insanları. Ttnet i aradım ağzıma geleni saydım. Ben daha susmadan sorunu çözdük dediler. Ben de; bu sorun değil ttnetin dayatması dedim kapattım telefonu.

Deleted-Name

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Ya ben birkaç haftadır Youtube'a login de olamıyorum sadece bende mi var bu sorun Gmail'e giriyorum ama Youtube'a login olamıyorum bağlantı reddedildi hatası alıyorum

engerex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Gereksiz yavaşlık var. Bir site adresi giriyorum en az 32 saniye kuru kuruya bekliyor. Evden, cepten, işten kullandığım tüm internette aynı sorun. Nasıl iştir bu?
Sözde internetimiz 8MBit 2yi göremiyoruz. Sokaktaki herkes aynı.

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Yandex'in bazı programlar vasıtasıyla pc lere zorla toolbar yüklemesi arama motorunu sormadan değiştirmesi ve eski haline getirmek için epey uğraştırmalarından dolayı nefret ediyorum adeta Yandex'den.

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Ttnet anasayfaya gidiyor. Google yazıyorum, Bing ile şansımı deniyorum yok. Hiçbir sayfayı açtırmadı. Ben de inadına kurmadım. Kurmak zorunda bırakıyorlar insanları. Ttnet i aradım ağzıma geleni saydım. Ben daha susmadan sorunu çözdük dediler. Ben de; bu sorun değil ttnetin dayatması dedim kapattım telefonu.

bana da aynısı oldu.sorun neden kaynaklanıyor diyorum.efendim bağlanıyorum filan diyor.görende nasa uydusuna bağlanıyor sanacak.bende yüzüne kapattım.

PRyiMn3.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ttnet virüsüne bak ya.

VcLmKjf.png

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bana da aynısı oldu.sorun neden kaynaklanıyor diyorum.efendim bağlanıyorum filan diyor.görende nasa uydusuna bağlanıyor sanacak.bende yüzüne kapattım.

PRyiMn3.png

ttnet virüsüne bak ya.

VcLmKjf.png
Pratik çözümü senden duydum. Yok pratik çözüm yok ttnet toolbar. Zoraki yükletme çabasındalar. Yuh be kardeşim ayıptır yaa. Sanki bedava hizmet veriyor

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bunca sorun sıkıntı arasında 1 defaya mahsus reklam cıkmıs sorun degıl google yuzlerce reklamı her yerde cıkarıyor ses yok yok illa ben istemem dersen ara 444 0 375 cıkan reklamları istemiyorum de 1 dakka sonra reklamlar cıkmaz bu kadarda yaygara yapmaya gerekte kalmaz. sırf iş olsun dıye yazılmıs bır yazı :)

Pratik çözümü senden duydum. Yok pratik çözüm yok ttnet toolbar. Zoraki yükletme çabasındalar. Yuh be kardeşim ayıptır yaa. Sanki bedava hizmet veriyor
arkadaşlar bu uygulama çok güzel bir uygulala hemen karalamayın bu uygulamanın amacı yaslı ınsanlar ve bilgisayar bilgisi olmayan kullanıcılar için hemen kötülemeyın sizinde annenız babanız aynı duruma düşşe ne yaparsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=7164]mayten[/MENTION] TTNET personeli hemen savunmaya geçer...