Ttnet Ve Telekom Sinir Bozucu Davranışlar

offi987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 hafta önce hızım 6-7 arasında iken bi anlak bir olayla 2 ye düşürüldü.Aradıgımda herzamanki kouşmalar geçti.Binada sıkıntı oldugu 2 hafta sonra anlaşıldı.

Telekom dan geldiklerinde portda sıkıntı var bina ankastresi çökmüş durumda yamalardan geçilmiyor kopmuş kablolar dolu bu gecen sene bi komuşuma gelmiş adam özel kabloyla çektirmek zorunda kalmış.

Teknik servis geliyor kontrol ediyor abi sıkıntı kutuda diyorlar port degiştiricem yer yok diyor ben bunu 1,5 hafta önce dedim araştırmalar sonucunda portumun degiştirilmesi gerektigini söyledim.Ben 6 ya sabitleyeyim diyor tamam dedim.Kopmalar oldu maalesef 2 ye mahkum kaldım.

Sabah aradılar anlattım dedilerke santrala uzaksın dedim binadaki 13 hane 6-7 arasıda gidip gelirken 2 hafta önce bende dahildim.Bi anlık bişey dedim bu dediki çalışma var yan mahallede fiber çalışması var.Dedim beni ilgilendirmez alaksız bu dedim.Sisteme girdiginizde port hatası oldugu girilmiş dedim adam işte imkansız bu olamaz sizin ev tesihatında sorun var.Daha dün gelen adam abi evdekiler saglam dedi ankstrede bozukluk var dedi.Bugunkü adam ise işte gelip bakıcaz dedi
bundan 2 gün öncede ttnetteki adam eger bina içindeyse hasar yapılamayabilir bina dışınadkinde olsa tamam ama bina içindekine ellemeyebilirler dedi.

Bugunki kontrolden sonra ankastredeki bozukluk giderilmesse telekomcular ellemesse yapamayız derse nasıl bir yol izlemeliyim sizlerden cevap bekliyorum.:devil: