TTNET Sorun

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Modemde internet gitmemesine rağmen bilgisayarımda belli aralıklarla sayfaya ulaşılamıyor tarzında gösteriyor internet kopuyor ama modemde bir kopma yok.
2 gündür böyle sizdede böyle sorun var mı?

Modemi resetledim, safe dns atadım yine aynı sorun devam ediyor. belli aralıklarla oluyor.

İnternet sınırlı diyor arada.
Modemi ve bilgisayarı açıp kapatıyorum sorun düzeliyor 10 dakika geziyorum internet yine gidiyor ama modem ışığı yanıyor yine.

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Öncelikle dns yi otomatige alın. Ve en son yuklediginiz programlari kontrol edin. Bilmediginz programlari kaldirin.

Ayrica bilgisayariniza virus taramasi yapin. Combofix oneririm.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle dns yi otomatige alın. Ve en son yuklediginiz programlari kontrol edin. Bilmediginz programlari kaldirin.

Ayrica bilgisayariniza virus taramasi yapin. Combofix oneririm.
Bilgisayarıma pek program yüklemedim ancak win 8.1 yükselmesi oldu ve ondan sonra kopmalar oldu diyebilirim 2 gündür kopup duruyor wifi.

ck-xe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bilgisayarıma pek program yüklemedim ancak win 8.1 yükselmesi oldu ve ondan sonra kopmalar oldu diyebilirim 2 gündür kopup duruyor wifi.

Sürücülerin Windows 8.1 uyumlu versiyonlarını bulup yüklemeliydin.

ck-xe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Nasil yapabiliriz bunu dostum?
Orjinal win 8 vardı 8.1e yükselttim napabilirim şimd?

Kablosuz bağlanıyorsan onunla ilgili ya da kabloyla bağlanıyorsan da onunla ilgili sürücülerin Windows 8.1 versiyonarını arayıp bulup yükleyeceksin. Genel olarak diğer bileşenlerin de 8.1 uyumlu sürücülerini bulup yüklesen iyi olur aslında. Benim yapabileceğim bir şey yok bu konuda malesef.