Ttnet sorun paket

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şuan 8mbpsye kadar netlimitsiz paket kullaniyorum arkadaşlar 50gb akk var ve taahhütüm bitti.
Superonline geçmeyi düşündüm ama adsl sürümü cidden sorunluymus bu yüzden ttnet devam dedim.

Paketlere baktigimda 12 ay indirimli kampanya var.
8mbps'ye kadar 100gb akk kampanyalı 67 lira sizce nasil?

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ben 16mbit 50gb akk 45 tl olan paketi kullaniyorum. Senin icin hiz onemliyse dedigim tarifeye gec akk onemliyse o tarife iyiymis.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Şuan 8mbpsye kadar netlimitsiz paket kullaniyorum arkadaşlar 50gb akk var ve taahhütüm bitti.
Superonline geçmeyi düşündüm ama adsl sürümü cidden sorunluymus bu yüzden ttnet devam dedim.

Paketlere baktigimda 12 ay indirimli kampanya var.
8mbps'ye kadar 100gb akk kampanyalı 67 lira sizce nasil?
Nasıl sorumluymuş yakın arkadaşım kullanıyor Süperonline adsl ttnet ten geçti o da adam bayram ediyor ya kurutlduğuna 5. ayını geçti arkaşım bir kere şikayeti olmadı. Kendim de fiber kullanıcısıyım bir sorun yaşamazdım abartılacak. Bir kere intenretım gıdıp gleyıordu modemi değiştirttim ücretsiz sorun çözüldü.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nasıl sorumluymuş yakın arkadaşım kullanıyor Süperonline adsl ttnet ten geçti o da adam bayram ediyor ya kurutlduğuna 5. ayını geçti arkaşım bir kere şikayeti olmadı. Kendim de fiber kullanıcısıyım bir sorun yaşamazdım abartılacak. Bir kere intenretım gıdıp gleyıordu modemi değiştirttim ücretsiz sorun çözüldü.

Superonline adsl sorunlu diyorlar tamam fiberde sorun yok ama adsl sıkıntılıymıs.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Superonline adsl sorunlu diyorlar tamam fiberde sorun yok ama adsl sıkıntılıymıs.
Arakdaşım kullanıyor diyorum 5 aydır sorunu yok adamın takır takır kullanıyor. Ttnet te iken sürekli kopma sorunu yaşıyordu binadaki telefon hattından demişler şimdi hiçbir değişiklik yapmadan süperonlıne adsl ye geçti neredeyse 1mbs ile download yapıyor 8 mbps lik paket kullanıyor.