TTNET Playstore Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bowen32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkdaşlar TTNET playstore den oyun alacağım ininal kart ile ama alttaki resimdeki hatayı alıyorum 3pay hesabım var yani telefon ile girdim ama bilgüleri nasl güncellerim bilmiyorum

tpy51.jpg

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya beyler yok mu bilen ya

wolkhy1903

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
79
bende az önce 50 tl ye football manager 2014 ü alıcaktım neredeyse alsamıydım acaba?

basbeLası

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Merhaba arkdaşlar TTNET playstore den oyun alacağım ininal kart ile ama alttaki resimdeki hatayı alıyorum 3pay hesabım var yani telefon ile girdim ama bilgüleri nasl güncellerim bilmiyorum

tpy51.jpg

Yeterli bakiyeniz olmayabilir, ya da bilgilerinizi yanlış giriyorsunuz, bazı tarayıcılarda sorun verebiliyor, farklı bir tarayıcı iLe deneyin..

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
inna karta desteği yok diye biliyorum 3pay ile ödeyebilirsin aslında

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yeterli bakiyeniz olmayabilir, ya da bilgilerinizi yanlış giriyorsunuz, bazı tarayıcılarda sorun verebiliyor, farklı bir tarayıcı iLe deneyin..

kartta 17 lira var sorgullatım kendi sitesinden neden böyle bilmiyorum kart sahibi adı istemişti ama ininal da sahip adı yok ama ben kendi ismimi yazdım ve şimdi kaldırılmıyor bu ttnet çok berbat bir şirket ya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

inna karta desteği yok diye biliyorum 3pay ile ödeyebilirsin aslında

hocam 3 payla da giriyorum orasıdabilgi güncelleme yeri var ama 2 tane boş alan var bi dk resim atıyım

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ttnet faturasıyla ödesene ister taksitle ister tek ödeme faturana yansıyor direk kart işi biraz sakat

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ttnet faturasıyla ödesene ister taksitle ister tek ödeme faturana yansıyor direk kart işi biraz sakat

tq0u7.jpg

bu 3pay dan da bu hata var orda 2 tane boşluk var oraya ne yazıcağımı bilmiyorum

illaki ttnet ten olmak zorunda değil 15 lira ya kadar key veren siteler varmı bildiğiniz ama bu oyun orjinal olmak zorundaaa :(

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=307828]Bowen32[/MENTION] valla onu bende bilmiyorum dostum kartla hiç alışveriş yapmadım genelde mobil ödeme yaparım yada taksitle 6 taksit öderim faturama yansır oda hiç bi sorunda yaşamadım şimdiye kadar

tq0u7.jpg

bu 3pay dan da bu hata var orda 2 tane boşluk var oraya ne yazıcağımı bilmiyorum

illaki ttnet ten olmak zorunda değil 15 lira ya kadar key veren siteler varmı bildiğiniz ama bu oyun orjinal olmak zorundaaa :(

http://www.gamer-market.com/ bura var bide sağlam güvenilir sitedir

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@Bowen32 valla onu bende bilmiyorum dostum kartla hiç alışveriş yapmadım genelde mobil ödeme yaparım yada taksitle 6 taksit öderim faturama yansır oda hiç bi sorunda yaşamadım şimdiye kadar

neyse ilgilendiğin için sağol kardeş mobil yaparımda faturalı ttnet faturasına da pek yansımasını istemiyorum direk kartla çekim bitsin dedim ama olmadı :/ neyse sağol

http://www.gamer-market.com/ bura var bide sağlam güvenilir sitedir

neyse ilgilendiğin için sağol kardeş mobil yaparımda faturalı ttnet faturasına da pek yansımasını istemiyorum direk kartla çekim bitsin dedim ama olmadı :/ neyse sağol

vay arkadaş burda da pahalıymış :/ http://www.gamer-market.com/mount-and-blade-warband-steam-aktivasyonu.html

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=307828]Bowen32[/MENTION] rica ederim en iyisi mobil aslında burda evet biraz pahalı ama gözü kapalı güvenir insan buraya taaa 2006dan beri takip ederim çokta ürün almışlığım var bir tanesinde bile sorun yaşamadım