TTnet Ping Rezaleti !

musallat258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 mb netlimitsiz paketi kullanmaktayım akk yi doldurmadığım halde hız ve ping değerlerim rezalet durumda.

müşteri hizmetlerini aradım modeminizi kapatmayın,teknik yardım yapılacaktır dendi.
2 saat önce aradım durum dahada kötüye gidiyor.

3014601034.png

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ttnet sana vurmuş kardeşim düzelene kadar aramaya devam şahsen ben öyle yapıyodum illa düzgün biri düşüp yardımcı oluyorlardı :D

musallat258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı türk telekom binasına gidip dert yanacağım sorunu düzeltsinler diye arıyoruz dahada beter oluyor :D

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
gel beraber grev yapalım usta :D hahaha :D

TEGİN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Adamlar kendilerinden başka doğru dürüst bir alternatif olmadığını biliyorlar.Dolayısıyla bir anlamda elimiz mahkum oluyor. Yabancı şirketler ittirmeyle de olsa kaktırmayla da olsa kendilerini geliştiriyorlar.Adamlar aman bi sorun çıkmasın, işimizi sağlam yapalım kafamız rahat etsin diyorlar zira oralarda davayı açtın mı fena oluyor(biz de olmaz çünkü fazla meblalı dava açamıyorsun çünkü mahkemeler genelde zenginleşme çabası bu deyip reddediyor ya da azaltıyor). Bizde nasıl olsa kör topal gidiyoruz üç beş şikayeti de lokal olarak hallettik mi tamamdır. Geliştirmeye daha iyiyi yapmaya ne gerek var ?

Sanırım böyle.

patientia

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Mercimek alt yapısı.

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
16 mb netlimitsiz paketi kullanmaktayım akk yi doldurmadığım halde hız ve ping değerlerim rezalet durumda.

müşteri hizmetlerini aradım modeminizi kapatmayın,teknik yardım yapılacaktır dendi.

3014601034.png
ben 250 mbit kullaniyorum 249 mbit olursa söylesmeyi fesh edebilirim avusturyada tabi türkiyede bilemem:mad:

musallat258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
müşteri hizmetlerini aramaz olaydım sorunum çözülmediği gibi internetimde kopmalarda başladı yazıklar olsun böyle şirkete :(

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
müşteri hizmetlerini aramaz olaydım sorunum çözülmediği gibi internetimde kopmalarda başladı yazıklar olsun böyle şirkete :(

Aynen arıyorum.Hız düşüklüğü için.var olan hızım daha da düşüyor.nalet olsun.ttnet.

ttnet_390990.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ekran+Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.JPG

ProRat`

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Müşteri hizmetlerini durmadan ara. :D Acile alsınlar bak o zaman paşa gibi 1 saate hallederler. Bilerek yapmıyorlar.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Adamlar kendilerinden başka doğru dürüst bir alternatif olmadığını biliyorlar.Dolayısıyla bir anlamda elimiz mahkum oluyor. Yabancı şirketler ittirmeyle de olsa kaktırmayla da olsa kendilerini geliştiriyorlar.Adamlar aman bi sorun çıkmasın, işimizi sağlam yapalım kafamız rahat etsin diyorlar zira oralarda davayı açtın mı fena oluyor(biz de olmaz çünkü fazla meblalı dava açamıyorsun çünkü mahkemeler genelde zenginleşme çabası bu deyip reddediyor ya da azaltıyor). Bizde nasıl olsa kör topal gidiyoruz üç beş şikayeti de lokal olarak hallettik mi tamamdır. Geliştirmeye daha iyiyi yapmaya ne gerek var ?

Sanırım böyle.
sen bide uydunet görevlilerini gör, hani herkesin teknolojiden hiç çakmayan bıyıklı göbekli dayısı eniştesi falan vardır ya.. işte o adamların toplandığı yer gibi :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

3014601034.png
bende de aynı sorun vardı modemi güncelledim sorun düzeldi..

raderde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede sürekli kopmalar var 1dk geliyor 3dk ekranda ADSL hattınızda sorun olabilir lütfen alltaki adımları izleyiniz yazıları görüyorum en sonunda uydunet veya smileadsl geçecem

ck-xe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Ben de bir keresinde 0 ms gibi bir sonuç almıştım. Çok farklı tepkiler verebiliyor.

Nemre

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
29

alın size kanlı canlı hız testi,

Test saati : 07/10/2013 10:48

Samet UCA

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,930
ya acayip bişey bu ttnet iptal ettiricem bende

flashsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı durumdaydım ttneti aradım düzeltmesseniz iptal ettireceğim dedim. Eviniz santrale uzak o yüzden yapamıyoruz dediler. Daha önce nasıl yapıyordunuz dedim ve telefonu kapattım. Sonrada aboneliğimi iptal ettirdim ttnetten kurtuldum mutluyum :) şu anda kullandığım internet sağlayıcı aynı altyapıyı kullanmasına rağmen ttnetin yalanlarını yüzüne vururcasına 6 ay boyunca 20Mbit kullandırdı sonrada asıl hızım olan 8Mbite düşürdü :)

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
üniversite zamanı WoW oynardık ve 1000ms görmüşlüğüm var. sonradan Superonline'a geçtik 4ms can! :D